Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na czym okruszków na pościeli??? u mnie nie widać , bo ją chowam. a jak mi sie nie chce chować , to mam narzutę:p ja też nie lubię pościeli nie przykrytej narzutą na dzień. my często w ciuchach siedzimy na łozku, to bardziej higienicznie jest z narzutą . po za tym pies teściowej przychodzi i on zawsze rozpędza się na łózko w sypialn( a łapy są nie zawsze czyste:o)

 

Że co ?? Pies .... TEŚCIOWEJ ? To moje osobiste sierściuchy mają zakaz wstępu do sypialni (zresztą jak i córka w ciągu dnia) a Ty piszesz o psie ... teściowej.

U nas rano łóżko jest ścielone, otwierane jest okno i zamykane są drzwi. I do wieczora nikt do sypialni nie wchodzi. Sonia od czasu jak podczas zabawy uszkodziła nam podłogę to też ma zakaz wstępu z koleżankami a sama i tak nie wchodzi. JEdynie wieczorem czasami jak sierściuchy zasłużą to je biorę z sobą :).

A okruchy ... często podczas porannego weekendowego czytania książek zdarzy mi się coś zjeść w łóżku. No i jak sierści zasłużą to też kruszki znoszą. Nie wiem co to za kruszki, ale chyba pełno takich w domu (choć często odkurzamy).

 

A propos poscieli z Ikei to niestety niektóre z nich sa twarde i wręcz szorstkie, nie lubię ich, mam takie w paski i ich nie uzywam, bo nie lubię po nimi spac :(

no ja też taką jedną mam. Najlepiej jak jest troszkę flanelki.

Ale nic to - w Ikei i tak nie kupię, bo okazało się, ze wymiarami mi nie psuje. Zostaje tikej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

dziękuję za odp odnośnie lampki.

 

Zdradzisz jeszcze jakie masz klamki do swoich pol-skone sipmle?

Kupiłam tutaj: http://drzwi-gdynia.home.pl/ nazywają się maxim.

 

 

Mirelko piękny ten zegar :yes:

 

I faktycznie 4 cyfry wystarczą :yes:

Może jak już pomalują pokój to powieszę bez i zobaczę jak będzie wyglądać. Może faktycznie minimalistyczny będzie ładny ...

 

U mnie niestety widać kłaczki, dlatego mamy przykrycie ;)

 

 

Mirelko zegar fajowy:wiggle:Pościeli z I nigdy nie kupowałam, więc nie doradzę. Ostatnio kupiłam w Tchibo i jest super jakości.

I tez jestem za przykrywaniem łózka na co dzień- w przeciwnym wypadku ilosć osiadającego na niej kurzu mnie poraża:sick:

 

Hmmm... mówicie, ze wszyscy przykrywacie ... hmmm... muszę o tym wobec tego pomyśleć. Tylko musiałabym kupić kremową. A pewnie nie ma żadnych ładnych w tym dziwnym kolorze.Poszukam wobec tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościel z Ikei lubię, ale ja uznaję wyłącznie bawełnę satynową (jest droższa, ale przyjemna i dobrze się pierze) :yes:

 

A my wlasnie w tej pościeli satynowej nie lubimy spać, ostatnio kupiłam w Ikei zwykła bawełenkę cienka w różyczki i ta nam odpowiada, no i mamy jedna pościel z kaszmiru kupionego chyba 20 lat temu jest super. Nie ma to jak stare komunistyczne materiały :)

 

Ja tez generalnie nie przykrywam, tylko od wielkiego dzwonu :), ale ja nie jetsem pedantką, mnie kłaki kocie nie przeszkadzają, przecież koty i tak z nami śpią w nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak bardzo nie cierpie kotów (uraz z dzieciństwa), że za każdym razem ciary mnie przechodzą jak czytam o tych Waszych ;) I uważam, że sypialnia jest od tego, żeby nie trzeba było ścielic łóżka. Ja co rano rozkładam równiutko pościel, nakrywam narzutą ale tylko ok 1/4 długości łóżka (od nóg) i otwieram okno :) Narzuta pełni bardziej funkcję dekoracyjną Edytowane przez 1976pinacolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kraj to obyczaj ;).

Moje koty też z nami nie śpią - kłaków malusieńko (bo im nie wyrosły) ale te skoki są dla mnie nie do przyjęcia.

 

A wczorajsze zakupy to totalna porażka :(.

 

Zasłona do salonu, o ta:

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/merete-zasony-szt__70823_PE197143_S4.jpg

 

nie jest wcale fioletowa (jak sugerują na stronie) lecz ... brązowa !!! Nie mogłam w to uwierzyć :(. I w związku z tym pozostałam bez zasłon, fuck! A tak się na nie nakręciłam. Teraz się znowu zastanawiam czy lepszy byłby szary czy fioletowy? Jaki materiał ? Myślałam o czymś grubym, zaciemniającym ale naturalnym - z dużą domieszką lnu, bo choć baaardzo podoba mi się tafta, to jakoś chyba jej tam nie widzę. Kurcze macie może jakieś sklepy ? Coś polecicie? Załamałam się :(

 

Druga wtopa z białymi drewnianymi żaluzjami - kupiłam ale ... nie było w sklepie mocowań Klamby:

http://e-galeria24h.pl/environment/cache/images/300_300_productGfx_0247c9bf35d8b05fa66ad9027c24c360.jpg

pani mi nie potrafiła powiedzieć, czy zostały wycofane, czy brakło ... a one się mi sprawdzały :(. Macie jakieś sprawdzone zawieszki do żaluzji ?

 

Kupiliśmy regaliki metalowe do garażu, kubki, scierki, czarny fartuszek kuchenny (coprawda męski, duży - ale sobie go przeszyję, bo kolorystycznie mi siadł).

 

Ale numer jeden w Ikei wczoraj to był ................. CHŁODNIK z botwinki(buraczków) !!!!!!!!!! Jezu, niebo w gębie. Czy ktoś kiedyś jadł coś podobnego ? Ma jakiś przepis ?Jak będziecie jeść kiedyś w I (ja bardzo nie lubię) to polecam.O niczym innym teraz nie myślę tylko o tym chłodniku :).

 

A pościel ... jak będzie padało to mąz idzie z So do kina a ja ... do tikeja :). Muszę coś fajnego wyszukać, wybór takich śmietankowych był spory więc mam nadzieję, że coś kupię.

A jak będzie ładna pogoda to ... rolki :D. So dostała od zajączka, ja mam sprzed roku i ... będziemy śmigać :). Mam nadzieję, ze nogi będę mieć całe :).

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam, że jak ściemniają z modrzewiem to nawet na fv piszą modrzew a nie dodają syberyjski. Pani mnie zapewniła, że na fv będzie widniało że jest syberyjski. Ja się nie znam, ale stolarz już tak. Jak się coś nie będzie mu podobać to wtedy będę interweniować. On podobno ma inny kolor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny body art to taki pilates z yogą:p

 

już przyleciałam ,araczej przyjechałam , bo dziś byłam autem, Wczoraj byłam pierwszy raz na rowerze. Obróciłam tam i spowrotem w tym samym czasie co autem. Nie stałam w korkach:p Lux bedę na rowerze juz jeżdzić!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul - cena 67 pln za metr, ze Śremia i niestety transport na śląsk to 1000-1200 pln :(. Dlatego szukam kogoś kto też będzie tam kupował aby połączyć transport (wtedy się bardziej będzie opłacało). Jak mi się nie uda to końcem kwietnia sami jedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...