Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mirelko, piękny masz ten trawnik i wielka działkę, ale płaska i bez drzew, wiec mozna było koniem lub traktorem po niej jeżzić, u nas wszystko recznie bylo robione :)

 

A kotki uwielbiaja, wszelkiego rodzaju opakowania, u nas czasami wręcz bija sie, ktory w kartonie będzie spał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko, piękny masz ten trawnik i wielka działkę, ale płaska i bez drzew, wiec mozna było koniem lub traktorem po niej jeżzić, u nas wszystko recznie bylo robione :)

 

A kotki uwielbiaja, wszelkiego rodzaju opakowania, u nas czasami wręcz bija sie, ktory w kartonie będzie spał :)

Tak, ale ręcznie było też dużo robione. Jak sobie przypomnę grabienie ... ja i moja mama grabiłyśmy dwa dni ! Jakie miałam odciski :(.

Teraz powoli krystalizuje się mój ogród (tzn na papierze). Połowa trawnika pójdzie out, będzie łąka kwietna i trawy ozdobne.

 

Takiej wielkości taras powinien wystarczyć ;)

Mam wrażenie, że koty wolą zwykłe folie czy kartony niż drogie drapaki :p

Tak taras będzie 20 metrowy - decyzja podjęta.

A co do ogonów - u nas jednak niebieska torba z Ikei bije rekordy popularności :).

 

Cześć Mirela , muszę cię jeszcze pomęczyc z tym modrzewiem, gdzies pisałaś że ktoś z FM brał ten modrzew z tego Śremia. Mogłabyś mi napisać kto bo chce zasięgnąć dokładniej języka co do jakości drewna po jakimś okresie użytkowania. byłabym wdzięczna :)

rere ma ale nawet jeszcze rok nie minął i z nią rozmawiałam o jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mirela , muszę cię jeszcze pomęczyc z tym modrzewiem, gdzies pisałaś że ktoś z FM brał ten modrzew z tego Śremia. Mogłabyś mi napisać kto bo chce zasięgnąć dokładniej języka co do jakości drewna po jakimś okresie użytkowania. byłabym wdzięczna :)

 

nie rere ma tylko ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha.... widzisz ? A ja myślałam, ze tylko mam problemy z zapamiętaniem twarzy. Tak, reni przepraszam Cię bardzo :).

Więc reni kupowała tam gdzie ja będę zamawiać.

A rasi ma modrzew syberyjski już chyba z 2 lata - ostatnio nawet fotki pstrykała w swoim watku. Ale nie wiem gdzie go zamawiała.

 

Projekt robi mi kuzynka (już gdzieś o tym wspominałam). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko nadrabiam u Ciebie - jakieś zaległości mi się porobiły http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

 

ufffff z ta roletą, ale kurcze kiepsko że trzeba będzie się z nią obchodzić jak z jajkiem ;)

 

Trawa :jawdrop:

 

Pewnie jak sie swojej dorobie będę sie do Ciebie kierować po radę dlaczego moja taka brzydka urosła :lol2:

 

Roletki fajnie wyszły :yes:

 

A o ogrodzie projektowanym przez kuzynke pisałaś u mnie :)

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa... super !!!

Powiedz mi, myślisz, że sama sobie z renowacją drewna poradzisz ? Czy będziesz kogoś szukać ?

 

Myślę, że dam radę. Zeszlifuję, zabejcuję albo pomaluję.

Kształt nie jest zbyt skomplikowany i wszystko da się rozkręcić. Nie mają też drastycznych ubytków. Ale wiesz, może Wam wystarczy je po prostu wyszorować? Mi kolor zupełnie nie leży, więc będę kombinować.

Mam nadzieję, że dojadą w całości. Kurier się nam trafił strasznie foszasty: Nosić trzeba, o rety :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...