Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Tak, obniżałam. Coś chyba około 115cm ma (zmierzę dokłądnie w domu), szeroki pewnie coś około 80 cm (ale wszystko sprawdzę). Ja byłam bardziej zadowolona z tej poprzedniej, wyższej wersji, ale wizualnie była to porażka. Barek był nr 1 w całym salonie, przytłaczał całą resztę. Ale użytkowało się go super. Był 15 cm wyższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak pstryknę zdjecia to Ci pokażę o co mi chodzi. Nie mam szafek wiszących i nie podoba mi się to zbytnio. Ale pod względem użytkowym - lacobel jest cudowny. Najpierw żałowałam, że nie pomalowałam farbą moore'a ale ja bardzo dużo gotuję więc musiałabym tą ścianę wycierać conajmniej kilka razy w tygodniu (a może ja taka fleja jestem ?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam jak rozwiązać problem tej wysokości. Ale nad płytą mam ten okap wyżej niż szafki i musiałam to jakoś rozwiązać. A że w tym miejscu syfi mi się najbardziej to musiałam aż pod okap go dać. Pocieszam się tym, że obok jest komin i tego kącika z okapem i płytą nie widać z salonu :).

Zapomniałam zmierzyć szerokość :( Wieczorem nadrobię zaległości.

Szkło jest białe - miałąm do wyboru 3 rodzaje bieli, w końcu wybrałam identyczną z piekarnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirela, to zmierz mi proszę jeszcze na jakiej wysokości od blatu wisi okap i szafka. Będziemy mieć bardzo podobne kuchnie. Ja się tylko zastanawiam nad szarym blatem i szarym szkłem. Ale z tego co kojarzę, coś Ci się nie podobało w tym szkle...? Fajnie się masz, że okap masz schowany od strony salonu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, zaraz biorę się za poszukiwania w okolicy, żeby zobaczyć na żywo. Zauważyłam właśnie, że z czarną fugę jest kłopot, bo już mi w sklepie do czarnej mozaiki dopasowywali fugę, która była szara szara a nie czarna czarna, chociaż pan zarzekał się że to jest przecież czarna czarna, a ja mam chyba wadę wzroku, hm. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.peronda.com/

Zobacz w katalogu kolekcję Porcelanoco Hard Rock / stone passion - tam jesr domus.

Ja musiałam dokupić dwie płytki które mi Strzelce Opolskie wysłały do swojego sklepu w Katowicach (z firmy Domus - taka sama nazwa jak tych płytek ale to zbieżność nazw). Zadzwoń sobie do nich: http://www.domus.pl/pl/plytki_scienne/peronda.html mają wiele oddziałów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...