Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ok, rozejrzę się jak będę i jeżeli będę :)

super, dzięki za pomoc.

 

Mam zapisany taki w ludziki :) jest w wersji z fioletem ;)

Za mało "krzykliwy" jak dla mnie :(. Ale na all jest masa kolorowych filców. Kolory zarąbiste, tylko muszę podpytać tapicera jaka by musiała być gramatura ...

 

Mirello a skąd masz te kinowe krzesełka,ale numer ja ich wczoraj szukałam na allegro nie wiedząc ,że Ty takie masz:)

na PW info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chłopcy narobili:

http://images37.fotosik.pl/1515/3da1c41cb9041ea0med.jpg

karmnik ościsty zaczyna kwitnać (maleńkie kwiatuszki się pojawiają:

http://images39.fotosik.pl/1499/21a921dd37208562med.jpg

 

A tutaj mój mini ogródek (zielnik). Niestety oprócz karmnika i mięty nic nie widać, ale to tylko kwestia czasu (mam nadzieję). Pojawiają się już maciejki (So sobie zasiała) :).

http://images42.fotosik.pl/338/06fea8a58952f79emed.jpg

 

Nie muszę chyba pisać, że całą sobotę ostro walczyliśmy (huuurrrraaa mam czysty garaż) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko nie starczyło czasu na hurtownię tkanin :( Jednak gdziekolwiek byłam i był dział tekstylny tam szukałam, ale niestety same okienne cienkie były.

 

Znalazłam za to moim zdaniem idealną dekorację do waszej sypialni, pamiętasz jak mówiłam o czarnych firanko zasłonkach? :)

 

TU

 

Moim zdaniem byłyby super :)

 

W ogóle to barocco kupiłaś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mirelko po dlugiej nieobecności, super masz te podpory pod taras zrobione, u nas pan zrobił ciensze i rzadziej i teraz niestety taras sie trzesie,

 

Roslinki szybko urosną :)

My mamy co 60 cm, mam nadzieję, że będzie oki :).

 

Mirelko nie starczyło czasu na hurtownię tkanin :( Jednak gdziekolwiek byłam i był dział tekstylny tam szukałam, ale niestety same okienne cienkie były.

 

Znalazłam za to moim zdaniem idealną dekorację do waszej sypialni, pamiętasz jak mówiłam o czarnych firanko zasłonkach? :)

 

TU

 

Moim zdaniem byłyby super :)

 

W ogóle to barocco kupiłaś? :)

Miałam te firanki na starym mieszkaniu :). Barocco nie kupiliśmy - ciągle coś ważniejzego wypada, teraz taras :), potem wakacje ... ja chyba nigdy sypielni nie urządzę :). Dzięki za pamięć Venus :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mięta to historia ;).

Mam ją od aptekarza który przywiózł ją ze swoich stron - z Pakistanu. Byłam w zeszłym roku u niego w aptece i powalił mnie ten zapach. Pan miał kilka gałązek w wodzie a zapach po prostu mnie wyrwał z butów. Zupełnie inaczej pachnie niż nasza polska pieprzowa (podobna bardzo duży wybór jest na tyskiej giełdzie). Wyżebrałam kilka gałązek i mamtrzy, piękne miętki. Czekam az podrosną, bo już mam na sadzonki trzech chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko pieprzową miętę i już okropnie zazdroszczę ci tej pakistańskiej ;) uwielbiam ten zapach a latem wodę z lodem świeżą miętą i cytrynką :rolleyes:

Taras coraz bliżej wykończenia :wiggle: panowie spisali się na medal i to mimo dłuuugiego weekendu :)

 

Co do materiału na fotele to nie boisz się, że filc będzie się hmm... filcował? Ja miałam filcową torebkę i w miejscu gdzie ocierała o ubranie zrobiły się na niej takie sfilcowane wałeczki. Ale może na obicia to jest jakiś inny, mocniejszy filc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko, jakie podpory pod taras :jawdrop: co 60 cm :jawdrop: to na moje 40 to masa tych podpór byłaby potrzebna, nie ma szans, pewnie będzie mniej.

 

Ja tak z doskoku więc zapytam - robicie sami czy ktoś Wam wykonuje? Te podpory stoją na betonie wlanym w ziemię bo chyba nie bezpośrednio na gruncie? Może głupie te pytania ale chcemy taras zrobić sami a nie wszystko jeszcze wiemy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...