Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

yoka - podobno ilość i szerokość podpór powinna być indywidualnie dobierana (tak wyczytałam ). U nas co 60 cm bo legary i deski sa cienkie. Może jak znajdziesz grubsze to nie trzeba będzie tak gęsto. Ale tyle co mi emiranda pisałą, że i nich się chwieje taras (podobno jak jest mało słupów to się wszystko trzęsie).

Podstawę robił mąż z kolegą, są one wlane 30 cm w ziemię.

Natomiast sam taras będzie nam robił stolarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ok, dzięki. U nas ten beton to 60-70 cm w glebę musi iść bo glina :(. Robicie zadaszony :)? Mam nadzieję, że nic się nie będzie chwiało :D chociaż nigdy nie wiadomo. Cała górę teoretycznie wiem jak zrobić ale podbudowa spędza mi sen z powiek. Czas najwyższy żeby sobie rozrysować co i jak.

 

Tarasy są u mnie teraz na tapecie :).

 

Materiały fajne :D a fotele już widzę, że będą absolutnie niepowtarzalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty się nie liczą - fotele będą w wiatrołapie, który będzie oddzielony szklanymi drzwiami (na jesień dopiero one u nas zaistnieją - fotele będą dobrą motywacją).

 

Zbrodnia http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cats/smileys-cats-691705.gif... taka piękna i wygodna leżanka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ok, dzięki. U nas ten beton to 60-70 cm w glebę musi iść bo glina :(. Robicie zadaszony :)? Mam nadzieję, że nic się nie będzie chwiało :D chociaż nigdy nie wiadomo. Cała górę teoretycznie wiem jak zrobić ale podbudowa spędza mi sen z powiek. Czas najwyższy żeby sobie rozrysować co i jak.

 

Tarasy są u mnie teraz na tapecie :).

 

 

Materiały fajne :D a fotele już widzę, że będą absolutnie niepowtarzalne.

U nas też raczej gliniaste podłoże, ale podobno 30 cm wystarcza (głębokość zależy od grubości słupa ) zobacz: http://budomaxparkiety.pl/zakres-uslug/ukladanie-tarasow-drewnianych.html

 

Zbrodnia http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cats/smileys-cats-691705.gif... taka piękna i wygodna leżanka :lol2:

 

To już Tirup nie wystarcza ?? Do dzisiaj słyszę, że bandziorowi kupiłam fotel skórzany (już nawet młodego tam nie wpuszcza) a nam narożnik materiałowy :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

Trochę kosztowna ta kocia leżanka wyszła :lol2:

ja się cieszę, że to fotel a nie narożnik za kilka tysi ;).

 

a mi 300 zł szkoda :lol:
- więc co się szczypiesz ???

 

Dzisiaj jak pisałam u venus o westingu mi się przypomniało, że nie pokazałam mojej kociej poduszki. Muszę fotkę pstryknąć (ale to jak męża nie będzie w domu bo ma ze mnie ubaw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...