Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super tkaniny Mirelko :yes: Ostatnia genialna!

 

Ja bym do nich poszła już w bardziej neutralny kolor drewna - szary albo czarny ewentualnie.

Dropku tak też zrobimy :).

 

Mirelko jak będziesz wiedziała ile tego materiału potrzeba to daj znać, ja tapicera dopiero będę szukać ale materiał mogłabym sobie wcześniej zamówić :) tylko nie umiem oszacować ile tego ;)

Jasne, dam znać.Tylko nie wiem kiedy uda mi się zawitać u tapicera :( . Muszę w tym tygodniu się wyrobić (dzisiaj koszenie trawy, jutro wywiadówka So, pojutrze urodziny kolego So, w między czasie Soni basen (dwa razy) mój basen(też 2 razy) do tego zadania domowe, gotowanie, sprzątanie ... ufff.... i jeszcze malowanie pokoju (chyba we wtorek).

 

Ah Mirelka :rolleyes:

 

Dzięki za spotkanie, mam nadzieję że jeszcze nas zaszczycisz mimo że kawał świata musisz przejechać. Tym bardziej cieszę się że udało nam się spotkać:)

No baaa.... spotkamy się jeszcze na pewno Venisku :).

Mirelko :hug: jesteś wspaniałą, cudowną , ciepłą osobą, pokochałam Cię miłością WIELKĄ, dziekuje, że przyjechałaś :hug:

 

Dzięki za otwarte zaproszenie, z pewnościa, trafie kiedys w Twoje regiony :)

To ja dziekuję Ci za te dwudniowe niemal kolonie :). Jeeezzzuuu nie mogę nie nachwalić PAwłowi Waszego ogrodu... tych brzózek. Ja też chcę takie cuda mieć na działce :(.

 

Mirelko :hug: za wszystko - za podróż, za rozmowy, za to jaka jesteś na żywo - a jesteś niesamowita, za Twoje poglądy, za danie mi do myślenia wiesz w jakiej sprawie :) - mogłabym wymieniać bez końca :hug:

 

albo ciemny brąz.. (...)

Mirelko jeszcze raz dzięki za spotkanie :hug:

i my już wiemy że to nie ostatni raz :)

Oj, będziemy Cię do pionu przywracać z Olką :p.

Choć ja sama miałam w domu rozmowę (ale szczerą) i wyciągnęłam z niej dużo :). Musimy sobie z moim zorganizować jakiś wypad wspólny, bez So :)

 

A z tym brązem... nie bluźnij kobieto ;).

Mirelko, było mi bardzo miło, że mogłyśmy się spotkać w realu, pogadać, pośmiać się i w ogóle :D

 

jesteś wesołą, miłą i przepiękną kobietą i już nie mogę się doczekać naszego następnego spotkania :D

No mam nadzieję, że niedługo się spotkamy - fajnie mi się z Tobą gadało (szkoda, że tak krótko).

 

A ja żałuję, że nie pogadałyśmy:(.

nawet nie mów, byłam pewna, ze znajdziemy wspólny język a nie zostało nam dane nawet spróbować :).

 

A ja żałuję, że nie zorientowałam się na czas, że jedziesz :(

Może mogłam zabrać się z Tobą mirelko, bo mieszkamy od siebie chyba rzut beretem? :)

Piękne tkaniny

Pozdrawiam

A wiesz, że mnie dziewczyny pytały czy się znamy i ze wstydem musiałam przyznać że nie ;). Nawet nie wiem skąd dokłądnie jesteś (wiem tylko, ze spod P-ny).

Dzięki, zapraszam do mnie częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty spryciulo !!

Jest jeszcze jedno w zanadrzu, z kolonijnego pokoju -ODJECHANE jak cholera. Ale musicie emi spytać jak z prawami autorskimi. Ciekawa jestem czy byś poznała :p.

 

:lol: widziałam

 

O wy gówniary jedne:P

O czyim zdjęciu mówicie a!?

 

Czy to ja w śpiworze kokardach i jedną nogawką pidżamy ? :rotfl:

 

Mirelcia , cieszę się że przyjechałaś , że się poznałyśmy, zaliczyłyśmy wspólną noc jak na koloniach :lol2:, kurczę jedynie czego żałuję że was pastą do zębów w nocy nie wysmarowałam :lol:

 

ps. ech te twoje długie nogi :D

 

A gdzie wy foty oglądacie?????, czemu ja ich jeszcze nie mam? :mad:, co prawda oglądałam u Alci, ale chcę jeszcze raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Basiu-dobrze ze wspomniałaś: czy wystarczy te nasze deseczki zaolejowac? (mamy we trzy te same Basiu, wiesz?:D)

Moj pan Krzysiek ma zaczac jutro taras i kazal mi kupic olej firmy Bona....i mowil, ze zaden impregnat nie jest potrzebny...poradzcie, jak to jest u Was:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: widziałam

ale mamy kuleżankę - nie ?

 

Mirelko jeszcze ja spóźniona przyszłam powiedzieć, że baaaaardzo mi było Cię w realu spotkać i chociaż chwilkę pogadać:hug:

nadrobimy Kochana na pewno :). Mi też było bardzo miło, dzięki za te kilka chwil.

 

O wy gówniary jedne:P

O czyim zdjęciu mówicie a!?

 

Czy to ja w śpiworze kokardach i jedną nogawką pidżamy ? :rotfl:

 

Mirelcia , cieszę się że przyjechałaś , że się poznałyśmy, zaliczyłyśmy wspólną noc jak na koloniach :lol2:, kurczę jedynie czego żałuję że was pastą do zębów w nocy nie wysmarowałam :lol:

 

ps. ech te twoje długie nogi :D

 

A gdzie wy foty oglądacie?????, czemu ja ich jeszcze nie mam? :mad:, co prawda oglądałam u Alci, ale chcę jeszcze raz:)

Foty dostałam dzisiaj na maila od Agusi. Ale to jedno .. to kwintesencja klimatu kolnijnego -nikt się niczym nie przejmował :). Cudnie wyglądałaś, taka luzara. JEsteś zarąbistą towarzyszką do imprez, wymarzoną wręcz. Przepisy dałaś już, hę ?

 

Mireeeeelcia, przyszłam dac buziaka:hug: i powiedziec, ze jak nie braz....to moze ....bezowy:rotfl::rotfl::rotfl:

se obejrzałam tkaniny i se focha strzelam....ze nie mam ich gdzie wcisnac:bash:

Zawsze se możesz kieckę do tych wystrzałowych szpilek strzelić :p.

 

Mirello a te wkrety?

http://eurobolt.com.pl/298,spax-d-__do_tarasow__-nierdzewny.html

 

gdzie te wasze foty?

foty na mailu, dziewczyny nie chciały się ujawniać.

Te wkręty, duch chce 60mm. Udało mi się kupić na all po 59 pln za 100 sztuk (potrzebuję 600 szt).

 

O, Basiu-dobrze ze wspomniałaś: czy wystarczy te nasze deseczki zaolejowac? (mamy we trzy te same Basiu, wiesz?:D)

Moj pan Krzysiek ma zaczac jutro taras i kazal mi kupic olej firmy Bona....i mowil, ze zaden impregnat nie jest potrzebny...poradzcie, jak to jest u Was:confused:

Tupeciara ! :p.Teraz już wiemy kto wykupuje MAgdzi Zetprodukty ze sklepów !!!:p

Kochana my tylko olejujemy (chyba jeszcze legary będą impregnowane), najtańszym olejem, duchu uważa, że bez sensu jest wydawac takiej wielkiej kasy na jakies wypasione.

 

 

Oj wiem wiem że Ty z tym brązem to na bakier jesteś :p.

To czekam co tam w końcu postanowisz.....

sama jeszcze nie wiem :).

 

trawa wykoszona??????:)

monia ... moja trawa jest na językach sąsiadów. W niedzielę się zachwycali jedni a wczoraj drudzy. Tylko uważają nas (mnie) za świrów, bo ja dokłądnie trawkę muszę mieć pozbieraną (oni mulczują i zostawiają na trawniku) ,ja z opryskami ciągle chodzę i z nożem do usuwania chwastów. Nawet rowerzyści przystawają i oglądają. Pstryknę Ci foteczkę po wczorajszych dwugodzinnych bojach.

Ale jestem z niej dumna :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tupeciara ! :p.Teraz już wiemy kto wykupuje MAgdzi Zetprodukty ze sklepów !!!:p

Kochana my tylko olejujemy (chyba jeszcze legary będą impregnowane), najtańszym olejem, duchu uważa, że bez sensu jest wydawac takiej wielkiej kasy na jakies wypasione.

 

posikałam się:rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...