Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie też to ja jestem panem kosiarkowym. Wydaje mi się, że kochany mąż zostawia trawę skoszona (albo i nieskoszoną). Po prostu ... ja to robię lepiej.

Ale relaksuję się bardziej przy plewieniu trawnika niż przy koszeniu :).

:eek::eek:

Mirela nie wpędzaj mnie w kompleksy trawnikowe:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też to ja jestem panem kosiarkowym. Wydaje mi się, że kochany mąż zostawia trawę skoszona (albo i nieskoszoną). Po prostu ... ja to robię lepiej.

Ale relaksuję się bardziej przy plewieniu trawnika niż przy koszeniu :).

 

A u nas mąż niema czasu ... ale nawet jakby miał ... ja tam lubię kosić :yes: Pielić też lubię, tylko w granicach rozsądku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz proszę mi tu dokładnie, jak na spowiedzi, opowiedzieć o tych drzwiach :lol2:

Bo to drzwi takie drzwiowe, nie szafowe?

Są zlicowane?

 

 

 

mam pierwszą lekcję nauki renowacji moich fotelików(nie mogę się doczekać).

I jak? I jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA szybciaka, bo zaraz idę do Przystani Ocalenie na wiosenne sprzątanie :). W pon odpowiem dokłądniej.

Fotki może jutro uda mi się wkleić.

Taras .... piękny. Właśnie zjadłam na nim 1 śniadanko (przy wtórze odgłosów z piły - sąsiad tnie palety :().Z pracy ducha jestem cholernie zadowolona, widać, że taras jest zrobiony perfekcyjnie. Jedyny minus to ... kolor :(. Kurna ... drzewo egzotyczne ... zgniły pomarańcz a nie egzotyk ;). Ale to mój świadomy wybór. I tak duch powiedział, że taras zszarzeje. Kwestia 2-3 lat. Ale jestem tak szczęśliwa, że nie zwracam na niego uwagi (na kolor znaczy).

Zastanawiamy się, czy go nie pociągnąć dalej, do ściany (zrobię fotkę - wyjaśnię o co mi chodzi).

A fotele ... siedziałyśmy od 18 do 23. Udało nam się rozebrać je na części pierwsze. Okazało się, że były 2 razy obijane. W środku są sprężyny ... związane ze sobą sznurkiem i związane ze sobą ... węzłem marynarskim :). A co na sprężynach ? Pianka myślicie pewnie ? O nie .... SIANO!. Kupa siana :). Sylwia porobiłą fotki - wkleję je jak mi prześle. Udało nam się też wyszlifować oparcia i zaszpachlować. No i wszystkie gumy zeskrobałyśmy. Najwięcej ich było pod oparcie dla rąk (tak na oko może z ... 20 donaldów). I część miętowych - było czuć :). Za tydzień reszta. Dalej nie wiem na jaki kolor pomalować i jaki materiał wybrać.

I ... te fotki z rozbiórki fotela oprawię w ramkę i powieszę nad odnowionymi fotelami w wiatrołapie :). Zastanawiałam się, czy części materiału też nie przypiąć (jakie piękne płótno przytrzymywało to siano - cudne) :).

Fotki jutro, dzisiaj jeszcze do mam musimy iść. Całą niedzielę chyba przeleżę z książką na tarasie :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku są sprężyny ... związane ze sobą sznurkiem i związane ze sobą ... węzłem marynarskim . A co na sprężynach ? Pianka myślicie pewnie ? O nie .... SIANO!. Kupa siana

:rotfl:

(tak na oko może z ... 20 donaldów). I część miętowych - było czuć

http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif

 

No to nie wiem czy ja się chce sama zabierać za tą renowację jak tam tyle niespodzianek :D a gumy zebrałaś do słoiczka ;) czekam na szczegółową relację

Edytowane przez TwoOfUs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...