Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Prawdę powiedziawszy przestałam się nad kuchnią zastanawiać, bo jakoś ciągle na czyms innym się skupiamy :).

W sobotę będę ratowała mój lasek sosnowy i będę się przez najbliższe kilka tygodni modliła aby go nie stracić go końca.

A do domu na razie to ... wybieram dalej jakieś szarości. Tym razem ... nowego drugiego kociaka. Mój obecny koniecznie musi mieć przyjaciela biedactwo po 8 godzin samo w domu siedzi i mu się nudzi. Nadrabia wieczorami i ... o 4 rano :).

No i dalej walczymy z ogrodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidszu - dzięuję Ci bardzo :). To bardzo miłe :).

Ta umywalka to Roca Urbi 1 A tutaj wymiary:

http://www.roca.pl/produkt-umywalki-nablatowe-urbi-1-umywalka-nablatowa-%C3%98-45-cm/1816/1/21?styl=4

dzięki bardzo za odpowiedź. Na zdjęciach w ogóle nie przypomina urbi. Niestety dla mnie jest trochę za szeroka :( A szkoda, bo strasznie mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Obejrzałam sobie cały wątek. Łazienki super! Szkoda że czarna tak mało zaprezentowana. Planowałam podobne oświetlenie do łazienki jak Ty masz w czarnej i nie wiem czy się nie mylę ale nie masz przypadkiem lustra na dystansie a pod nim węża led? Ja dokładnie coś takiego kiedyś widziałam w jakiejś knajpie i od tamtego czasu zaplanowałam u siebie. Jaka firma robi takie lampy na zamówienie (można wiedzieć ile kosztowały?) i te nad/na lustrze wiszą od sufitu? Czy są kinkietami?

 

Z lacobelem na pewno jest praktyczniej, szkoda że nie dałaś bieli przełamanej szarością. Blat palisandrowy piękny. Decyzja o obniżeniu półwyspa zdecydowanie na tak.

Faktycznie te kanluxy prezentują się*ładnie

Pokażesz salon? Jadalnię? Jestem bardzi ciekawa reszty wnętrz

 

edit:

 

A zapomniałam - parapety - extra! Ten palisandrowy coś pięknego. A ten szary? z czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że czarna tak mało zaprezentowana. Planowałam podobne oświetlenie do łazienki jak Ty masz w czarnej i nie wiem czy się nie mylę ale nie masz przypadkiem lustra na dystansie a pod nim węża led? Ja dokładnie coś takiego kiedyś widziałam w jakiejś knajpie i od tamtego czasu zaplanowałam u siebie. Jaka firma robi takie lampy na zamówienie (można wiedzieć ile kosztowały?) i te nad/na lustrze wiszą od sufitu? Czy są kinkietami?

- czarną łazienkę ciężko się fotografuje, tym bardziej, jak nie ma się pojęcia o fotografi. Może pstryknę jeszczę jakąś fotkę, bo mam zgryza czy pasować będą czarne czy białe żaluzje.

Lampy nad lustrem to kinkiety, firma powiększała mi odległość tychy lamp od ściny (żeby na lustro nie wchodziły). Firmę i cenę na priva wyślę.

 

Z lacobelem na pewno jest praktyczniej, szkoda że nie dałaś bieli przełamanej szarością. Blat palisandrowy piękny. Decyzja o obniżeniu półwyspa zdecydowanie na tak.
- bałam się, że za dużo kolorów będzie i stąd ta biel. Chcę jeszcze powiesić reflektorki nad okno - też białe.

Pokażesz salon? Jadalnię? Jestem bardzi ciekawa reszty wnętrz
niestety reszta wnętrz jeszcze czeka na swój czas :) (a w sumie to na kasę i czas). Teraz musimy skupić się na ogrodzie, płocie i podjeździe.

 

A zapomniałam - parapety - extra! Ten palisandrowy coś pięknego. A ten szary? z czego?
- szary to drewno, jesion czy sosna (nie pamiętam) lakierowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolona. Przede wszystkim kształt i kolor mają taki jak chciałam. Jest jeden minus klamek kwadratowych - można się o nie ode potłuc. Gdyby były obłe, to nie było by tego problemu. Ale dla mnie strona wizulna tutaj jest wazniejsza niż praktyczna :).

 

Mam pytanie- czy w tej łazience zrobić czarne czy białe żaluzje ?

http://img695.imageshack.us/img695/215/dscf4968.jpg

 

I kilka fotek czarnych kafli z bliska (ktoś prosił):

 

http://img833.imageshack.us/img833/4746/dscf4973u.jpg

 

 

http://img829.imageshack.us/img829/2681/dscf4980v.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czarnymi płytkami nie można generalizować. Najlepiej sobie załatwić próbkę. Mogę tylko wypowiedzieć się nt. tych, które posiadałam:

w starej łazience miałam czarne na wysoki połysk - to była tragedia. Każdą kropelkę i drobinkę kurzu było widać. W obecnej mam matowe, chropowate. Jak pisałam wcześniej - doczyszczenie ich z fugi epoksydowej graniczyło z cudem. Ale teraz .... oprócz podłogi raz w tygoniu nie robię z nimi nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, przepraszam, umknęło mi pytanie o grzejnik. Muszę sprawdzić w dokumentach bo już nie pamiętam. Dam jutro znać.

 

A co do żaluzji ... nie wie ktoś jak się sprawdza czarna żaluzja ? Chyba bardzo się kurzy ? Mam w czarnej łazience czarne meble na wysoki połysk i jak jedną półkę wypucuję to już muszę się brać za pucowanie drugiej - około 5 sekund bez kurzu to góra. Boję się, że z żaluzjami będzie podobnie (ale też jakoś czarne bardziej mi pasują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...