Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może wyjdę na prostaka, ale mi właśnie takie ogrodzenie się bardzo podoba :)

Zarówno szare, jak i czarne będzie się dobrze prezentować. Tu musicie sami przeliczyć.

A, i ja kiedyś podobne ogrodzenie tacie malowałam. Więc gdyby Wam kiedyś przyszła ochota na zmianę, to jest to możliwe. Upierdliwe, ale wykonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu priorytety (u Venuski była już mowa). Ja wolę droższą lampę a tańsze ogrodzenie. Z 19 tys zeszliśmy do 3 tyś. Liczby mówią same za siebie :).

Niemniej dzięki za opinie :). Wkoło wiele osób takowe ma, a mnie się one zawsze podobały. Jedynie P. kojarzył je zawsze z budową lub jakąś firmą. Ale woli myśleć o betonach architektonicznych u siebie w pokoju niż o ogrodzeniu (na szczęście)

two - czarna jest najtańsza :)

A ja stwierdziłam, że nie po to tyle godzin poświęciłam na plewienie mojej trawki aby ją teraz przykryć murem/płotem. Poza tym, w lipcu obok dwa domy okradli - w samo południe. Jedni mieli wzdłóż ogrodzenia posadzone gęsto wysokie tuje, drudzy mieli płot wysoki z kamienia. Wcale nie byli bogaci - chamy się pokusiły na aparat fot., laptopa i obrączkę. Co za świat ...

A że ja na wsie mieszkam (sąsiedzi widzą tutaj wszystko) to postanowiłam też z tego skorzystać. Kryję się z tyłu domu, za ogrodem :).

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 19 tys zeszliśmy do 3 tyś. Liczby mówią same za siebie :).

A że ja na wsie mieszkam (sąsiedzi widzą tutaj wszystko) to postanowiłam też z tego skorzystać. Kryję się z tyłu domu, za ogrodem :).

Sama już nie wiem, który argument, by do mnie bardziej przemówił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka pokój Soni boski, tylko wiesz brakuje mi czegoś kolorowego na tej stronie z łóżkiem :) Może jakaś patchworkowa narzuta?

 

Odnośnie płota to jestem za czarnym (tańszy) i moim zdaniem lepiej koresponduje z zieloną trawą. Ja wolałabym np brązowe pręty u nas, ale w połączeniu z zieloną trawą wygląda to jak końskie łajno :sick:

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, narzuta fajna sprawa. Ale ... i tak uważam, że odniosłam sukces i So ścieli pięknie łóżko co rano. Ale z narzutą ... tak łatwo mi nie pójdzie. a ja praktyczna do bólu jestem ;).

No ale, oprócz pościeli szarej - So ma wszystkie w różu. Od malinowego do lekko różowego. I teraz właśnie te "pozostałości" po jej zamiłowaniu do różu ładnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widziałaś tą fotkę z mojego linka ? Tam jest taka biała sofa/tapczan. Też cudnie wygląda .... już sama nie wiem .

 

Ja też mam taki problem ze sobą, że podobają mi się pikowania w ogóle, zarówno w wydaniu klasycznym jak i nowoczesnym.

 

Pokój So jest REWELACYJNY!!!!

 

Co do paneli my mamy je z 3 stron i też mi się od razu spodobały :yes:.

My mamy zielone i cieszę się, bo myślałam o brązowych (do dachówki) ale nasze z kolei zniknęły jak w lesie się zazieleniło :)

 

 

Przemalować trawę !!!!!!!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

:rotfl:

 

Kinga uwielbiam Twoje ripościki :lol2:

 

 

 

Mirelko udanego weekendu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirello te panele ogrodzeniowe dla mnie super i ja też takie planuję ,nawt od frontu ,ale ak jak napisała TWO ofUS chciałąbym połączyć z kamieniem.Widziałam to i wygląda fantastycznie.

Mirello nie rozumiem,kiedyś jak się tym intersowałam to kolor nie miał nic do ceny.A piszesz,że do szarego jest dopłata?czy dobrze zrozumiałam?jak możesz prześlij linka gdzie kupujesz ,Wy sami robicie?Jakiej wysokości bierzesz?

Pokój Sonii:yes:a brzydal -jak mi się podobają takie brzydale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko - odwiedziłam twój profil,by się dowiedzieć skąd jesteś. Ale dalej nie wiem

Bo ja mam bardzo dobrych brukarzy, ceny rewe...jakość super. Przyjeżdżali do mnie z Wielkopolski, jak chcesz podam namiar na priv

jestem ze śląska :).

 

Przemalować trawę !!!!!!!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

na sraczkowato ?

 

Ja też mam taki problem ze sobą, że podobają mi się pikowania w ogóle, zarówno w wydaniu klasycznym jak i nowoczesnym.

 

Pokój So jest REWELACYJNY!!!!

 

Co do paneli my mamy je z 3 stron i też mi się od razu spodobały :yes:.

My mamy zielone i cieszę się, bo myślałam o brązowych (do dachówki) ale nasze z kolei zniknęły jak w lesie się zazieleniło :)

 

 

 

 

:rotfl:

 

Kinga uwielbiam Twoje ripościki :lol2:

 

 

 

Mirelko udanego weekendu :hug:

dzięki kochana :). U nas myślę, że też nie będzie się kolor rzucał w oczy.

 

Mirello te panele ogrodzeniowe dla mnie super i ja też takie planuję ,nawt od frontu ,ale ak jak napisała TWO ofUS chciałąbym połączyć z kamieniem.Widziałam to i wygląda fantastycznie.

Mirello nie rozumiem,kiedyś jak się tym intersowałam to kolor nie miał nic do ceny.A piszesz,że do szarego jest dopłata?czy dobrze zrozumiałam?jak możesz prześlij linka gdzie kupujesz ,Wy sami robicie?Jakiej wysokości bierzesz?

Pokój Sonii:yes:a brzydal -jak mi się podobają takie brzydale

biorę bezpośrednio rod producenta z P-ny. Wysokość 1,51, bez podmurówki (to kolejny temat którego nienawidzę). Kolor zielony, srebrny i czarny jest w podstawowej cenie. Reszta z dopłatą. Myślałam o kolorze mojej podbitki ... ale ten płot się tak mało rzuca w oczy, że nawet myślę nie było by tego widać.

Basiu, Two - możecie mi pokazać jak wygląda połączenie tego płotu a kamieniami ? Mówicie o gabionach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko a mi się pokój So bardzo podoba, zaczynam się przekonywac do szarości, wiesz nie jest tuzinkowy, super :)

 

a co do płotu, ja tez bym nie wydała 19 tysięcy:) My ostatnio robilismy podbitkę, przyszlo dwóch majstrów i krzyknęli 10000 zł (około 120), no jak ja się na nich nadarłam, że chcą mnie wykorzystać itd, i się wiecej nie pokazali. Zrobiliśmy za 3.5 tysiąca sama robocizna, więc zawsze warto się zastanowic zanim się wyda pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, Two - możecie mi pokazać jak wygląda połączenie tego płotu a kamieniami ? Mówicie o gabionach ?

:yes: nie wiem jaki pomysł ma Basia. Ja u siebie mam zamiar dać kilka gabionów od frontu naprzemiennie z siatkowym panelem. Jest to droższa inwestycja bo trzeba dokupić kamień. Moduły siatkowe muszą też być mocniejsze (grubszy drut) i oczywiście podwójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam, obiecuję. Ale w ten weekend czeka mnie wielka impreza (mąż ma okrągłe urodziny) i będę mieć masę gości. Już się stresuje.

Wczoraj za to byłam na spacerze w ogrodach Kapiasa. Pojawiło się nich sporo traw, min. rozlpenica japońska, cudności. Ale co mnie zwaliło z nóg to ... czarna trawa. foto ze strony Panstwa Surowińskich. Aktualnie mają na nią promocję :)

 

ophiopogon-planiscapus-b_4141.jpg

 

W wielkiej donicy, w towarzystwie drobnych białych kwiatuszków. Ależ ona robi wrażenie.

Poza tym wpadł mi w oko berberys Golden Carpet :)

I zdecyduję się na cholernie ekspansywnego miskanta cukrowego. Podpytałam pana Smala jak sobie z nim radzić i będę się starała go kontrolować :).

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...