Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Mirelko! Przyszłam z polecenia narendil zapytać o drzwi łamane do garderoby córci. Przepraszam, ale przeszukałam kilka stron wątku i nie znalazłam potrzebnych informacji, więc po prostu zapytam. Jak one są montowane? Tak chyba nie ma żadnej ościeżnicy? Jakie wymiary miał otwór?

Z góry bardzo Ci dziękuję i jeszcze raz przepraszam, że sama nie znalazłam odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ale się obkupiłaś :wiggle: i to wszystko na tej ogrodowej wyprzedaży?

Pstrykniesz fotkę kuchni z kinkiecikami? :)

pstryknę, ale jestem ostatnio niedysponowana :(

Tak, wszytsko tam. Udałam 200 pln i 5 drzewek kupiłam :)

 

Dołączam do grona pękających z zazdrości ,na widok Twojej trawy ;)

Od tego tygodnia nie będzie taka piękna - będzie się nad nią pastwił wertykulator :(.

A z przodu catepilar mi na nią wjechał jak kopał rów na prąd do bramy :(

No w końcu widzę ogród :)

Trawę macie rewelacja. U nas to naprawdę porażka. A roślinki się szybko rozrosną :)

:) dzięki

 

Hej Mirelko! Przyszłam z polecenia narendil zapytać o drzwi łamane do garderoby córci. Przepraszam, ale przeszukałam kilka stron wątku i nie znalazłam potrzebnych informacji, więc po prostu zapytam. Jak one są montowane? Tak chyba nie ma żadnej ościeżnicy? Jakie wymiary miał otwór?

Z góry bardzo Ci dziękuję i jeszcze raz przepraszam, że sama nie znalazłam odpowiedzi

 

ja nie wiem, ale one łamane raczej nie są :(

http://images50.fotosik.pl/1655/1e49630932929a4fmed.jpg

http://images39.fotosik.pl/1741/de57626eadaac858med.jpg

http://images35.fotosik.pl/1610/cab5d2432da3fe9emed.jpg

http://images41.fotosik.pl/1744/b6733851714ebd13med.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super zlewają się ze ścianą! Gratuluję pomysłu!

To chyba wychodzi na to, że można mechanizmy szafowe spokojnie stosować w otworach drzwiowych do pomieszczeń, gdzie drzwi mają być tylko przysłonięciem bałaganu:wiggle: przykręcenie do muru pewnie trudniejsze, ale nie niemożliwe:) Cieszy mnie to bardzo:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczotaj byłam o laryngologa... miałam do nosa wkłądany bandaz i jakieś ustrojstwo grubości 4 zapałek .... krew mi leciała cały wieczór :(.

 

Mówiłam już, że zepsuła mi się kostkarka ? Okazuje się, że trzeba co jakiś czas w niej zamieszać aby lód się nie zbrylił :(. Pamiętajcie o tym jak macie kostkarkę w swoim sbs-ie.

Dzisiaj ma przyjść materiał na fotele.

Zakupiłam ciśnieniomierz :). Na razie to podejrzenie wysokiego ciśnienia ...

A... wczoraj pan wertykułował mi trawę. To ustrojstwo waży 700 kg (wertykulator). Muszę dzisiaj kupić piasek. I siać :). Ale się sąsiedzi znowu będą ze mnie natrząsać.

W zeszłą sobotę pojechałam na zakupy i pan koparką wpakował mi się na przedni trawnik Zdarł darń. Sąsiedzi mało zawału nie dostali jak to zobaczyli ... bali się, ze rozszarpię koparkowego po powrocie. Podobno wybiegli patrzeć przed dom - takich mam sąsiadów nabijających się z mojej pielęgnacji trawnika :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś umknął mi post o pokładających się trawach :wiggle: A ja coś wiem o nich :rotfl:

Brachypodium Sylvaticum nasza rodzima leśnaBrachypodium sylvaticum w lesie.jpg

Moje inspiracje, mam nadzieję, że zrealizujęTRAWA-jaki gatunek.jpgHakonechloa.jpg Nie wiem niestety co to za trawy. Może Hakonehloa

Dwie turzyce Carex Glauca i Carex MorroviiCarex glauca2.jpgCarex morrowii 'Silver Scepter'.jpg Turzyce calkiem nieźle się nadają na łanowe nasadzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirelko a co z tym nosem???

i ciśnienie masz wysokie??? ja chyba za niskie, bo śpię na stojąco:rolleyes:

 

a koparkowego udusiłaś ? przejechałaś walcem? czy coś innego wymyśliłaś???;)

 

a moja kostkarka się nie psuje. ani a starym sbsie, ani w nowym. ale ja cz\asami wyciągam lód ręką z tego pojemnika, oczywiście po otworzeniu zamrażalki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściskać przyszłam :hug:

 

Koparkowy przeżył?

przeżył. Ale jakoś straciłam werwę i ... chyba oleję tej jesieni trawnik. Choć z drugiej strony na dniach płot będzie w tym miejscy stawiany, więc pewnie i tak mi nieco trawnik rozorają.

 

Jakoś umknął mi post o pokładających się trawach :wiggle: A ja coś wiem o nich :rotfl:

Brachypodium Sylvaticum nasza rodzima leśna[ATTACH=CONFIG]136606[/ATTACH]

Moje inspiracje, mam nadzieję, że zrealizuję[ATTACH=CONFIG]136607[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]136608[/ATTACH] Nie wiem niestety co to za trawy. Może Hakonehloa

Dwie turzyce Carex Glauca i Carex Morrovii[ATTACH=CONFIG]136610[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]136613[/ATTACH] Turzyce calkiem nieźle się nadają na łanowe nasadzenia

Dzięki pestko. Wiesz co ? Ja chyba kocham turzyce :). Jak widzę moją, jak się tak super rozrasta (ekspansywna jest cholernie). Tylko je trzeba sadzić z sadzonki, a to mnie zrujnuje :(

 

mirelko a co z tym nosem???

i ciśnienie masz wysokie??? ja chyba za niskie, bo śpię na stojąco:rolleyes:

 

a koparkowego udusiłaś ? przejechałaś walcem? czy coś innego wymyśliłaś???;)

 

a moja kostkarka się nie psuje. ani a starym sbsie, ani w nowym. ale ja cz\asami wyciągam lód ręką z tego pojemnika, oczywiście po otworzeniu zamrażalki:)

Właśnie pan mówił, że ją się wyciąga (ja nie wiedziałąm o tym) i jak się zbryluje lód to nie ma problemu.

Wiesz co ? Okazuje się, że ciśnienie wysokie także powoduje osłabienie (przynajmniej tak twierdzi mój lekarz). Ja miałam kilka dni takich, że przespałam prawie 20 godzin na dobę. Nie byłam w stanie nawet wejść na górę aby się ubrać :(.

 

Przyjechał materiał :). Pstryknę w weekend fotkę. Jak przyłożyłam do oparcia to ... wow ale jest ostry. Czadowy, odjechany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany dziewczyny - Wasza szczegółowa wiedza o gatunkach traw mnie poraża:jawdrop:

 

Mirelko - na wypadek gdyby to jednak było wysokie ciśnienie uprzejmie informuję, że mojej mamie pomogła dieta owocowo-warzywna (nie na stałe oczywiście - musi co jakiś czas powtarzać kurację, ale to był jedyny sposób na odstawienie leków - a lekarze mówili że już do końca życia będzie musiała brać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...