Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W szkółce obok mają doorenbosy: wysokosc szczepienie obwód pnia na wys. 1m detal hurt

[TABLE]

[TR]

[TD]12

[/TD]

[TD]Brzoza pożyteczna „Doorenbos” wysokość:

[/TD]

[TD]300-350

 

[/TD]

[TD]160-180

[/TD]

[TD]pojemnik

[/TD]

[TD]12-14

[/TD]

[TD]130.00

[/TD]

[TD]120.00

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]13

[/TD]

[TD]Brzoza pożyteczna „Doorenbos”wysokość:

[/TD]

[TD]300-350

[/TD]

[TD]-

[/TD]

[TD]goły korzeń

[/TD]

[TD]13-17

[/TD]

[TD]130.00

[/TD]

[TD]120.00

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]14

[/TD]

[TD]Brzoza pożyteczna „Doorenbos”wysokość:

[/TD]

[TD]250-300

[/TD]

[TD]-

[/TD]

[TD]goły korzeń

 

[/TD]

[TD]6-10

[/TD]

[TD]100.00

[/TD]

[TD]90.00

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Marzę o dwóch (jedną zwykłą już mam, wysokoą na 5 metrów). Ale z gołym korzeniem do kupienia po 15 października.

 

Na wiosnę ... powiększamy taras. Nie dlatego, że obecny jest za mały. Ale zmieniła nam się koncepcja: taras mamy od stony południowej. Słońce czadzi niemożliwie. Nie chcieliśmy zadaszenia, bo nie lubie ciemnego salonu. Myślałam o drzewach. Ale stwierdziliśmy, że pociągniemy taras szerzej (o ok. 3 metry) i nad tą poszerzoną częścią zbudujemy zadaszenie. Obecnie zastanawiamy się czy dać tam coś prześwitującego (plexi się łamie, szyba droga) i puścić pnącza, czy też pokryć blachodachówką )a pnącze i tak zasadzimy). Będzie wtedy miejsce zacienione i zadaszone (12 metrów)

ale także dużo słonecznego (20 metrów). Posadzimy powojnik botaniczny (oczywiście z białymi kwiatami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał super :jawdrop: i fajnie gra z szarością foteli :yes: będzie szał :D

Lampki ładnie się wpasowały, są drobne i dzięki temu nie rzucają się w oczy :) to chyba dodrze :)

Trawnika szkoda :( ale pewnie przy montażu ogrodzenia nie uda się uniknąć zniszczeń więc lepiej odpuścić do przyszłego roku, po co się stresować :hug:

Pestko fajne trawki :) zapisuję w kajeciku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko z tym ciśnieniem to nie żarty:eek: moja teściowa choruje i wiem że to upierdliwe...

 

fajowy ten materiał i czekam na finish:)

 

ale najbardziej mnie tarasem zaciekawiłaś - już mi smaka narobiłaś tym drewnem u Emirandy i w sumie po rozmowach z Wami podjęłam się przekonywania małża do drewna to teraz sobie poczekam na Twoją rozbudowę - coby mu zobrazować z zabudową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko fajny ten materiał, lubię wrzosowo - fioletowe odcienie, fotele będą super wyglądały :) Malujesz je na szaro rozumiem :)

 

No i lampki w kuchni wow :)

dzięki Emi. Nie wiem jeszcze co z kolorem. Na razie drewno jest szare, ale zastanawiamy się nad białym lub czarnym.

 

Lampki ładnie się wpasowały!

A fotel zapowiada się tak :jawdrop:

 

Nie mogę się go doczekać powiem szczerze :)

 

zdrówka Mirelko!:hug:

fotel będzie ekstra!

 

 

Zdrowia!! :hug:

 

Kochana piękny ten materiał i będzie czadersko :D

 

Materiał super :jawdrop: i fajnie gra z szarością foteli :yes: będzie szał :D

Lampki ładnie się wpasowały, są drobne i dzięki temu nie rzucają się w oczy :) to chyba dodrze :)

Trawnika szkoda :( ale pewnie przy montażu ogrodzenia nie uda się uniknąć zniszczeń więc lepiej odpuścić do przyszłego roku, po co się stresować :hug:

Pestko fajne trawki :) zapisuję w kajeciku.

 

Materiał świetny :yes:

Zdrówka życzę :hug:

dzięki :)

 

Mirelko z tym ciśnieniem to nie żarty:eek: moja teściowa choruje i wiem że to upierdliwe...

 

fajowy ten materiał i czekam na finish:)

 

ale najbardziej mnie tarasem zaciekawiłaś - już mi smaka narobiłaś tym drewnem u Emirandy i w sumie po rozmowach z Wami podjęłam się przekonywania małża do drewna to teraz sobie poczekam na Twoją rozbudowę - coby mu zobrazować z zabudową...

Rozbudowujemy tylko część. Zrobimy pełne zadaszanie, żeby można siedzieć w czasie deszczu. A ta część która jest obecnie będzie nadal niezasłonięta, przynajmniej w salonie będzie widno. Nie mogę się doczekać wiosny :). Jednak w tym roku mało z niego korzystaliśmy - słońce było nie do zniesienia.

 

zaglądam co jakiś czas bo bardzo ciekawa jestem tych foteli kinowych :popcorn: Ale długo to trwa :( No nic, twarda ze mnie babka - wytrzymam :lol2:

Sama nie mogę się doczekać. Niestety najpierw moje wakacje, potem Sylwii (a wiecie ile trwaja wakacje nauczycieli ;)) i zrobił się wrzesień. Mam nadzieję, że w ten piątek pójdziemy do przodu (choć P. namawia mnie na kino - zaczynają wyświetlać " Jesteś bogiem".)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie czytam o TOP-DRESSINGU - zabiegu wykonywanym przez Green Keeperów :rotfl::rotfl:

 

Ma mi pomóc w (w przypadku podłoża gliniastego) rozluźnić zbitą glebę – polepszyć drenaż, zapewniając korzeniom lepsze warunki do rozwoju.

Dzisiaj jadę po 2 worki piaski płukanego (WAŻNE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na pewno będzie fajny - to czasy mojej młodości. Goście studiowali na mojej uczelni, byłam na ich koncercie pożegnalnymm i przeżywałam śmierć Magika. Więc nawet jak to będzie szmelc to będę pod wrażeniem :). No i moja muza :).

Ja od piątku chodzę na festiwal dobrych filmów (najlepsze filmy w ostatnich 12 miesiącach, które powygrywały znane festiwale - min Cannes). Widziałam zarąbisty "Za wzgórzami" - polecam. Tylko on chyba ma premierę w przyszłym roku, coś około marca. Reżyserem jest facet, który nakręcił głośny " Cztery miesiące trzy tygodnie i dwa dni" - wstrząsający rumuński film o aborcji. Dzisiaj ostatni film festowalu - podobno wbijający w fotel :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy piątek Szkło Kontaktowe na tvn 24 będzie nadawane z wodnej wiezy w Pszczynie". Jak mieszkałam dwa lata temu na blokach to okna mojego mieszkania na nią wychodziły:

http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/1417033.jpg

 

http://perney.pl/audio/2011/05/wodna-wieza-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie masz z tym przeglądem filmowym, też chętnie bym na niego poszła. Ja jak film nie jest ciekawy natychmiast w kinie zasypiam, widocznie kinowe fotele bardzo temu sprzyjają :)

 

Cisnienia pilnuj, ale może to tylko takie jednorazowe wyskoki ???????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...