Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni po tym filmie jak dla mnie można depresjii sie nabawić

monika dobrze wiedzieć , bo chciałam iść ale widzę że nie warto, ja ostatnio byłam na Misiu teddy - tez nie polecam

chyba ZAKOCHANI W RZYMIE jest lepszy ., ale oglądałam lepsze woodego allena:)

w srody w cinema są bilety normalnie po 14 zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi zakręcone, psychodeliczne filmy to wczorajszy taki był: Wrong.

No i ten dzisiejszy: Bestie z południowych krain.

Z wcześniejszych: Kieł, głód (straszna prawdziwa historia buntu wojowników IRA w więzeiniu. Szokujący film.), Baader-Meinhof (uwielbiam zaangażowane fimy).Ale to raczej cięzkie filmy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziewczyny, wszystko ładnie .. ale jakbyście wiedziałym jak w takich dniach wygląda moje życie :(. Jedm odrabiając z So zadanie lub w trakcie jady do kina. Wracam codziennie po 23 a wstaję o 5:30. Nie mam nawet kiedy włosów umyć (rano nie dam rady a po 17 jak jestem w domu to ledwo z So zdążę zadanie i jakiś obiad na szybciora. Jeszcze ostatnio wizyty u lekarzy się pojawiły i wywiadówka :(

Wymiękam, ale dzisiaj już ostatni film :). Kolejny festiwal za 2 miesiące :). Ale co zobaczyłam to moje - książki, kino i koncerty to moja odskocznia od codzienności :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zrażam ;) ostatnio mam głód jakiegoś dobrego filmu o czymś nie kolejnej płaskiej komedyjki z happy endem ;)

Two - to polecam ten "głód". Szokujący film, zapadający w pamięci chyba do końca życia ... Choć temat początkowo wydawał mi się nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, ja mieszkam na wsi, do kina muszę jechać 3 miejscowości dale. No ale są różne priorytety. Dla mnie kino, koncerty i książki takimi są. Za to TV dla mnie istnieje i podaguszki z koleżankami :).

Ciśnienie ... wczoraj przyszedł ciśnieniomierz i dopiero uczę się go obsługiwać. Wydaje mi się, że miałam 140/110 - ale muszę podczytać to rozkurczowe dokłądnie w którym momencie się odczytuje ....

agawi - idę czytać :) Dzięki ... ja przede wszystkim na czosnki ozdobne się nakręciłąm. Tulipany są pięknie, ale jakoś mi się nie wpasowały w moją wizję ogrodu (jakoś unikam kwiatów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirelko pilnuj tego ciśnienia. kilka dni temu nasz znajomy miał udar i teraz walczy o normalnośc:eek:

 

 

a co polecasz z ksiązek?????? millenium mnie wciągnęło. 2x przeczytałam . i oglądam szwdzką sagę na canał plus , bo od czasu do czasu ją puszczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia z książkami Ci nie pomogę. Czytam specyficzne (podróżnicze, dokumenty, historia współczesna- szczególnie o krajach byłego ZSRR, o afganistanie, kongo itp.). Przeplatam z klasyką (ostatnio literatura Rosyska - Sołżenicyn, Bułhakow, Szałamow), wstrząsającymi reportażami (np. Surmiak Domańskiej - beznadziejna ucieczka przed Basią), politicafiction (Mievilla China). Jak mam dość to rzucam się w błache bestselery (tak jak teraz - Milion małych kawałków - walka narkomana w ośrodku odwykowym). Ale tych ostatnich mało, i ciężko mi coś polecić bo nie gustuję).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...