Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki lidszu za pomoc :).

Czy jeszcze ktoś może pomóc w wyborze ?

W sumie to problem tkwi w tym, czy wprowadzić jakiś kolor (jeżeli tak to czy delikatnie - 3 zdjecie, czy mocno - 2 zdjecie) czy też nie - 1 zdjecie. Oczywiście jeżeli jakiś kolor wprowadzę, to razem z dodatkami (ręczniki, mydelniczki itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirelka, jak dla mnie tapeta nr.2 odpada (za bardzo czerwono-krwista;)) Jedynka ma swój urok ale troszkę smutna, wybrałabym 3 tak jak piszesz dobierzesz sobie cytrynowe ręczniki, dozowniki itp. Ja zrobiłam podobnie u siebie w gabinecie, wybrałam tapetę z czerwonym autobusem, teraz zamierzam kupić kilka czerwonych segregatorów, może czerwony fotel przy biurku, wszystko zależy od tego co fajnego czerwonego wpadnie mi w oko.

 

Chyba że bardzo Ci zależy na zmianie kolorów dodatków co jakiś czas w łazience to wtedy tapeta nr. 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dziękuję bardzo :)

Biały sbs jest super. Pod względem czystości pierwsza klasa. Prawdę powiedziawszy, to wystarczyło by go przetrzeć na zewnątrz raz w miesiącu. Najwięcej zapalcowań widać na satynowych rączkach. Nie wyobrażam sobie lodóki całej w takiej satynie.

Płytki szare to orientale nowa gala.

Z nowości u mnie niewiele (przynajmniej patrząc na środek) - dorobiłam się jedynie wieeelkiego lustra w garderobie. No i na dniach będzie fototapeta.

NA 99% ta, choć jeszcze muszę się zdecydować czy nie zmienić koloru tego światła. Jakoś ta żółć do tych moich mebli mi się nie widzi :(

http://obrazyfototapety.pl/design/obrazy/miasta+fototapeta+fototapety+obraz+obrazy+1047.jpg

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQq_bTITZgQhlT-X4f7Qg_efcUcrNAkUTnBFUp1XxOILMC8Hqq2http://www.agena.com.pl/sklep/files/OR%2013%2030X30%5B7%5D.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/7303/dscf4653w.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dostałąm odpowiedź w sprawie fototapety. Chcę zmienić światło w tej latarnii coby dodatki dobrać. W jaki kolor pójść ? Czerwono-malinowy, pomarańczowy czy żółty ? Do mebelków co wg was pasuje ? (na zdjęciu kafle idą w beż, w realu są szaro-szare). Może sepia bardziej by pasowała ?

Mam wycenę na lateks i winyl. Z tego co czytałam to winyl lepszy dużo, tylko czy jeszcze laminować ? Nie będzie na nią kapać woda, jedynie martwię się i fizyczne zniszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszlam sie przywitac, piekny dom Mirela :D

 

dla mnie szary tylko z czerwienia, ale bedzie Ci sie gryzlo z pomaranczo-zlotym odcieniem mebli, moze jednak sepia lepsza ?

przepraszam, nie pomoglam

 

zauwazylam, ze masz okna dwukolorowe, jak sie sprawdzaja ? jestes zadowolona z takiego wyboru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogłaś, może jeszcze ktoś się wypowie i też pomoże :). Dziękuję bardzo :).

 

Okna dwukolorowe .... na zewnątrz musiały być antracytowe (choć wolałabym jasnoszare) żeby pasowały do całości. W środku nie wyobrażam sobie antracytowych u mnie (chyba że jasnoszare - ale były duuuuuużo droższe) więc wchodziłą w rachubę tylko biel (chciałam mieć kilka wnętrz jasnych). Nie rozumiem problemu z dwukolorowymi oknami, niektórzy zarzucają, że fatalnie wyglądają otwarte. Nie wiem jak u innych, ale ja okna tylko otwieram na uchylne, jedynie do mycia są całkowicie otwarte. Tak więc od strony wizualnej zupełnie bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...