Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Mirelko

 

Dynia :jawdrop: - strach się bać :lol:

 

Sky jest obłędny :rolleyes: - szkoda że się na żywo nie załapałam :(

A zdjęcie z dalszej perspektywy? - łatwiej by było wielkość zobaczyć :p

 

Co do lampek kulek - ja myślę że dwie fioletowe - ale ja mam taki mętlik z lampami u siebie - że proszę się moim głosem nie przejmować - wiem że nic nie wiem :p

 

Buziaki :hug:

Zrobię fotkę z dalszej perspektywy ale muszę sprzątnąć burdello najpierw :).

Sama nie wiem co z tymi cholernymi kinkietami :(

Mirelko - ten Skygarden ma 1 żarówkę tam w środku ??? Na fotkach nie widać że on ma 60cm. Nie ginie w wielkim salonie?

 

Moim skromnym zdaniem nad półwyspem pasuje biała lampa. Cos nie widzę tego fioletu :no: Po pierwsze fiolet fioletowi nie równy i moze sie okazać ze wcale nie bedzie pasował do fotela a poza tym szybciej taki fiolet sie opatrzy ...... Ale jesli Tobie sie podoba i podjęłaś juz tą decyzję to w salonie zdecydowanie białe kinkiety. Ale boję się, że zwykłym kulkom nie przystoi wisieć w towarzystwie Skygardena :no: Wyszukaj coś ekstra ;)

 

 

Edit: w kuchni nad oknem wisza juz jakieś kulki. Uważam że nad wyspą powinny wisieć z tej samej serii :yes:

Ma w środku jedną zarówkę. Ginie ? Jest wg bardzo duża. Zastanawiałąm się nad 90 cm (widziałam w custormformie na żywca) ale na szczęście jej nie zamówiliśmy. Nie wiem jak ogromny by musiał być do niej salon ?

Kurcze ... chciała fiolet bo muszę wprowadzić jakoś ten kolor do salonu (jest za smutno). Okazuje się, że nie będę miałą podłogowej lampy w kolorze tylko też biel :(. W dodatku mat (a skygarden się świeci jak psu j....). Kurcze myślisz o takiej:

 

http://image.ceneostatic.pl/data/products/10996277/i-mci-grupo-lampa-sufitowa-d-ball-pendant-7620222.jpg

 

tam w kuchni mam taką: (tylko to maleństwo ma 15 cm x 15 cm:(.

http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/603/1202603/product/kinkiet-lugo-inspire,big.jpg

 

Mirelko zazdroszczę okrutnie skygardena:P

siersciuchy cudne;)

dzięki :)

 

Brzydsza sierść wcale nie taka brzydka ale ładniejsza faktycznie jest ładniejsza :D.

Lampa fajna. Bardzo nawet, zwłaszcza od środka :rolleyes:.

 

Ale najbardziej mnie zaskoczyłaś tym, że lubisz białe światło. Szoooook! Ciepłe jest naturalne i tak nie męczy oczu, kupiliśmy ciepłe ledy pod szafki wiszące w kuchni i moim zdaniem są jeszcze za zimne, wolę bardziej żółte bo to światło jest IMO ładniejsze :). Heheh :D.

Tak, lubię ciepłe białe (nawet zimne). Załamuje mnie ta brudna żółć (zresztą na fotce widać jak żółto świeci).

 

lampa superaśna...na tych fotkach nie wyglada na taką dużą :rolleyes: mogę Cię prosic o namiar na sklep w którym kupowalaś ;)

customform :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko zazdroszczę okrutnie skygardena:P

siersciuchy cudne;)

piekna lampa , przytakuje Anecie i pozostałym zachwyconym

 

kotki milusie:rolleyes:

 

Mirelko,Skygarden booooooooooooooski :cool:,zazdraszczam przeokrutnie :razz:,ja też już kcem ;)

Pozdrawiam :bye:

Ola gdzie go powiesisz??? ja widzę tego bialego skygardena u ciebie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko, skajgarden fajowy:wiggle: ale usmiałam sie, ze wymieniasz zarówke, bo nie cierpisz zółtego swiatła, bo my wlasnie wymienilismy abazur w nowej lampie z Almi, bo dawał bardzo zimne białe swiatło (bez wzgledu na zarówke):lol2: Teraz mamy klosz, dzieki któremu swiatło jest praktycznie pomaranczowe (jak nad stołem) i pierwsze słowa mojego M po zamianie, to : "Nooo, wreszcie normalne swiatło":rotfl:

Siersciuchy cudne a dynia....no wlasnie....jakby to powiedział mój prawie trzylatek: "nadzwyczajna":lol:

Mirelko, czy Ty juz olejowałas taras drugi raz?

Czy trzeba go przedtem jakos...wyczyscic?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko, właśnie na zdjęciach mi się podoba :).

 

Ale ciepłe czy zimne, lampa wymiata.

 

wow pikna lampa

 

Skygarden rewelacja! Z zewnątrz niby prosty, niepozorny, a w środku... niespodzianka ;)

 

Sierści do zagłaskania :rolleyes:

 

Lampa świetnie wygląda- wiadomo;) Pstryknij z dalszej perspektywy.

 

Kotki fajne.

dzięki :)

 

Kiciusie :hug: :D

 

Lampa :jawdrop:

 

błagam nie psuj kuchni to okropną tandetą (fioletową co pokazałaś) - przepraszam mi się ona tak kojarzy - coś okropnego paskudztwo tfuj :p Może skusisz się na taką kulkę? :rolleyes:

http://www.kopalniaswiatla.pl/shop/product/7011/

 

Mirelko,Skygarden booooooooooooooski :cool:,zazdraszczam przeokrutnie :razz:,ja też już kcem ;)

Pozdrawiam :bye:

 

Venus ... zabiję Cię ;). Miałam tylko problem z kinkietami na ścianie a teraz mam dwa problemy :p. Pomóż mi teraz je rozwiązać proszę :). Ładna test ta kulka ale srebrna. Nie mam nic srebrnego (tzn mam kran nad zlewem, uchwyt lodówki, uchwyt piekarnika - ale wszystko w innym srebrze :(). Może biała ?? Ale wszystkie lampy białe ? W dodatku jedne lśniące, inne matowe, jedne bardziej białe inne mniej ... masakra. Bałagan ....

Mirelko, skajgarden fajowy:wiggle: ale usmiałam sie, ze wymieniasz zarówke, bo nie cierpisz zółtego swiatła, bo my wlasnie wymienilismy abazur w nowej lampie z Almi, bo dawał bardzo zimne białe swiatło (bez wzgledu na zarówke):lol2: Teraz mamy klosz, dzieki któremu swiatło jest praktycznie pomaranczowe (jak nad stołem) i pierwsze słowa mojego M po zamianie, to : "Nooo, wreszcie normalne swiatło":rotfl:

Siersciuchy cudne a dynia....no wlasnie....jakby to powiedział mój prawie trzylatek: "nadzwyczajna":lol:

Mirelko, czy Ty juz olejowałas taras drugi raz?

Czy trzeba go przedtem jakos...wyczyscic?:roll:

nie wiem ... mam białe światło w kuchni i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest jaśniej. A to żółte.... blee.... kupię żaówkę i zobaczę jak jest lepiej.

Taras czyściłam. Powinno się karcherem bez detergentów. My nie mamy więc jechałam szczotką ryżową i wodą.Spłukiwaliśmy weżem. Był baaardzo brudny. Potem musi wyschnąć i jechane z olejem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka Ty cierpisz na tą samą dolegliwość co ja kilka miesięcy temu, kiedy to rozpacz ma osiągała apogeum że mi.....mocowanie lampy nie pasuje do mocowania karnisz :rotfl:

 

Magda Zet skutecznie mnie wyleczyła i uwierz mi, że nic się nie gryzie. Ja łącze chrom z niklem i satyną i to się naprawdę nie gryzie. A dixony kocham, bo som ślyczne!

 

P.S. Macie bardzo fajny salon :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Venus te odcienie bieli u siebie w kuchni i salonie przeżyłam. Nie czepiam się. Ale ten srebrny .. jakoś mi się kurcze nie widzi. A jakie kinkiety ??

 

Monia ze mnie fotograf jak z koziej d**y trąba. Wszystkie zdjęcia nie pokazują jej wielkości. Absolutnie nie może być większa (przynajmniej do naszego salonu). Jeste w sam raz. Ale najlepsze w niej jest to, że jak się wchodzi to się na nią nie zwraca uwagi, ale jak goście siądą na narożniku (sprawdzone w sobotę) to im szczęki opadają. Najgorsze, że chca taką mieć i pytają o cenę. A ja nie lubię o jej cenie rozmawiać :(. Wielu moich znjomych się niedawno wybudowało i dla nich 500 pln za lampę jest masakrą :(. A jeszcze do Chorzowa żeby po lampę jechać ? Uważają, że trzeba być pozbawionych zmysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka to daj sobie chwilę luzu i zrozumiesz, że różne metale się łączy i nic się nie gryzie :yes: :hug: nic na siłę. Nie upieram się przy dixonie tylko ogólnie mam ale co do Twoich poglądów :p

 

Eh znajomi, znajomi, dla naszych znajomych dom zaprojektowany przez PW to zbrodnia, bo to nie swoje, nie stworzone tylko coś co mu PW narzuca a wiedzą oczywiście najlepiej ci którzy z usług PW nie korzystali :lol: (PW-projektant wnętrz), ja tam rozumiem sprowadzanie lamp nawet statkiem jak trzeba, w końcu dom ma nas cieszyć, ja tak uważam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nNajgorsze, że chca taką mieć i pytają o cenę. A ja nie lubię o jej cenie rozmawiać :(. Wielu moich znjomych się niedawno wybudowało i dla nich 500 pln za lampę jest masakrą :(. A jeszcze do Chorzowa żeby po lampę jechać ? Uważają, że trzeba być pozbawionych zmysłów.

 

Ja jeszcze nie mam tej lampy ale kiedys przy jakiejs okazji rodzinnej wspomnialam o niej i jej cenie...do teraz mnie rodzina jak coś mowie o domu komentuje...ze dużo wydawy na wykonczenie, na moją lampę a i ta Twoja lampa jeszcze, ta droga :bash: a co ona jeszcze robi ze tyle kosztuje ??...a wtedy mi sie niecenzuralne słowa cis:cool:ną na usta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...