Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

jezu, śpi jak mój maluch :). On gdzie tylko może to się wciska po kołderkę :)

 

http://images47.fotosik.pl/1624/5c18af3aed3e41f9med.jpg

 

ciągle mu jest zimno i jak nie ma się w co wtulić to się zwija w ślimaczka:

 

http://images45.fotosik.pl/1625/5db775c92d9a136amed.jpg

http://images50.fotosik.pl/1739/28144ccd3217a4bbmed.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

łapki wyciągają tak samo( jak zające) jak śpią, cudny ten twój kociak jak baranek ostrzyżony. Więcej fotek nie mam, ale dużo zdjęć Peterbaldów jest na stronie polskiej hodowli -bella bitis.pl. Jak byliśmy po Ulissesa to był miot kilkudniowych peterbaldziądek- mówię Ci cuda - boskie , wyjść od niej nie mogłam miałam ochotę ogołocić konto i kupić wszystkie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tą hodowlę (ileż ja się ich zdjęć naoglądałam). Ulises jest stamtąd?

Wiesz dlaczego są podobne ? Bo mój cornish jest skrojcowany nieco z syjamskim (nowym), tak powstawała ta rasa. Podobnie jak obecne peterbaldy - idą w stronę syjamów. Chyba w kązdym rodowodzie peterków jest syjam. Stąd chyba te giry zającowane :).

Mi się syjamy też podobają, ale boję się ich krzykliwości. Już obecnego cornisha nie sposób do kota porównać (chodzi mi o zachowanie). To jak niekot. Jak gremlin dosłownie. Zachowuje się zupełnie inaczej niż devon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale super to ostatnie zdjęcie z wystającymi łapkami.

 

Mirelko moj kot w domu spi na koldrze, bo mu gorąco. Czasami w swoim domku, czasami na sofie( ale bez przykrycia).

ale co roku jezdzimy z nim do Bukowiny na tydzien do pensjonatu i tam.... wciska się w poszwę od koldry:lol2: i przesypia tam [prawie caly pobyt:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia u mnie jak wiesz 2 koty. Jeden na kołdrze leży a drugi ... nie zaśnie jak się pod nią nie wciśnie. To wynika z ich temperatury ciała - wydają się być gorące (z kolei uszy i łapki są ciągle prawie lodowate). On potrafił wejśc pod kołdre w środku lata, w pokoju po południowej stronie na poddaszu gdzie temperatura wynosiła powyżej 30 stopni. Wlazł pod kołdrę i leżał w miejscu gdzie akurat padało słońce.

Poważnie myślę czy mu nie kupić ubranka, wydaje mi się że mu ciągle zimno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje robić to co my - np jak nalewam wody do czajnika to mi w nim gmera łapką. Jak myję włosy to stoi w wannie (tam gdzie woda nie sięga). Jak siadam na wc to się ładuje na moje kolana. Jak pracuję na ogrodzie to stoi cały dzień przy oknie i płacze (choć ma brata). Jak wkładam pranie to stoi na pralce i bacznie obserwuje co robię, jak z S. odrabiamy zadanie to siedzi mi na kolanach i łapki opiera o biurko i wodzi wzrokiem za ołówkiem. Wiem, że tak robi większość kotów ale on to robi ZAWSZE. Drugi czasami przyjdzie, czasami zobaaczy. A on stale. Nic bez niego nei zrobimy. A jak w sypialni się przed nim chowamy (intymnych rzeczy w ogóle nie da rady przt nim) to przynosi swoją najlepszą zabawkę kładzie pod drzwiami i płacze :).

Najlepsze jest to, ze on nie patrzy tępo tylko WODZI wzrokiem. Goście uważają, ze to jest straszne :). Że przeszywa ich taki lęk jak to widzą. I się dziwią że się go nie boimy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulisses jest z tej hodowli - no to ci powiem ( a miałyśmy z siostra syjama jak chodziłyśmy do podstawówki) - syjam przy peterbaldzie to oaza spokoju. Ten kot jest tak gadający i wszędzie go pełni, że ja się czasami dziwię jak oni z nim w domu wytrzymują:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulisesa siostra owija kocem polarowym i wygląda jak dzieci na rosyjskich porodówkach takie omotane jak w kokonie, ale on inaczej nie zaśnie. Jak włączyli ogrzewanie to biedny pcha tą swoją gołą dupkę na żeberka ale go parzy :D. Uszy też ma diabelsko zimne.

Jak na niego patrzę to on mi się taki aż nierealny wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka no to koniecznie ubieraj tą chudą dupkę! ja Prinsia cały czas całuję, Fiona ma foszki i głaskanie jest wtedy kiedy ona sobie zażyczy ;)

 

Mirelka zapomniałam Ci pokazać hokery, co prawda bez oparcia ale uważam, że u Ciebie wyglądałaby świetnie kontrastując z bogatą lampą :yes:

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60155602/

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulisesa siostra owija kocem polarowym i wygląda jak dzieci na rosyjskich porodówkach takie omotane jak w kokonie, ale on inaczej nie zaśnie. Jak włączyli ogrzewanie to biedny pcha tą swoją gołą dupkę na żeberka ale go parzy :D. Uszy też ma diabelsko zimne.

Jak na niego patrzę to on mi się taki aż nierealny wydaje.

 

właśnie - nierealny. Takie niekot. Albo kot z kosmosu (gremlin). Ten drugi się bardzo po kociemu zachowuje, tak jakby nie myślał szybko, czasami siedzi godzinę i patrzy gdzieś w dal. A Młody nie patrzy w dal tylko konkretnie wodzi wzrokiem za czymś. Aha, wiecie kiedy kot mruczy? Mnie się zawsze wydawało, że jak się odpręża, jak mu jest dobrze. A młody mruczy ... jak coś zbroi (starszy ucieka i się chowa z młody idzie naprzeciw i włacza najgłośniejsze mruczenie). Mruczy jeszcze jak coś chce (np. jak kroję mięso, jem budyń itd.).

 

Mirelka no to koniecznie ubieraj tą chudą dupkę! ja Prinsia cały czas całuję, Fiona ma foszki i głaskanie jest wtedy kiedy ona sobie zażyczy ;)

 

Mirelka zapomniałam Ci pokazać hokery, co prawda bez oparcia ale uważam, że u Ciebie wyglądałaby świetnie kontrastując z bogatą lampą :yes:

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60155602/

 

Te hokery są czarne ? Ja już nie szukam z oparciem bo wiem że nie znajdę (w rozsądnej cenie).

 

 

Mirelka czy ty masz drzwi łamane gdzieś? pokaz prosze i wyslij mi na priv namiary na wykonawcę proszę :) i czy polecasz

 

Nie mam łamanych :(. U S. w garderobie są takie chowane, tzn zlicowane ale nie są łamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak!! będę w Ikea jutro to mogę Ci sprawdzić :) Moim zdaniem są zajebiste, takie architektoniczne, surowe :cool:

 

Mirelko ja o mruczeniu czytałam i właśnie większość uważa, że kot mruczy jak mu dobrze i to też prawda, ale koty mruczą też w sytuacji stresowej bo chcą uspokoić siebie lub właściciela, przykładowo niejeden hodowca pisał, że kotka mruczy przy porodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...