Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Natalio - wiesz jak u mnie z fotkami :(. Postaram się coś pstryknąć.

A tymczasem ława - prezent dla P. pod choinkę do jego pokoju

Zastanawiałąm się, czy nie zamówić szarych desek, ale chyba jednak będzie za szaro (docelowo jedna ściana będzie jeszcze w betonie).

 

myślę że dopiero jak stanie na podłodze w pokoju będzie łatwje ocenić czy zmieniac kolor czy zostawić. a widze że w pokoju masz chyba brązową podłogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj malkul jak Ty mnie nie znasz :). Ja bym nie zamieszkała z brązową podłogą ;)

Mam dokłądnie taką jak na fotce z tą ławą (tylko tam są deski a ja mam panele w identycznym kolorze) - pinia szara:

http://img545.imageshack.us/img545/9813/dscf4674l.jpg

 

dzień doby Emi. Jak my się super zgadzamy w wychowywaniu dzieci - zauważyłaś ?

 

dzięki dziewczyny, mam nadzieję że P. będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię domowych zakupow na Prezenty;) wolę biżuterię 9 mam ulubioną markę i wszystko mi pasuje 0, perfumy, ciuchy wybrane wcześniej przeze mnie:lol2:

 

chyba nie lubię niespodzianek- chyba ,że wycieczki;)

 

 

Monia- Tobie sie SHIFT zepsuł czy Ci palca urwało :rotfl:

 

===========================================

 

Ja tez nienawidze niespodzianek - nawet wycieczek, bo nie wiem co spakować :sick:

 

==================================================

 

Dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety mąż nie ma nic wspólnego z gotowaniem:no: To tak jakby on mi kupił pod choinkę zestaw narzędzi do naprawy auta :lol2:

 

W dodatku-nie mogę pozwolić sobie na taki wydatek teraz, mam wielkie wydatki w ciągu miesiąca (kuchnia, za łazienkę jeszcze się nie rozliczyłam, bo drzwiczki jedne były do wymiany) No i prezenty...

 

Ale przysłuchiwałam się dyskusji o tym sprzęcie, bardzo bym chciała:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam lekką, puchową kołdrę 180x200. Niestety moja cudna druga płowa się uczuliła. Kołdra poszła w odstawkę, ale po jakimś czasie żal mi się jej zrobiło i dałam do przeszycia dla So. Pozostały kawałek zszyłam i ... odzyskałam swój fioletowy fotel - bo Bandzior się przeniósł do śpiworka. Młody to taka żerująca wsza i nie chciał z niego korzystać, przynajmniej do czasu aż Bandzior mu tam nie zagrzeje miejsca. Potem pękł :)

 

http://images44.fotosik.pl/505/fcb7ff9c0c78c7c5med.jpg

 

http://images44.fotosik.pl/505/ac82357f52b64e29med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...