Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom marzeń Diuna III z domusa


Tom Bor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiem że nic nie wiem byłam w skepie z glazura i terakotą iii... zgłupiałam , no za cholere nie mam pomysłu na to wszysko

 

No wybór jest a jak trzeba podjąć decyzję to jest zgryz ,dla tego da maluchów kupiłam Tanie płytki kolor pomarańcz (chcieli kolorowo ) to będą mieć za pare lat będzie można wymienić .Ja mam zgryz z kolorem w sypialni i klatką ,wiatrołapem i hollem i wogóle wczoraj sie wkurzyłam bo chciałam kupić czarny pigment w LM skończyły się a chciałam pomalować gabinet (ma być szary z pomarańczową lampą i zasłonkami ) .To cale oglądanie wybieranie zajmuje dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się porobiło. Wreszcie kobiety postanowiły wrócić za kółka. U mnie szefowa wykupiła sobie lekcje bo po 20 latach zamierza znowu siąść za kierownicą. Tak się bidula bała pierwszej jazdy że się ze strachu spociła ! Ale przeżyła i dalej jeździ !

Powodzenia życzę bo wiem że wszystko pójdzie jak z płatka :yes: ale jakby co to uważać będę na ulicach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twoich okolic mam jakieś 200km, więc ta odległość wydaje się bezpieczną odległością :)

I nie bój się....

Gumowych drzew życzę.... :lol:

 

 

Sipatka... ja już jeżdżę prawie 25 lat :yes::oops:, boezwypadkowo i bez zadrapania auta, z trzema mandatami, za zawracanie w nocy na podwójnej ciągłej jak adresu nie mogłam w obcym mieście znaleźć, raz za prędkość i raz za gadanie przez komórkę ( tylko dlatego, że maż do mnie wydzwanie, a jak nie odbieram to sie wścieka.... , więc konto jego obciążyłam.. ) .

Jeżdżę baaardzo szybko i dynamicznie, choć niestety teraz nie mam za dużo kucyków pod maską, więc dlatego zapłaciłam mandat za gadanie przez komórkę... Jakbym miała poprzednie auto to by mnie za diabła kiłą nie dogonili;) I nie wyobrażam sobie życia bez samochodu... uzależniona od męża... NIGDY...

Nawet z młodym jadę na rehabilitacje w Polskę np 700km to też jadę sama. To jest bardzo wygodne :)

 

Więc życzę reaktywacji prawka i duuuużo tysięcy km za kółkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika.

Chiba źle przeczytałaś. Reaktywuje prawko moja szefowa nie ja.

Ja mam prawko od 20 lat i jeżdżę cały czas i też sobie nie wyobrażam żebym miała to porzucić. Kocham jeździć !

I dodam jeszcze że mój małż nie ma prawka (nigdy go nie robił) i wcale nie zamierza robić, bo po co? (doszedł do wniosku że nie będzie żonie przyjemnosci odbierał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...