Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom marzeń Diuna III z domusa


Tom Bor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a teraz profile lecą na suficiki, 3 pomieszczenia pyknięte jeszcze 2 ale sypialnie z wykuszami to wyższa szkoła jazdy pomaga mi brat na całe szczęście bo on kumaty w tej materii. profile ostre "som" jeden zaczepił mi nogę a drugi wyladował mi na policzku jak go podawałam- nie lubię dziadostwa i myślę że z wzajemnością.fotki bedą bo w aparacie oczywiście mieszkają. a i mam zrobioną elewację na raz i ułożona została kostka na tarasie. pozdrawiam i letę do was na "ksiuty"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Bor: że profile ostre są, to chyba każdy wie, ale nie każdy wie, co może zrobić np. uchwyt grzybkowy do tych profili. Ja się na takiego nadziałem raz nadgarstkiem :/ Została mi piękna blizna ok. 1 cm, a w tym dniu moja robota dobiegła końca (jakoś tak dziwnie mam, że mój organizm nie toleruje żadnych ciał obcych w sobie i w przypadku, gdy coś się próbuje przebić się do niego, to odmawia posłuszeństwa :lol2:)

 

A z piesem, to chyba do veta trza iść, bo cholera wi co to za pokąsania są. Może od muszek, a może od pcheł jakich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezio dobrze prawi, z piesem do weta chyba trzeba. Nie mam pojęcia co możesz sama z nim zrobić. Chociaż ..., czekaj , czekaj, kiedyś mój kociamber miał takie niezidentyfikowane ranki na głowie i na karku. pani wet powiedziała, ze to uczulenie na pchle odchody i wystarczyło tylko pozbyć sie intruzów. Moze Twój piesio tez taki delikatny? ....

Jednak lepiej zasięgnąć porady fachowca.

 

A zdjęcia to kiedy dostaną eksmisję z aparatu?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O reeeety Ilonka jakie postępy na maxa!!! Ty masz kowaliki a ja mam kopciuszki - 5 małych łebków w... puszce el., hehe!! Ale juz piór dostają, więc jak tylko wylecą -koniec-zamykamy-gipsujemy gniazdeczko (chociaz szkoda..bo fajne te ptaki) Co do pieska.. jeśli to 'świeży nabytek' moze byc tez alergia pokarmowa..ale pewno nic takiego - ja latem tez cała w ukąszeniach i strupach, hehe. W kazdym razie najbezpieczniej do weta. Owocnego urlopiku (jak rozumiem-jeszcze trwa??) i bądź dzielna z tymi profilami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ilonko:hug::hug:

 

Rozumiem , że trafił się jakiś życiowy zakręt. Szczerze życzę jak najszybszego pokonania trudności i powrotu tu do nas .

Szanuję Twoją decyzję, ale jednocześnie chciałabym krzyknąć : No weź , bez jaj , jak to zawieszasz?????:jawdrop::jawdrop:

Nie znikniesz z forum , prawda ? powiedz , że nie znikniesz. My będziemy Cię pocieszać kiedy trzeba będzie i dopingować w wyprostowaniu zakrętów .

śle buziole :hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atija dzięki

 

Nie dziękuj,:),wiedz , że jestem:hug::hug:

Wiem , ze jest lżej na duszy jak ktoś powie dobre słowo, miałam w swoim życiu zakręty , jak każdy, ale jeden potężny ciągle trzyma mnie w swoich łapach i choć bardzo się staram , to są dni , gdy nie widać prostej. Ale ja z tym moim nic nie mogę zrobić , nie mogę go wyprostować, bo....ech...czasu nie da się cofnąć. A jednak codziennie wstaje słońce i trzeba żyć.Patrzeć w przyszłość, rozwiązywać problemy , te mniejsze i większe . I pogodzić się z tym czego nie możemy zmienić.

Ależ się rozpisałam.

Przytulam mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...