Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom marzeń Diuna III z domusa


Tom Bor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Ilona, dobrze ze czasem sie ujawnisz ze zyjesz. Wiem, ze fajnie sie mowi "Bedzie dobrze" i nawet bardziej to wk@#wia niz pomaga, bo niby co kto moze wiedziec jak Ci sie zle porobilo. Ale jesli Ci to pomoze, to wiedz ze my tutaj Ci mocno kibicujemy i jak jest zle i jak jest super.:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU wyznaję zasadę co mnie nie zabije to mnie wzmocni, dla mnie wpisy z zapewnieniami ze będzie ok mnie nie drażnią powiem więcej wiem że na świecie są ludzie, którzy mi szczerze i dobrze życzą. Każdy wpis jest dla mnie światełkiem w mroku i za to jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam wszystkich budujących i już mieszkających.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest ta sama co wtedy

 

Nie mam pojęcia zielonego o co chodzi , ale kciuki trzymam i buziaki posyłam http://forum.muratordom.pl/image/png;base64,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

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ilonko, odpisałam Ci u siebie, ale i tutaj chcę Cię wesprzeć tak mocno jak tylko potrafię. I będę się powtarzać, ale Ty też to sobie powtarzaj, bo to jest mądrość prawdziwa - Przeciąg, który zamyka jedne drzwi, otwiera następne. Nie wiem kto i kiedy mi to powiedział (napisał?), ale to święta prawda, zapewniam Cię. Daj sobie czas, tyle ile go potrzebujesz. I ważne, że tu jesteś. Ja żałuję, że uciekłam z forum wtedy. Byłoby mi chyba łatwiej z tą zgrają cudownych popaprańców, których tutaj mamy. Trzymaj się, Kochanie. Wiele dobrego Cię jeszcze czeka, zapewniam Cię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona, trzym się Kochana, też mam te"przyjemności" za sobą... Tak jak Jagna napisała Przeciąg, który zamyka jedne drzwi, otwiera następne...

Będzie dobrze, najgorzej jest na początku, potem może być tylko lepiej a za czas jakiś powiesz sobie, że dobrze się stało...

Pozdrawiam serdecznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...