Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom marzeń Diuna III z domusa


Tom Bor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kochana ty masz trawę, a u mnie perz szumi jak ta lala.....i kąkole, a nie te wyrwałam ;)

 

perz powiadasz... też go kosić można ;) a możesz go czarną folią nakryć i tak zostawić do... jesieni, bez chemii - pod warunkiem, że tylko małe poletko masz. Przed laty widłami wyciągaliśmy perz, potem na pryzmę go składaliśmy i przykryliśmy jakimś starym dywanem :lol2: po roku śladu po nim nie było :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonuś, jestem i ja-żeby nie było, że nie bywam, bo bywam na FM ale jako podglądaczo-podczytywacz:oops:

 

Kuuurczę, dużo napisałam i wewcięło mnie ....wrrrrrrrr

 

nie będę wiec powielać , bo wierzę, że czujesz te fluidy płynące po kabelku do Cię! :hug::hug::hug::Hug::hug::hug: !!!

 

Jakby coś CI trza było p[omóc to wal jak w dym na PW. Jak będę mogła tak pomogę. Ściskam CIę Cieplusio, dzielna Ty Dziewusio :) ( tu mie się łuśmiechnąć proszę ;) ), i głowa do góry , nie należy się poddawać- NIGDY W ŻYCIU ;)!!!!

 

całusko-przytulaski Ilonko Kochana :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja,a trafiłam tu od Jagny.Muratora czytam już kilka lat,ale się nie ujawniałam i to właśnie dziennik Jagny ,był pierwszym który przeczytałam.Czytałam,czytałam i marzyłam o takim domku jak ma Jagna,a tu buuuum cały plan jej życia runął jej na głowę,Ja tak miałam 9 lat temu,więc dobrze Cię rozumiem,ale tak jak piszą dziewczyny CZAS,CZAS i jeszcze raz CZAS leczy rany.Będę zaglądała do Ciebie często,trzymaj się i nie załamuj to najważniejsze,a czas pokaże co Ci los jeszcze da,a zobaczysz będzie jeszcze super,ja tak mam teraz:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Ilonka :D Buziolek na dzień dobry :*

Mam taką fajną znajomą, która często powtarza, że nigdy nic nie dzieje się bez celu - zawsze po coś. Ja też pożyczyłam sobie tę filozofię i doskonale mi się to za każdym razem sprawdza. Czasami Opatrzność, Bóg, życie czy jak to zwał, lepiej wie czego nam trzeba - ma dla nas inny plan. Nawet, jeśli na początku wydaje się nam, że nastąpił koniec świata, że ten plan jest do niczego, to po czasie stwierdzamy, że dopiero po tej życiowej wolcie możemy rozkoszować się prawdziwym smakiem życia. Świat jest mądry i najczęściej bywa tak, że zabiera nam coś, by dać za chwilę coś lepszego - lepszą pracę po zwolnieniu, piękniejszą miłość po perturbacjach, więcej chęci i radości życia po ciężkiej chorobie... zawsze wtedy w pakiecie dostajemy też mądrość życiową i większą wiedzę o nas samych. Może to teraz wyda się śmieszne, ale za jakiś czas być może stwierdzisz jak nazwa12: teraz to ja mam super! :)

Tego Ci życzę z całego serca i wysyłam wielką kulkę pozytywnej energii. Jeśli tylko chcesz, pisz na priv, bo tam zawsze mam powiadomienie. Możemy uciąć sobie pogaduchy i przegonić chociaż część Twoich smuteczków... Ściskam Cię mocno... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka, Dziewczyny, mam wniosek racjonalizatorski :) powiało komuną :D

 

Ilonuś, wiesz, że wszystkie jesteśmy z Tobą, w każdej chwili gotowe, by Cię wspierać, ale może wystarczy tego użalania się, bo nie każdy dobrze to znosi... Na początku wieeelka porcja czułości i współczucia potrzebna jest chyba każdemu, ale podawana w nadmiarze i bez końca zaczyna z lekka dołować, bo stale przypomina o smutkach. To tak jakby ciągle składać komuś kondolencje. Proponuję Ci, Kochana, pomoc w działaniu i pozytywne - energetyczne wsparcie. To czasem lepiej wpływa na samopoczucie.

Na początek malutki kroczek lub tylko gest w swoja własną stronę - choćbyś nie wiem jak musiała się łamać i zmuszać, choćbyś nie wiem jak bardzo nie miała ochoty, bądź dobra dla siebie samej i zrób samej sobie jakąś miłą niespodziankę - kosmetyczka, fryzjer albo chociaż ulubione czekoladki itp - chodzi o coś, dzięki czemu poczujesz się chociaż troszkę fajniej. (Moja koleżanka w stresowych sytuacjach od razu myje głowę - pomaga jej to, bo czuje się ładniejsza - tak to tłumaczy. :D )

Najważniejsze są małe kroczki - radość z przetrwania każdego kolejnego dnia - tylko z jednego i tak codziennie. Pogoda sprzyja wpadaniu w dołki - broń się Kochana, a my, Dziewczyny bądźmy tu od tego, żeby Ilonę doładować energią, dać pozytywnego kopa - nie, żeby się użalać, bo to może ją bardziej przygnębiać. Co Wy na to?

Ilonka, jak masz chwile słabości, jak Ci się nie chce, gdy chcesz ponarzekać, czy się wypłakać, to my tu od tego jesteśmy, żeby Cię "wysłuchać", popchnąć do przodu i dać nadzieję, że naprawdę z każdym dniem będzie lżej i łatwiej, aż w końcu zrobi się spokojnie, a potem fantastycznie - bo za jakiś czas się zrobi - sama zobaczysz! :D :D :D

Zaraz wyślę Ci jeszcze na priv nr tel, żebyś mogła zadzwonić i wyżalić się na bieżąco, jeśli tylko poczułabyś taką potrzebę i miała ochotę na taką formę kontaktu ze mną.

 

Mam nadzieję, że ani Ty, Ilonko, ani Wy, dziewczyny, nie poczułyście się urażone ani też "musztrowane" - jeśli tak się stało, to z góry przepraszam - moją intencją jest po prostu założenie "Grupy Pozytywnego i Energetycznego Wsparcia Ilonki" :D :D :D

Co Wy na to?

 

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja to czasami nie mam pojęcia, w jaki sposób Wy tak dokładnie potraficie napisać to, co niby wszystkim wydaje się oczywiste, ale każdy chciałby to usłyszeć. Lidzia ukłony w Twoją stronę za to, żeś tak pięknie to napisałahttp://www.ajlawgifs.13tka.com/gify33/031.gif A Ty Ilonko (fajna babko) szybciutko nam tutaj napisz, co takiego fajnego dla siebie dziś zrobisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj hm nie wiem jeszcze no zrobiłam jestem z Wami na FM a i u fryzjera już byłam, książki pożeram ale ja tak mam zawsze.Wczoraj byłam na chórze Alexandrowa i wkrótce wybieram się do kina na baby sa jakies inne. Tylko te dłłłłłłłługie wieczory mnie przerażają ale nic to jakoś dam radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiuuu, fiuuu, fryzjer, powiadasz... SUPER! :D O to chodziło, jak siano przewieje, to od razu świeższe myśli pod kopułą... :D :D

Ilonka, tak jak pisała Yuka, my Ci się nie damy nudzić - Twój dziennik urośnie do rozmiarów komentarzy Atijki, albo go jeszcze przegoni, takie tomy tu wyprodukujemy na pogaduchach. Poza tym, masz córę - kup scrabble - zarąbista zabawa - serio. No i książki - to najlepszy plaster na nudę. Narzędzia masz - korzystaj. Nas też masz - też korzystaj... :D Pamiętaj, każdego dnia coś fajnego - pozytywne myśli, uśmiech w lustrze, odjechany manicure - ważne, żebyś czuła się piękna - dla samej siebie, wtedy dołek jest zawsze płytszy - nawet jeśli brzmi to płytko, to jednak to cholerna prawda - my, baby, po prostu jesteśmy jakieś inne... :D I w tym cały nasz urok...

W moich komentarzach napisałam Ci jeszcze parę słów... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka, tak jak piszesz, każda z nas to czuje - ja po prostu miałam jakiś lepszy dzień, że mi się to w słowa udało ubrać :D

 

Jeszcze jedno - może, przy dobrych wiatrach - nie kojarzyć z fizjologią :D - udałoby nam się właśnie zimą, żeby rozwiać zimowe smuteczki, spotkać i pośmiać się na żywo...? Zawsze można spróbować wybrać miejsce optymalne dla wszystkich pod względem odległości i urządzić fajne babskie spotkanie przy lampce wina, a następnego dnia w fajnych humorach rozjechać się do domów...? Co Wy na to, fajne babki??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...