Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom marzeń Diuna III z domusa


Tom Bor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłam u Jagny,teraz do Ciebie wpadam.Co tam u Ciebie nie pytam,bo wiem jak jest,raz smutno,raz nijak a potem i tak nijak.Piszę bez sensu,ale wiesz o co chodzi,przychodzą chwile że człowiek prosi Boga o sen,ale spać się nie da.Ale zobaczysz,chociaż dobrze się mówi,będzie dobrze,a kiedy będzie dobrze jak znajdziesz drugą połówkę he he,to zobaczysz jaka będziesz szczęśliwa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ilonko :) Hej, Dziewczyny :D

Wychodzi na to, że faktycznie chyba nas wiosna zastanie z tym zbieraniem się do kupy - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... Dobre i to, byle doszo do skutku. :)

 

Tomborusiu, jak spędziłaś weekend? Pomyślałaś ciepło o sobie? Byłaś choć trochę egoistką? Wiesz, że to rutynowa kontrola i lepiej, żeby wypadła pozytywnie...:D

Jeśli chciałabyś poczytać coś fajnego, bo wiem, że też jesteś zarażona tą ciężką chorobą (nałogowym czytaniem), to polecam np. Trylogię Czarnego Maga Trudi Canavan - to fantasy, ale wspaniała książka (piszę tak, bo nie jestem, a raczej nie byłam, fanką tego gatunku, a zaczynam powoli wkręcać się w tego typu literaturę. Mag tak mnie powalił, że nakupiłam tyle książek Trudi, ile tylko wyszło w Polsce. :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia trylogię połknęłam już jakiś czas temu teraz na "antenie" Paolo Coelho i lecę wszystkie po kolei. W niedzielę byłam w kinie z koleżanką na "listach do M" i na drinku.Tak się zasiedziałyśmy że wróciłam o 22.30 do domu i dostałam burę od mojej córki ze nie odbierałam telefonów. no wstyd mi jak nie wiem co. mam nadzieję że "weryfikację" przeszłam pozytywnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam serdecznie i zazdroszczę przeprowadzki.Kuchnie obfoć koniecznie jak się tylko ogarniesz z lekka.

 

To nie przeprowadzka... to życie ludów pierwotnych z gatunku koczujących ;)

Kuchni nie ma co focić... stare szafki i lodówka, bo kasy zbrakło...:(

Blatów jeszcze nie ma wszystkich... z nowych rzeczy mam jeno kuchenkę i zmywarkę i to były strzały w 10!!!

Śpimy koło kominka na materacu... łóżko na górze wprawdzie się złożyło... znaczy nie samo... o nie... ZŁOŻYŁAM, ale jeszcze dwie szyfladki do niego muszę złożyć i jakosik mnie wena opadła, bo mi przy tym kominku dobrze i wcale mnie na górę nie ciągnie...

Mam jeszcze pralkę, i jedną szafkę w łazience tyż przerabianą ze starych mebli kuchennych pod umywalkę...

Reszty mebli brak!!! Ale nie narzekam...

Wystarczy, że sobie na kominek popatrzę i już jestem zadowolona :)

Nie mam też zasięgu w komórce... telewizji... i net chodzi nędzarnie ale chodzi...;)

Pozdrawiam Oś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...