Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom marzeń Diuna III z domusa


Tom Bor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co za problem ...... :cool:....... kopare obslugiwac .... kilka lekcji i gotowe ... dziewczyny przeciez zdolne jestesmy , a 3500 zl. ( netto ? ;) ) koparka nie jezdzi ..... Kiedys mialam taka sytuacje : ..... potrzebne bylo zastepstwo do prowadzenia pojazdu typu van .... zabierac ludzi z roznych rejonow miasta i pozniej po pracy odwozic ich do domow ..... byla zima ...... szef powiedzial ....

- masz prawko ......

- mam ......

- to dasz rade ......

Nikt nie pytal czy prowadzilam kiedys samochod wiekszy od malucha i czy chce ..... chcesz utrzymac robote ..... to do roboty .... nie ma , ze boli ...... takie byly moje poczatki w Ameryce :bash:...... ( nigdy nie zapomne tamtego czasu ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem ...... :cool:....... kopare obslugiwac .... kilka lekcji i gotowe ... dziewczyny przeciez zdolne jestesmy , a 3500 zl. ( netto ? ;) ) koparka nie jezdzi ..... Kiedys mialam taka sytuacje : ..... potrzebne bylo zastepstwo do prowadzenia pojazdu typu van .... zabierac ludzi z roznych rejonow miasta i pozniej po pracy odwozic ich do domow ..... byla zima ...... szef powiedzial ....

- masz prawko ......

- mam ......

- to dasz rade ......

Nikt nie pytal czy prowadzilam kiedys samochod wiekszy od malucha i czy chce ..... chcesz utrzymac robote ..... to do roboty .... nie ma , ze boli ...... takie byly moje poczatki w Ameryce :bash:...... ( nigdy nie zapomne tamtego czasu ) .

 

Ale takie sytuacje, hartują i pokazują, ze jak człowiek przyparty do muru to wiele potrafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet przysłowie było takie, czy powiedzenie...

 

Jak się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie... że się nie da znaczy się

przyjdzie i zrobi:yes::lol:

 

Ja byłam niemalże pewna, że nie damy z mężem rady (we dwoje!) dachu zrobić... daliśmy... i więźbę i blachę, wsio!

 

A że czasami łzy niemocy ciekły... to insza inszość:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet przysłowie było takie, czy powiedzenie...

 

Jak się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie... że się nie da znaczy się

przyjdzie i zrobi:yes::lol:

 

Ja byłam niemalże pewna, że nie damy z mężem rady (we dwoje!) dachu zrobić... daliśmy... i więźbę i blachę, wsio!

 

A że czasami łzy niemocy ciekły... to insza inszość:rolleyes:

 

Gratuluję :) Dach - nie lada wyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedzenie to zdaje się delikatny remake słów Alberta Einstein-a :) A to jest to święta prawda :) Ja się teraz porywam na prawie samotne robienie wiaty garażowej z drewna, na dwa stanowiska.... Sam jestem ciekaw, co z tego wyjdzie :rolleyes: Niby na wizualizacji wygląda ciekawie, ale jak będzie w realiach... Czy uda się dopasować kolory, poskładać części do kupy tak, aby nie odstawały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... my cały dom sami, tylko z dachem to właśnie myślałam, że się nie uda:rolleyes:...

za bardzo... oderwany od ziemi:lol:

 

Szacun http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/smiley-with-sign/smileys-smiley-with-sign-131541.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...