Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom marzeń Diuna III z domusa


Tom Bor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

(...)Yetek,, ja już wiem skąd się wziął Twój nick - Ty jak Yeti - wszystkim się zapowiadasz i "straszysz" przyjazdem, a jeszcze u nikogo się nie pojawiłeś - nnno, może u jednej tylko Yuczki, bo blisko mieszka i zapach szarlotki cię doleciał. Poza tym jak z prawdziwym Yeti bywa - wszyscy wiedzą, że jest, ale nikt nie widział ...:D(...)

 

Oj niedowiarku! :evil: Dwie osoby potwierdziły, ale Ty pewnie i tak nie uwierzysz, hmmm? :mad:

Zapewniam Cię - Yeti istnieje! ...i widziało go znacznie więcej ludzi, choć niewielu się tu przyznaje.

Zawsze bowiem jest to tak emocjonalnie ekstremalne przeżycie, że wielu nie chce już do tego wracać pamięcią :sick:.

Poczekaj, doigrasz się i Ty! ... i ... nic już nie będzie takie samo, ...włącznie z Tobą :p

Przemyśl, czy jesteś na to gotowa, ...tylko zrób to dokładnie, gruntownie i na spokojnie

...bo jeśli dalej będziesz igrała z losem, to zaproponuję wymianę nr telefonów, a to już tylko krok od stanięcia oko w oko z YETIM! :jawdrop:

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti nic w zyciu latwo nie przychodzi :no:..... sama to najlepiej wiem , a juz DARMO dostac to naprawde trzeba na swojej drodze spotkac tych wlasciwych ludzi . W moim przypadku jest tak ( wynika to chyba z mojego charakteru ) ze ludzie postrzegaja mnie jako kogos komu nie ma co pomagac bo i tak sobie poradzi ..... pewnie maja racje bo ja o pomoc nie lubie prosic . :bye: Lubie za to jak wpadasz do Chomiczowki i doradzasz co i jak ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mooseka, toż to prowokacja być miała... :D

Taaaa peeeewnie, sru tu tu tu pęczek drutu :p

Prowokacja prowokacją, ale przyznaj się lepiej że strefiłaś

...ale to dobrze - oznacza, że zachowałaś zdrowy rozsądek i nie mylisz bohaterstwa z lekkomyślnością :p:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, Marti, tak se tłumaczcie z tym czasem... :D

Yetek, w nosie z instynktem, byle zabawa była przednia. :)

Ilonka, ja już nawet męża psychicznie i fizycznie przygotowałam na gości, więc tylko czekajcie przeprowadzki, chi, chi. Co do chóru, to wystarczy, że zaprosimy sąsiadów, (a są fajni), to nie będzie miał kto na nas się złościć, więc i kocia muzyka nie będzie przeszkadzać. :) Trenuj więc nutki, kochana, żebyś mogła błysnąć potem i chór poprowadzić. :D

Edytka, masz rację - zawsze miałam z tym problem...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...