Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 months później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Koniecznie "mężu prababci", bo na słowo pradziadek strzela focha. W sumie to nie wiem co mu się stało. :)

 

A z nowości wyoutowałam się ze swojej zwariowanej pracy. I to jest dobre. :D

Teraz siedzę w korpo i jestem trybikiem w korpo-maszynie. I to nie jest dobre. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuups.. to dobrze czy źle??????

 

Na własne życzenie. :)

 

Ale tak średnio jestem zadowolona z tej nowej, ja nie lubię korporacji, wyścigów szczurów, schematów, przedziwnych procedur, itp., więc nie widzę swojej przyszłości w obecnym miejscu. Z jednej strony to dobrze, bo w poprzedniej firmie pracowałam ponad 7 lat i to było trochę za długo (skończyły mi się wszelkie możliwości rozwoju).

 

jak korpo-maszyna dobrze placi a za dużo nie stresuje to nie jest najgorzej, chyba:rolleyes:?

 

No właśnie jakoś nie bardzo mogę się odnaleźć w czymś takim. Są plusy, są minusy. Na razie, po 2 miesiącach nie bardzo mi się podoba. Zobaczymy co będzie dalej. :D

 

 

Wrociliśmy właśnie z kundlem ze spaceru - kurde pizga złem normalnie. A kundel szczęśliwy jak nie wiem co.

Edytowane przez nemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...