Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Stara się dziewczyna zasłużyć na uznanie w nowej pracy ;)

Nie zapominaj jednak całkiem o nas :p

 

 

Ooooj tak. ;)

 

A tak poważnie to nie staram się wcale bo mi nie zależy. :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Starałam się przez ostatnie kilka lat, teraz już mi się nie chce. Chyba się starzeję. :rolleyes:

 

 

Teraz więcej czasu poświęcam sobie - więcej czytam, chodzę na basen, na spacery z kundlem, systematycznie rehabilituje kręgosłup i nawet zaczęłam trochę gotować (z co najważniejsze jeszcze nikogo nie otrułam). Same zalety, dzięki temu mniejszemu zaangażowaniu. :)

Taki mały egoista się ze mnie zrobił.

Edytowane przez nemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 5 months później...

Jestem, żyję, nawet zaglądam czasem, tylko jakoś nie piszę. :sick:

 

Miałam w planach zabrać się za sypialnię moją bo już się prosi o remont, ale ostatnio sporo pracuję w domu, a pan człowiek, który przybył celem zrobienia wyceny powiedział, że to będzie trwało co najmniej 1,5-2 tygodnie (gładzie, jakieś przeróbki elektryki, obudowa karnisza, malowanie)... Znaczy trzeba się na ten czas wyprowadzić (i to z biurem), a nie mam gdzie. No i dupa.

Muszę coś wymyślić i do końca roku ogarnąć temat.

 

Ale śliczną inspirację sypialniową znalazłam to zostawiam ku pamięci: http://www.homebook.pl/inspiracje/sypialnia/54259_sypialnia-sypialnia-styl-klasyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...