Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

Zasłony chcę zdecydowanie.

 

Nad firankami się zastanawiam - trochę mnie kuszą takie jak są u joliski - znaczy gładkie woalowe do samej podłogi. Ale ja jeszcze ubzdurałam sobie rolety, więc nie wiem, czy nie przesadzę z tym wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jakie rolety?

 

A ja wiem... :rotfl: Mam tylko jeden warunek - muszą dobrze zaciemniać. Zastanawiałam się przez chwilę na takich zwykłych, tekstylnych montowanych w takich prowadnicach. Ewentualne rolety mają służyć wyłącznie celom praktycznym, a nie estetycznym, więc może dramatu nie będzie...

 

Kurcze jakby wszyscy byli tak zdecydowani jak ja to byśmy nadal żyli w epoce kamienia łupanego.

 

 

Hmmm, ja bym szła w zwykły karnisz. I woalkowe możesz do nich włożyć i cięższe, np. zimą, jak Cię najdzie na mniej zwiewne klimaty.

 

No tak właśnie myślałam, że za dużo kombinuję. Zwykle najprostsze rozwiązania są najlepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi a mi się na przelotkach bardziej podobają:D Ale ja jednak w trochę inne chyba klimaty (nie mylić z kolorami) będę szła:D

 

Mnie też się podobają. Dlatego nie mogłam się zdecydować. :) Jeśli dobrze pamiętam to w salonie jaksie takie są i wyglądają naprawdę świetnie. Ale u mnie chyba faktycznie te szelki będą lepsze. Albo ten tunel... Choć tutaj nie mam przekonania do tych marszczeń na górze. :D

 

I mówisz, że papier ścierny taki niebezpieczny w Twoich rękach, hehe??

 

No ba. W moich rękach wszystko może stanowić element potencjalnie niebezpieczny. Taka wybitnie utalentowana jestem.

 

Jakiś czas temu przyszywając guzik do płaszcza wbiłam sobie igłę pod paznokieć, więc naprawdę wiem co piszę. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne decyzje firankowo - zasłonkowe podjęte. W sypialni będą rolety tekstylne w prowadnicach - takie zwykłe jak te poniżej, tylko w kolorze czarnym (załatwię ten bilbord, a co!):

 

http://img88.imageshack.us/img88/3517/jpg654bed1aa22b1c9ee0f2.jpg

 

Do tego zawieszę jakieś ciemne zasłony (może czarne...) i chyba firanki z woalu jednak też.

 

Karnisz będzie standardowy, podwójny, bez żadnych cudnych udziwnień.

 

A nad większym pokojem to się na razie zastanawiać nie będę - tam nie śpimy, więc mi nie zależy. :rotfl:

 

Przeglądając dziś swój folderek z inspiracjami znalazłam zasłony typu tunel. I takie też mi się podobają...

 

http://img155.imageshack.us/img155/884/ihp520grey.jpg

Edytowane przez nemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak prz okazji znalazłam śliczne lampki nocne do sypialni - model Carlton 10. Cena super i wizualnie też wyglądają fajniutko. :)

 

http://img844.imageshack.us/img844/3284/lampystoloweklasyczneca.jpg

 

Sypialnia mi się krystalizuje. W mrocznych czarno-szarych barwach... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo widzę że na tapecie temat kory spędza mi sen z powiek. Ja Ci nie podpowiem nic bo sama nie wiem co jest najlepsze. Niby firany fajne bo sąsiedzi nie będą podglądać ale z drugiej strony szkoda okna zasłaniać i i gadżety postawione na parapecie. Bez firan okno wyeksponowane ale big brother na chacie. Podobnie z roletami, można sobie poustawiać na parapecie co się chce ale za dnia jak się weźmie do góry wszystko widać. I z zasłonami tak samo. Eh kurna porąbane to ale fajnie że Ty się już zdecydowałaś. Będę podglądać jak to u Ciebie wygląda :)

 

Lampa super a sypialnia w takich kolorach jak piszesz zapowiada się intrygująco...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo widzę że na tapecie temat kory spędza mi sen z powiek. Ja Ci nie podpowiem nic bo sama nie wiem co jest najlepsze. Niby firany fajne bo sąsiedzi nie będą podglądać ale z drugiej strony szkoda okna zasłaniać i i gadżety postawione na parapecie. Bez firan okno wyeksponowane ale big brother na chacie. Podobnie z roletami, można sobie poustawiać na parapecie co się chce ale za dnia jak się weźmie do góry wszystko widać. I z zasłonami tak samo. Eh kurna porąbane to ale fajnie że Ty się już zdecydowałaś. Będę podglądać jak to u Ciebie wygląda :)

 

Korozja jakbym miała takie fajne okna jak Wy to też bym miała kłopot. :) Póki co na parapetach nic ustawiać nie zamierzam (oprócz tego co już stoi, czyli świeczek), bo parapety mam brzydkie, marmurowe i do tego małe, więc nie widzę sensu w ich eksponowaniu. Tak właśnie.

 

Big Brothera w domu absolutnie nie chcę, choć akurat od tej strony sąsiadów nie mam i mieć nie będę, ale i tak mało komfortowo się czuję chodząc po domu w szlafroku i turbanie z ręcznika na głowie przy odsłoniętych oknach. :confused: W poprzednim mieszkaniu mieliśmy tylko rolety i żaluzje verticale, ale tam mi za bardzo na tym nie zależało, a teraz zależy.

 

Lampa super a sypialnia w takich kolorach jak piszesz zapowiada się intrygująco...;)

 

Zobaczymy, czy z tego intrygującego wnętrza nie wyjdzie ciemna nora. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nemi,

 

pomysły, plany i inspiracje fajne.

Cała seria Carlton boska, tylko, hmmm, część jest wycofana z produkcji - na pewno kinkiety, bo się sama naszukałam.....

Sprawdź, czy lampy stojące na pewno są dostępne.

 

Anjazzielonego witam Cię ślicznie u nas. :) Bardzo się cieszę, że nas odwiedziłaś. :welcome:

 

Trochę mnie podłamałaś informacją, że te lampy wycofują. :confused: Ale ja to już widać mam takie szczęście - jak mi się coś spodoba, to potem słyszę "no tak było, ale nie ma", "nie, nie wiadomo kiedy będzie", "proszę pytać, może się pojawi". :bash:

 

Napisałam do sklepu gdzie je znalazłam maila z zapytaniem, czy maja dwie sztuki. Zobaczymy co odpiszą. Jak mają to kupię od razu - tak na wszelki wypadek, żeby im do głowy nie przyszło pozbawić mnie MOICH lampek. :)

 

Kiedy szukałam oświetlenia Carltony były tylko w mosiądzu, a ja potrzebowałam aluminium. Nie wiedziałam, że takie też są. Bardzo fajna lampka. :)

 

Darcy Ciebie również witam bardzo serdecznie. Zaglądam do Ciebie dość często i podpatruję. Twoimi wnętrzami zachwycam się już od jakiegoś czasu, więc jest mi tym bardziej miło, że wpadłaś.

 

Co do lamp - to Twoje zainspirowały mnie do poszukiwań czegoś podobnego. :) W opisie tych moich jest info że to chrom. Mosiądzu to bym nie chciała...

 

Swoją drogą Darcy gdzie nabyłaś swoje lampy (ew. jak się nazywają, to gdzieś je namierzę).

 

 

Swoją drogą - dziewczęta - jaką lampę na sufit można by było do tego zamontować? Macie jakieś pomysły?

Edytowane przez nemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OKROPNIE duża, raczej "średniawa".

Zobacz w wątku Karoli, o tu:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?153184-Wyko%C5%84czeni%C3%B3wka-czyli-totalny-chaos.../page35

 

 

Świetne wnętrza. Sienę pokazałam T., łaskawie stwierdził: "no mogłaby być". No entuzjazm na poziomie 100%.

 

Potem powiedziałam, że wymyśliłam sypialnie w kolorze czarno-szarym. Nie zaregował w ogóle. Co za facet. W ogóle tematy wnętrz go nie interesują zupełnie, a jednocześnie vetuje połowę moich pomysłów. :confused:

 

* * *

 

No a tak w ogóle to dziś mija dokładnie rok mojej obecności na FM - uzależniłam się od tej "naszej sekty" bardzo. A wszystkich odwiedzających zapraszam na drinki - Panie i Panowie - zapraszam:

 

http://img140.imageshack.us/img140/4669/54546205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne wnętrza. Sienę pokazałam T., łaskawie stwierdził: "no mogłaby być". No entuzjazm na poziomie 100%.

 

Potem powiedziałam, że wymyśliłam sypialnie w kolorze czarno-szarym. Nie zaregował w ogóle. Co za facet. W ogóle tematy wnętrz go nie interesują zupełnie, a jednocześnie vetuje połowę moich pomysłów. :confused:

Skoro go nie interesuja to go nie wtajemniczaj. Urządź po swojemu i już a jak będzie mieć pretense to mu zrób awanturę że mu mówiłaś o swoich planach ale widać jak Cię słuchał :) głupio mu się zrobi i da sobie spokój. Albo też możesz zarzucić że mógł urządzić sam a nie teraz wąty ma :)

 

* * *

 

No a tak w ogóle to dziś mija dokładnie rok mojej obecności na FM - uzależniłam się od tej "naszej sekty" bardzo. A wszystkich odwiedzających zapraszam na drinki - Panie i Panowie - zapraszam:

 

http://img140.imageshack.us/img140/4669/54546205.jpg

No to wszystkiego naj z okazji rocznicy i kolejnego roku na forum. Drineczkiem oczywiście nie pogardzę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi, skoro krepuje Cię chodzenie po domu w szlafroku i turbanie.. to ściągaj:D :D:D Tylko uprzednio włącz ogrzewanie:) Mnie bardziej krępuje chodzenie bez szlafroka, alesą różne gusta:D Buziaki..

 

P.S.Lampy fajne, a siena mi się za duża wydaje, chociaż piękna to jest:).Ale szkoda tyyle światła do sypialni(ale to tylko wg. mnie, więc nie zważaj:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro go nie interesuja to go nie wtajemniczaj. Urządź po swojemu i już a jak będzie mieć pretense to mu zrób awanturę że mu mówiłaś o swoich planach ale widać jak Cię słuchał :) głupio mu się zrobi i da sobie spokój. Albo też możesz zarzucić że mógł urządzić sam a nie teraz wąty ma :)

 

He he - no pomysł mi się podoba. :) I chyba tak właśnie zrobię.

 

Kurcze dobrze że jesteście - przynajmniej tutaj ktoś mnie rozumie. :rotfl: Ehh...

 

Nemi, skoro krepuje Cię chodzenie po domu w szlafroku i turbanie.. to ściągaj:D :D:D Tylko uprzednio włącz ogrzewanie:) Mnie bardziej krępuje chodzenie bez szlafroka, alesą różne gusta:D Buziaki..

 

Nie no z chodzeniem w szlafroku problemu nie mam, ale jak świeci się światło, a w oknach nic nie wisi, to pewnie inni mają ubaw. :) I o ile od strony pokoi zabudowy nie ma żadnej, o tyle na wprost okna w kuchni jest drugi blok, więc sąsiedzi mogliby dziwnie o mnie pomyśleć. :)

 

P.S.Lampy fajne, a siena mi się za duża wydaje, chociaż piękna to jest:).Ale szkoda tyyle światła do sypialni(ale to tylko wg. mnie, więc nie zważaj:))

 

Lampki mi się podobają, ale obawiam się, że abażury mają zbyt małe. Nie chce, żeby zniknęły mi na szafkach nocnych. Siena też jest cudna - u Darcy wygląda rewelacyjnie. Czy do mojej sypialni będzie pasować to jeszcze nie wiem - muszę to trochę przemyśleć. :)

 

No i jeśli nie Siena to co. :)

Edytowane przez nemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...