Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

Przeczytałam cały wątek ...

Trochę brak mi zdjęć, trochę za mało... , ale to co widziałam naprawdę podoba mi się :) A może masz jakiś dziennik?

 

Arnika witaj w naszych skromnych progach. Fotek mało bo nie mam co pokazywać. Wszystko idzie w jakimś takim żółwim tempie... :( Poza tym oglądam te śliczne domki Wasze i stopniowo popadam w depresję. Najchętniej wymieniłabym u siebie wszystko, a na to z kolei nie mam kasy... Ehh... błędne koło.

 

Ale atmosferka w wątku fajna i to mnie cieszy. :D

 

Niutek jako szczeniak wymiata ....

 

Bo on jak był mały, to był strasznie fajny. :) Teraz też jest fajny, ale już nie ma takich pomysłów jak kiedyś (nie wiem czy tu wspominałam, ale mój pies ma na swoim koncie pewne wykroczenie, a mianowicie kradzież marchewki z osiedlowego sklepu z warzywami; rozumiem gdyby zwinął coś konkretnego, może jakąś kiełbasę, mięsko, itp, ale nie - nas pies postanowił ukraść marchewkę).

 

Poplułam monitor jak czytałam o tym, że trzeba coś nakrzyczeć a nie psa... Wymiata to... będę na rzeczy krzyczała.. a nie na Inkę.. I powiem, że też mamy rozmiękczenie mózgu na naszego czworonożnego członka rodziny...

 

Kochana bo to jest członek rodziny. I chyba nie da się tego inaczej wytłumaczyć. :)

 

Niutek w ogóle to jest demon i pewnie już pisałam o tym, że tak średnio ze 2 razy w tygodniu mówię mu, że poszukam mu innego domu, ale tak szczerze, to nie wyobrażam sobie domu bez niego. Tyle radości potrafi sprawić "Człowiekom"...

 

Jak co to ja też do tego sklepu na I mogę wpaść, i też mam kartę... , a ze do mnie blisko i miejsca w garażyku mam chyba... to i ze dwa tiry mogę przechować;)

Nooo i I nie wie, że dawanie na lewo i prawo kart może ich do wypicia kawy w danym dniu doprowadzić;)

 

No to zapraszamy zatem na grupowe zakupy i na kawę free. :D Już jest nas cztery, a Siostra moja forumowa TIRA organizuje. ;)

 

I witam Gospodynię serdecznie ... i z gołą ręką nie przychodzę...

 

Storczyk przepiękny. Tak... różowego też muszę sobie kupić. :) Arnika zapraszam częściej. Na ciastko i ploty. :)

 

 

* * *

 

A tak przy okazji wrzucam ku pamięci płytki, które mi się spodobały: http://www.nowa-gala.com.pl/pl/index/html/id:3/collection:4396/STONEWOOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W sumie to faktycznie mało tych fot masz :p Może obfoć każde pomieszczenie (oprócz kuchni bo wiem, ze nie chcesz) i wrzuć nam na przypomnienie :) Bo ja np. pamiętam tylko łazienkę a mały pokój i salooon jak przez mgłę...a przedpokój pokazywałaś? Całkiem niedawno przeleciałam Twój wątek od początku ale jakoś nie pamiętam ;)

Stonewood NG ma w łazience brat mojego chopa - oczywiście w połączeniu z szarymi Conceptami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi, a jak ząb?

 

Aaa póki co nie boli mnie od środy. To chyba dobrze. :)

 

W sumie to faktycznie mało tych fot masz :p Może obfoć każde pomieszczenie (oprócz kuchni bo wiem, ze nie chcesz) i wrzuć nam na przypomnienie :) Bo ja np. pamiętam tylko łazienkę a mały pokój i salooon jak przez mgłę...a przedpokój pokazywałaś? Całkiem niedawno przeleciałam Twój wątek od początku ale jakoś nie pamiętam ;)

 

Bo nie mam co pokazywać Kochana. W sypialni stoi łóżko i szafa. Łóżko jest do sypialni za duże, więc trzeba wymienić na mniejsze. W przedpokoju only szafa, kiedyś ma być jeszcze komoda, ale mam przedpokój w kształcie prawie kwadratu i 5 drzwi, więc jest ekstremalnie. :) A pokój pokażę w całości jak kupię nowe pokrowce na Ektorpa, bo aktualnie mam beżowe... :( i nie mogę na nie patrzeć, a co dopiero robić im zdjęcia.

 

Stonewood NG ma w łazience brat mojego chopa - oczywiście w połączeniu z szarymi Conceptami :)

 

O dzięki za info. Ja dopiero teraz na nie trafiłam i naprawdę mi się podobają. Zastanawiam się nad nimi do przedpokoju - teraz mamy panele, ale Niutek, który tańczy na powitanie strasznie stuka pazurami po nich no i dość mocno je niszczy. T. twierdzi, że za bardzo przekombinowane to będzie jeśli w kuchni będą szare, na przedpokoju brązowe, w łazience jeszcze jakieś inne, a w pokojach panele. No nie wiem. Wrzuciłam sobie linka, bo przecież nie zawsze będziemy tu mieszkać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No T moim zdaniem ma racje. Chyba powinnaś się zdecydować albo na szare albo drewnopodobne i pociągnąć je z kuchni na przedpokój...? No chyba, ze te ciemne stonewood odcieniem są podobne do paneli?

A tak z innej beczki - mieszkacie tam od roku i już myślisz nad zmianą mieszkania? :)

Edytowane przez alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki - mieszkacie tam od roku i już myślisz nad zmianą mieszkania? :)

 

Nom. Właściwie to od początku zakładaliśmy, że będziemy tu mieszkać jakieś 3-4 lata. Rok już minął. ;)

 

A tak poważnie - mieszkanko jest bardzo małe - póki traktujemy je jako miejsce, gdzie się przede wszystkim śpi to luuzik, ale jak chciałoby się już w nim mieszkać no to trochę kiepsko. :) Co prawda nie wiadomo jak to będzie wyglądało w praktyce, bo sytuacja na rynku nieruchomości jest przedziwna, ale trochę pocieszamy się tym, że małe mieszkania póki co nie tracą na wartości, więc może dramatu nie będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, teraz czytałam Twój pierwszy post i wszystko rozumiem :) Ja szukałam takiego mieszkania, w którym będę mogła mieszkać lata jakby co. Wychowałam się w 50m2 więc dla mnie to nie problem. Mamy 2 pokoje więc w przyszłości mogę jeden oddać dziecku :D Wiem, ze dla niektórych osób jest to nie do pomyślenia zeby się cisnąć na kilku metrach, ale ja kocham nasze mieszkanie, balkon i okolicę :) Jakbym się miała przeprowadzać to tylko do większego mieszkania w tych samych blokach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alana tyle, że u Was 50 m2, a u nas 38. :) Niby też 2 pokoje, ale maleńkie wszystko, więc póki co nie wyobrażam sobie, żeby mieszkać tam w więcej niż 2 osoby. :) Co prawda pod nami mieszka w identycznym mieszkanku rodzina 2+2, ale to taki trochę extrem. ;)

 

Arnika oferta z karnetami to www.snowtrex.pl :) Francję mają w dobrych cenach, Austrię taką średnią, Włochy zwykle drogie. :) Ale fajnie opisali regiony narciarskie, są mapki z trasami, więc łatwiej wybrać coś przytomnego. :)

Edytowane przez nemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alana tyle, że u Was 50 m2, a u nas 38. :) Niby też 2 pokoje, ale maleńkie wszystko, więc póki co nie wyobrażam sobie, żeby mieszkać tam w więcej niż 2 osoby. :) Co prawda pod nami mieszka w identycznym mieszkanku rodzina 2+2, ale to taki trochę extrem. ;)

 

a nawet 52 m2 :D a tak poważnie, ja po prostu cieszę się, ze je mamy. Jedna z moich znajomych dużo by dała żeby mieć choćby te 38 m2, ale niestety kredyt kredytem spłaca a teraz to i zdolności kredytowej pewnie nie ma :( Dlatego jakie by nie było, ciasne ale WŁASNE ;)

 

Cmokas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet 52 m2 :D a tak poważnie, ja po prostu cieszę się, ze je mamy. Jedna z moich znajomych dużo by dała żeby mieć choćby te 38 m2, ale niestety kredyt kredytem spłaca a teraz to i zdolności kredytowej pewnie nie ma :( Dlatego jakie by nie było, ciasne ale WŁASNE ;)

 

Cmokas

 

He he - nie no wiem, ja też mam takich znajomych. I ciągle słyszę, "no ale wy mieszkacie na swoim"... A z takim życiem na kredyt to mam nawet takich współpracowników - co chwila jakiś bank dzwoni umowę o pracę czy wysokość wynagrodzenia potwierdzać itp. A jedna moja kumpela z mężem i 2 dzieci mieszka na 31 m2 i też muszą dać radę. ;)

 

 

Dzięki... właśnie o tą stronkę mi chodziło....

Szkoda, ze Francja daleko... oj szkoda... ale może nie aż taka różnica w godzinach... trzeba by było sprawdzić....

 

Dramatu z dojazdem nie ma - od nas np. do Chamrousse to jest jakieś 1600 km, ale drogi świetne, jest po czym jechać (ehh te niemieckie autostrady). ;) Jak chcesz sobie wyznaczyć trasę to możesz zerknąć na http://www.map24.interia.pl (tylko raczej nie patrz na długość dojazdu, bo oni czasem pokazują ilość godzin tak, jakby się przez całą drogę jechało 60 km/h).

 

SnowTrex ma czasem takie akcje promocyjne - chyba Crazy Booking Night czy jakoś tak - wtedy można nartki zarezerwować jeszcze taniej niż wg klasycznej oferty, więc nieraz warto "polować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi stonewood to ja mam u siebie w łazience! Jasnoszare na ścianach i grafitowe na podłodze :yes:

 

:)

 

 

OOO jaaa to ja widze, ze musze 2 tiry zalatwic skoro juz nas 4 z muratora sie zebralo:D:D:D

Allle fajowo by bylo:)

 

No baa...

 

P.S. Fidget jest na diecie.. wazy 30 kg- o 5 kg za duzo:D:D

 

He he, żeby nie było tak jak u nas - Niutek skończył. Efektów nie stwierdzono. Żadnych. ;)

 

 

Dziewczęta właśnie wróciłam od dentysty. Rozstałam się z moją bolesną ósemką. Co prawda kosztowało mnie to prawie cztery stówy, ale już tę wątpliwą przyjemność mam z głowy. Ciekawe czy jutro będę wyglądać jak chomik z zapasem żywności na pół roku, czy nie... Ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łałłłłłłłłłł ósemki nie zazdroszczę... Tylko czemu ta wątpliwa przyjemność taka droga...

 

Jak odchudzacie psa... to i ja się dołączę... Mam do zgubienia mojej Inki 1-1,4kg ... waga psa teraz 7,400 kg... dużo za dużo...

Jak ją kupiłam (już 8miesięczna) i robiłam sterylkę prawie roczna suczka ważyła 6,100.... mam nadzieję ją do tej wagi doprowadzić....

Kupiłam karmę Hill'sa light, ale to raczej jest do utrzymania wagi.... muszę jej kupić Hill'sa r/d... do odchudzania... Będzie dobrze.. no i zero dokarmiania....

No i ktoś powie, że mały ten pies.. no tak .., poprzedni piesek tej samej rasy ważył 5,600 zawsze... Mam Lwiego Pieska...

 

A macie dziewczyny jakieś sprawdzone namiary na tanie narty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...