Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nemi, fajnie, że u Was do przodu. My wczoraj podpisalismy Akt Notarialny, a już od 3 dni mieszkamy w naszym M. Generalnie wszystko jest, ale czuje jeszcze brak tv, internetu, rolet i firanek, dekoracji, kwiatow. :) W sobote planujemy wielka przeprowadzke i generalne sprzatanie :)

Ech czekam na dodatnią temperaturę, bo mam okna do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wesolutka85 no biorąc pod uwagę fakt, że u nas okna są tak brudne, że ledwo coś przez nie widać, to niestety nie będę mogła czekać na dodatnią temperaturę, tylko tuż po malowaniu biorę się za mycie. :) Ale Wam fajnie, że już mieszkacie. :) Ja póki co krążę pomiędzy trzema dzielnicami miasta - mieszkam jeszcze w Hucie, pracuję w Centrum, a mieszkanie w Śródmieściu. Nic dodać nic ująć. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej em_zetka, nasza łazienka na ostatniej prostej - fuguje się. :) Został montaż drzwi i wywalamy naszą ekipę z naszego mieszkania. W sumie miesiąc im zeszło (robili łazienkę, płytki w kuchni i gładzie wszędzie). We środę tam będę, bo okna trzeba umyć, więc postaram się wrzucić jakieś aktualne fotki.

 

Płytki wyglądają kapitalnie - są naprawdę suuuuper. Na Travenie mazajek nie widać prawie wcale. Z jaśminową fugą tworzą ładną całość. Mogano Brown zamontowaliśmy też na ścianie w kuchni, nawet już je myłam (płynem do szyb), po fugowaniu i naprawdę nie są problematyczne. Mam nadzieję, że nic się z nimi nie będzie działo, bo z jasnych zostały nam tylko 4 sztuki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, obiecuję szybką poprawę - fotki będą na pewno w tym tygodniu, choć nie bardzo mam się czym chwalić. :)

 

Nadal nie mieszkamy i chyba przeprowadzimy się dopiero po świętach. Dziś po południu mają przybyć panele, a na środę zaplanowany jest ich montaż. Sypialnia już pomalowana, 'większy pokój', kuchnia i przedpokój zagruntowane. Malowanie ma być teoretycznie skończone przed montażem paneli - zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

 

Natomiast z "ekipą łazienkową" rozstaliśmy się w niezbyt przyjaznej atmosferze - jak troszkę ochłonę to opiszę dokładnie dlaczego. :)

 

Na ten moment nie mamy jeszcze parawanu prysznicowego, szafki pod blat i drzwi do "mojej" szafy na pralkę, bo to są rzeczy, które niestety będą robione na zamówienie i będzie trzeba na nie troszkę poczekać. Tym bardziej, że jeszcze nie wiem, z czego te mebelki mają być.

 

Skończyła nam się umowa z dostawcą internetu w starym mieszkaniu, a w nowym nie mam jeszcze, więc po forum buszuje tylko w pracy. :) Troszkę zdjęć zrobiłam w sobotę, postaram się je zgrać i wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi takie koszyczki to czesto widuje w wielu sklepach ( Castorama, Leroy Merlin, w sklepichach szystko po 5zl itp ).

 

Wydaje mi sie, ze beda pasowac do "naszych" plytek, choc ja bym sie bala, ze zaplesnieja. Zawsze jednak mozna sie bedzie ich wtedy pozbyc.

 

A co myslisz o takich koszyczkach?

 

http://2.bp.blogspot.com/_yPOK1xOblG8/THucantWeWI/AAAAAAAABQ8/ryMM-Jbrp5Q/s1600/koszyczki+na+szyde%C5%82ku.jpg

 

http://lh3.ggpht.com/_4AZL3_sLsno/SZwy9ddZnXI/AAAAAAAARsE/99LQati3B_U/P1240901_thumb.jpg?imgmax=800

 

 

Strasznie ciekawa jestem tej Waszej lazienki. Mam nadzieje, ze mimo klopotow z ekipa, wyszlo wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

em_zetka te koszyczki chciałabym postawić w mojej szafie, a ponieważ szafa drzwi aktualnie nie posiada, to będą po prostu stały na półkach i będę sobie w nich trzymać chemię i jakieś "durnostojki" kosmetyczne. Chcę uniknąć jakiejkolwiek wystawki kosmetycznej.

 

W łazience mam dość dobrą (podobno) wentylację mechaniczną, więc może dramatu z wikliną nie będzie (tym bardziej, że się to wyplata na mokro przecież, a później impregnuje). Te z IKEI świetnie sprawdzają się w szufladach jako takie organizery (posiadam w sypialni), ale jako taka wizualizacja na półkach to chyba średnio...

 

Fotki łazienki wrzucę niebawem. Obiecuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joliska witaj w naszych skromnych progach i dzięki za info o koszyczkach.

 

Jyska mam nie daleko, ale rzadko go odwiedzam. A faktycznie muszę podjechać, może coś upoluję jeszcze przed świętami. :)

 

PS. Jak myślisz sprawdzą się w łazience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tu wcześniej nie byłam??? Hmm...

 

Te koszyczki są lakierowane i jeśli nie będziesz ich trzymać w wodzie, to moim zdaniem nic im się nie stanie :)

 

W każdym razie nie zostawiłaś po sobie śladu. :)

 

No koszyków w wodzie trzymać nie zamierzam, więc luuuuuuuzik. Jadę dziś po południu do Jyska, a później do BRW to dam znać czy udało mi się coś kupić.

 

A tak w ogóle to jestem w prezentowej czarnej D..., a do Świąt zostały 3 dni, więc to moje bieganie po sklepach może troszkę potrwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

em_zetka pierwsze podejście do prezentowych zakupów zrobiłam w piątek. Jak zobaczyłam ilość osób w galerii to zwiałam. Drugie podejście zrobiłam wczoraj rano, ale awaria w pracy wezwała mnie do biura. Dziś trzecie - mam nadzieję, że ostatnie.

 

Swoją drogą ludziki to naprawdę zwariowały w związku ze świętami. Kupują wszystko co widzą, w marketach dzikie kolejki, wyścigi z wózkami i w ogóle jakoś tak niefajnie... Atmosfera świąt w pełni skomercjalizowama.

 

Co do łazienki - półki są we wnęce szafy. Szafy jeszcze nie ma, więc chcę tam upchać koszyki. Wyniuchałam że w BRW też są dość fajne, więc postaram się i tam zajrzeć. Dobrze, że śnieg się troszkę stopniał bo przynajmniej da się po mieście jeździć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...