Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj dawno dawno ale podczytuje regularnie ;) w mieszkaniu niewielkie zmiany to i nie ma sie czym pochwalic...:( choc niebawem trzeba bedzie robic przemeblowanki w dzieciecym ;)

 

Odwiedziłam Twoją galerię Aniu i jestem zachwycona. Całość pięknie skomponowana, przemyślana, prosta, ale nie nudna.

Mam pytanie czy zlew umieszczony w kącie jest funkcjonalny? Tak właśnie chcę go umieścić w trakcie remontu, tylko nie wiem jak to się sprawdza w praktyce :confused: Co masz na podłodze w kuchni (sławny już na forum Woodentic)?

Szafa w pokoju to moje marzenie (szkoda, że bardzo odległe :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff kilka dni mnie nie było ale powróciłam. Miałam tyle roboty w pracy, że nawet nie miałam czasu wejść na FM - a to jest dziwne, bo normalnie nawet jak mam dużo pracy to i tak włażę... Coś się zaniedbuję ostatnio. No ale najważniejsze, że wątku nie musiałam szukać. :D

 

TAR z cenami nie pomogę, bo nie mam pojęcia ile Kabe kosztuje. Flugger Dexo 5 moim zdaniem drogi. :)

 

annNS2 a co Ty chcesz w swoim mieszkaniu poprawiać??? Hym?? Ja się cały czas zachwycam Twoją łazienką, bo mi się strasznie podoba. :) I narożnik w salonie też fajny - jak będziesz mieć chwilkę napisz please skąd on. :)

 

Rocia fajnie, że zajrzałaś - u Was jakieś większe postępy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja :)

 

Dostaję na łeb już...kupiliśmy tego Fluggera szarego...tzn. szary był na próbniku ale na ścianach wyszedł fioletowy! Miał być do dużego pokoju, ale w ostateczności pomalowaliśmy go Dziką Orchideą ze Śnieżki :) Cały wczorajszy dzień machałam wałkiem i dzisiaj mam zakwasy choćbym na aerobiku była :D Ta cała orchidea jest tak jasna, ze jak malowałam to nie widziałam gdzie już pomalowała a gdzie trzeba dalej machać :) Pomalowaliśmy 2 razy, zdjęliśmy taśmę i dopiero można było dostrzec kolor...żółty? :D Ja już nie rozróżniam kolorów, powinnam się skupić na czystym szarym lub czystym beżu bo jakoś inne mi się nie podobają...to forum mi w mózgu namieszało :D Pierdziele to, będziemy mieć pokój "słoneczny" :D Mały pokój chyba zostawię biały, tak dla świętego spokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alana.. bo najlepiej słuchać własnego rozumu i upodobań...

Mnie szare u mnie nie bardzo się widzi... u niektórych dziewczyn jest OK i fajnie wygląda... ja bym raczej nie chciała.... Tak samo jak np czerwona kuchnia... super wygląda, tak soczysta, energetyczna, ale dla mnie u mnie by krzyczała...

Więc ja mam stare skórzana fotele... szukam starych mebli... i nie będzie nowocześnie...:no: Dom mam pomieszany... i dobrze mi z tym.... mnie się podoba...

Najważniejsze, żeby nasze domy nam się podobały a nie forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alana.. bo najlepiej słuchać własnego rozumu i upodobań...

Arnika tyle tylko, że forum trochę zmieniło moje upodobania :) A moze po prostu dzięki niemu odkryłam to co mi się podoba, nie wiem jak to jest :) Wiem, ze nie lubię żywych kolorów, nigdy nie lubiłam. Wiem, ze lubię prostotę i czasem aż przesadzam :) Fora "dekoratorskie" pokazały mi inne możliwości jak brąz, beż, meble wenge itd. ;)

 

A teraz mnie wzięło na balkon, już się doczekać nie mogę, aż zacznę sadzić kwiaty i zrobię mały ogród w bloku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A duży masz ten balkon?

Ja kiedyś na balkonie 110X 350 miałam ponad 200 sadzonek... aż sama nie wiem jak ja to zmieściłam, ale kwiatów miałam wszędzie i dużo, włącznie z fontanną...

W drugim roku byłam w ciąży i nie miał mi kto nosić tych wiader z wodą.. i tak co roku coraz mniej, coraz mniej kwiatów... aż została donica z hostami, i zawsze pelargonie, które ubóstwiam... w domu też zafundowałam sobie donice właśnie na pelargonie.... choć ja to w ziemi grzebać nie za bardzo lubię....

Aaa jest Twój wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alana przypomniałaś mi te moje przeprawy z błękitami... :) W większym pokoju też dwie ściany są białe, bo jasno-szary non stop mi się niebieski wydawał. Fotki jakieś pokażesz?

 

Arnika w domu / mieszkaniu to mamy się dobrze czuć. A czy on będzie w groszki, kropki, gwiazdki czy inne twory to już kwestia indywidualna, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. :) Ja trochę żałuję, że nie mogę zacząć od początku, bo pewnie sporo rzeczy zrobiłabym inaczej. Ale to nie zmienia faktu, że w naszym mieszkanku obydwoje czujemy się dobrze. Tyle, że ostatnio mam tak mało czasu, żeby w nim mieszkać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alana przypomniałaś mi te moje przeprawy z błękitami... :) W większym pokoju też dwie ściany są białe, bo jasno-szary non stop mi się niebieski wydawał. Fotki jakieś pokażesz?

 

pamiętam, pamiętam i powiem Ci, ze jak zobaczyłam ten fiolet to od razu o Tobie pomyślałam :D A fotek nie zrobiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie znajdę tyen wątek? A jak go nie ma to czy będzie? I dlaczego go nie ma....

 

Nemi.. bo to jest nasz dom.. NASZ :)

Mnie jest dobrze....

 

I powiem, ze też za późno zaczęłam czytać... tak co najmniej z rok to forum... ciut może inaczej pewne rzeczy bym zrobiła... ale to co mam jest w zupełności tym co chciałam....

Jakbym miała budować jeszcze raz to koniecznie większy wiatrołap tak aby szafy się zmieściły, koniecznie pralnia osobna choć moja obecna łazienka jest tak naprawdę pralnią i drugą łazienką... Pierwsza jest nie tchnięta, a że będzie miała prysznic to już jej nie lubię.... ze zmian to jeszcze większe okna w salonie.. i zastanowiłabym sie jaki kolor okien i drzwi... nie wiem czy nie biały... choć te co mam nadal mi sie podobają i to bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie znajdę tyen wątek? A jak go nie ma to czy będzie? I dlaczego go nie ma....

 

Wątek zamknęłam w chwili kryzysu :) "Przebudowy i remonty" mało kto odwiedza, a więc i mało kto doradza, nic się nie działo itd. Do "galerii" też niestety nie mam z czym przyjść :)

 

waham się nad załozeniem nowego z etapu wykończeniówki, ale jak już to po załozeniu paneli czyli za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annNS2 a co Ty chcesz w swoim mieszkaniu poprawiać??? Hym?? Ja się cały czas zachwycam Twoją łazienką, bo mi się strasznie podoba. :) I narożnik w salonie też fajny - jak będziesz mieć chwilkę napisz please skąd on. :)

łazienka to rowniez moje ulubione pomieszczenie :D a poprawki sa nieuniknione :) trzeba upchac gdzies drugie lozeczko ;) i wymarzonej sypialni to sie chyba nigdy nie doczekam ;)

kanapa/naroznik robiona na wymiar w lokalnej firmie meblarskiej (ŁYPIK meble, czy jakos tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi cyknęłam wczoraj fotkę koloru...może coś będzie widać

http://img210.imageshack.us/img210/8264/img0984kw.jpg

 

mi podchodzi pod żółty i sama się nakręcam na "nie". Przemalowałabym... Jest ok jak patrzę na ściany, ale jak już spojrzę na połączenie koloru z bielą sufitu już mi się nie podoba :)

 

a taki mamy na przedpokoju i kuchni

http://img109.imageshack.us/img109/5807/img0982z.jpg

 

Buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu dzięki niemu odkryłam to co mi się podoba, nie wiem jak to jest :) Wiem, ze nie lubię żywych kolorów, nigdy nie lubiłam. Wiem, ze lubię prostotę i czasem aż przesadzam :) Fora "dekoratorskie" pokazały mi inne możliwości jak brąz, beż, meble wenge itd. ;)

 

Mnie osobiście fora utwierdziły w moich upodobaniach ;)

Zobaczyłam, że nie tylko ja lubię szarości, biele i czernie.

Że nie jestem wcale dziwna. A tak mi się czasem wydawało, jak patrzyłam na swoje bezpośrednie otoczenie :rotfl:

 

waham się nad załozeniem nowego z etapu wykończeniówki, ale jak już to po załozeniu paneli czyli za tydzień :)

 

Załóż, załóż :)

Chętnie zobaczę coś więcej niż Twój przyjemny przedpokój!

Jakie masz tam płytki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narendil ja zawsze lubiłam szary i czarny w ubiorze, ale nad tymi kolorami jakoś się nie zastanawiałam odnośnie mieszkania. Niestety mój chop to moje przeciwieństwo i uwielbia kolory. Potrafi założyć kolorowe paski do kratki i zajebiście wygląda :) Jeśli chodzi o mieszkanie to szarosci więcej już raczej nie będzie bo ciężko mi je przeforsować, kuchnia i przedpokój to dla mojego chopa wystarczająco dużo.

Płytki to Nowa Gala Signum 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...