Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

Hej Nemiczku..

 

Ja to marna w wyszukiwanie.. jeny ale te poduszki mi się podobają.. w pomarańczach to mam taką w domu..

 

Od czwartku siedzę w domu na zwolnieniu.. Nastąpiło przeciążenie łączy i zapadłam na grypę.. albo coś innego wirusowego. No i mam zwolnienie do końca tygodnia. W weekend w sumie było już lepiej, a dziś znowu czuję się shitowo..

 

Najważniejsze że mogę spać do woli i leżeć do woli..

Ignac przemeblowuje mi brzuch.. Mój brzuch jest obecnie kwadratowy- jisus.. urodzę kwadratowego dzidziusia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zajrzyj do LM jest spory wybór tapet i w OBI

 

He he no własnie nie mam czasu. Początek roku = cyrk w pracy. Paraliż na lotniskach, bo zima zaskoczyła Europę = jeszcze większy cyrk. :)

 

Od czwartku siedzę w domu na zwolnieniu.. Nastąpiło przeciążenie łączy i zapadłam na grypę.. albo coś innego wirusowego. No i mam zwolnienie do końca tygodnia. W weekend w sumie było już lepiej, a dziś znowu czuję się shitowo..

 

Najważniejsze że mogę spać do woli i leżeć do woli..

Ignac przemeblowuje mi brzuch.. Mój brzuch jest obecnie kwadratowy- jisus.. urodzę kwadratowego dzidziusia..

 

Sister no własnie myślałam ostatnio o Tobie, a taka jestem zorganizowana, że nawet maila nie mam kiedy napisać. Dobrze, że jesteś w domku (jakkolwiek to brzmi w związku z choróbskiem) bo troszkę odpoczniesz. A Ignaś widocznie uznał, że brzusio mamy jak okrągły to nieciekawy, więc postanowił go troszkę urozmaicić. :) Albo się urządza w środku na dłużej i nie wszystko mu pasuje "architektonicznie". :)

 

nemi to moze pokaż ten przedpokój :) zobaczymy co by tam pasowało ;)

 

Pokażę. W sobotę, bo mam wolne to może się wezmę za coś konkretnego. Przedpokój mały, wielokątny i z przebojem - na 4 ścianach jest 5 otworów drzwiowych. Mioooooodzio no nie... :)

 

Anagat.. rozumiem Ciebie.. Przed urodzeniem się Emila widziałam jego stopy...

 

Jeeeej Emil też Ci dawał się we znaki, co...? :)

 

anagat śpij i leniuchuj jak najwięcej i ciesz się tym dopóki możesz :)

A kiedy godzina zero ? kiedy urodzisz ten swój "kwadracik" :)

 

Ja powiem, bo Siostra znów przepadła - Ignaś dołączy do nas na początku kwietnia, więc długo już nie zostało. :D

 

alana ależ Ty masz balkon! To normalnie taras jest :wiggle: Zazdroszczę :yes: O swój też muszę zadbać na wiosnę choć mniejszy po nad połowę jest ;)

 

Nooooooooooo - balkon alany kapitalny. :) Ja pamiętam jeszcze fotki z poprzedniego wątku... :yes:

 

nemi pokaż przedpokój i powiedz jakie ewentualnie wzory wchodzą w grę :)

 

Wyczuwam tu pewien podstęp - chcecie zmusić mnie to robienia fotek. ;) No ale fakt - zaniedbałam się ostatnio jak nie wiem. Ale to wszystko przez deficyt czasu. Obiecuję się ogarnąć niebawem.

 

Kolorki only chyba jakieś ciemne. Nie mam za bardzo przekonania do tej tapety - w życiu nie miałam tapety nigdzie, ale coś chyba muszę zrobić. No chyba, że macie jakiś inny pomysł co zrobić, żeby nie pękało lub żeby owych cudnej urody pęknięć nie było widać...?

 

PS. Zimno jest strasznie to fakt!

 

W Krk dziś -9, czyli bez dramatu, biorąc pod uwagę ostatnie dni. Ale ponoć znów zapowiadają powrót ciepełka po -16... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi, że kolorki chcesz ciemnie to doczytałam ;) Chodziło mi o wzory jakie preferujesz typu np.ornament czy kwiaty :)

Co do pękających ścian rygipsów to nie mam pojęcia co poradzić bo u nas na łączeniu sufitu ze ścianą jest to samo mimo położenia akryli :(

 

Ja mam nadzieję, że te mrozy to jednak przechodzą na dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku wzorków jak najmniej i jaknajmniej rzuczające się w oczy. Przedpokój mały, więc wolałabym tam nie robić sobie dyskoteki...

 

alana jak zajrzysz daj znać czy kupiliście ościeżnice stałe czy regulowane? Jeśli regulowane to please daj znać jak dużo "zachodzą" one na ścianę. T. twierdzi, że jak zamontujemy ościeżnicę to te pęknięcia znikną pod nimi, ale coś mi się nie chce wierzyć że tak będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedpokój mały, wielokątny i z przebojem - na 4 ścianach jest 5 otworów drzwiowych. Mioooooodzio no nie... :)

Kochana u mnie na 4 ścianach jest 6 otworów :p

 

W balkonie mym to ja jestem zakochana i dobrze, że nie policzyli za jego metraż przy zakupie mieszkania :D Toż to dodatkowy pokój letni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nemiś.. domyślam się ,że masz kongo w robocie..

Ja za to zakręcona jak nigdy w życiu.. Mam nadzieję, że rozum i rozsądek wrócą mi po porodzie..

Mój kwadratowiec wyczynowiec ma wyleźć 9 kwietnia..

Ja mam nadzieję na tydzień wcześniej, ale to tylko nadzieja trochę oparta na tych skurczach, które mam od 21 tygodnia..

 

Uff oby wylozł.. bo na macierzyńskim będę od 26 marca.. a chciałabym jak najdłużej z małym w ramionach, a nie w brzuchu być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję na tydzień wcześniej, ale to tylko nadzieja trochę oparta na tych skurczach, które mam od 21 tygodnia..

 

Uff oby wylozł.. bo na macierzyńskim będę od 26 marca.. a chciałabym jak najdłużej z małym w ramionach, a nie w brzuchu być..

 

No wiesz, jak Go ładnie poprosisz to może posłucha. :) Choć jak się urządza na nowo w brzusiu to może niekoniecznie. No nic - będziemy forumowo (i domowo też) trzymać kciuki, żeby jednak Ignaś Cię posłuchał i uznał, że np. prima aprilis to dobra data. :D

 

 

Kochana u mnie na 4 ścianach jest 6 otworów :p

 

:D To jeszcze lepiej. :D

 

Alana zerkniesz w wolnej chwili na ościeżnice, o które pytałam wcześniej, please...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mi maila to wyślę Ci ich folder, na str. 21 są wymiary ościeżnic regulowanych, jak se poodejmujesz to jakoś do tego dojdziesz ;) Wg. moich szybkich wyliczeń taka opaska ma ok 11 cm, ale ja jestem typowym humanistą więc w obliczeniach mogłam się machnąć ;) Edytowane przez alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia dzięki! Ciekawe czy można gdzieś zobaczyć te tapety na żywca, bo strasznie jestem ciekawa jak wyglądają naprawdę. :D

Jak tam postępy u Was? Zaglądałam do dziennika i komentarzy, ale żadnych wieści nie znalazłam. :)

 

A tak w ogóle to cieszę się bardzo, że mamy weekend, bo mam wreszcie trochę wolnego. :cool: Trzeba wreszcie ogarnąć trochę mieszkanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...