Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tak w ogóle to ja baardzo bardzo długo miałam problem z samą instytucją małżeństwa. Dużo czasu mi zajęło przekonanie samej siebie, że małżeństwo nie koniecznie musi kończyć się praniem brudów na sali sądowej. No to tak na marginesie. :)

 

pysiaczek, yokasta no to witam się w klubie 2010. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta my lat mielismy duzo wiecej niz 17, poznalismy sie w necie i na pierwsze spotkanie jechalam z dusza na ramieniu. a tu bum bach i oboje nas trafilo, nie chcielismy czekac, Tomek odczekal 1,5 misiaca zanim odwazyl sie poprosic abysmy razem zamieszkali , po 2 m-cach sie oswiadczyl i ustawilismy date pod rocznice spotkania a ze wypadala w sobote wiec po co czekac. patrzac z perspektywy czasu jestem zadowolona, we dwoje nam lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my 2 latka na legalu będziemy mieli 1 MAJA:) Uwieeeelbiam MAJ:) Urodzinki też mam w maju:) Chyba 5 lat znajomości..

 

TAR , my też poznaliśmy się przez internet... no i takie z nas małżeństwo- siedzimy w łóżku, każdy ze swoim lapkiem.. a jak chcemy coś sobie przekazać, to często mailem:D:D:D Totalni krejzole:)

 

Yokasta, mam nadzieję, że Wam się uda niedługo:)

Ja mam troje rodzeństwa- czyli czwóreczka jest.. a strzały były trzy , bo najmłodsze to bliźnięta:)

No wesoło w domu było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :D:D:D nie wiedziałam, że więcej takich jest :D trafiło nas strasznie skoro tyle ze sobą jesteśmy :lol2: nie wyobrażam sobie inaczej :)

 

dobrze poczytać, że ludziom fajnie razem :) i tym optymistycznym akcentem żegnam Was dziewczyny i udaję się na spoczynek :lol2: (czyli do fascynującej książki J. Chmielewskiej ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: Yokasta nie chciałam urazić... Nie daj Bóg....

Przepraszam choć tak naprawdę to nie wiem gdzie popełniłam błąd...:oops:

 

Ojjj dziewczyneczki...

Ja w czerwcu będę miała 22 rocznicę ślubu a w lipcu/sierpniu 23 lata jak poznaliśmy się... Bożesz... Połowa z Was mogła by być moją córką... tylko bardzo musiałabym się spieszyć...

Jednak pomimo to wcale nie mam tylu lat ile mam;) Tylko jakoś starszy syn do mnie już kompletnie nie pasuje, młodszy też jakoś zaczyna odstawać...

Nooo ja się bynajmniej nie starzeję... tylko dzieci za szybko rosną;)

 

Yokasta.. oddam syna do adopcji... jak dopoli to oddasz prędzej niż myślisz :lol2::rotfl::rotfl::rotfl:

 

A jeszcze jedno... jestem jedynaczką i jest mi źle na świecie.. nawet nie wiecie jak bardzo....

Nawet nie było z kim porozmawiać, kim się opiekować, do kogo pojechać, pożalić się...

Smutno być samemu...

Mam dwóch chłopaków, ze względów zdrowotnych Emila na więcej bym rady nie dała i też w razie czego nie chciałabym przeleżeć po klinikach połowę jego życia... też bałabym się.... więc lepiej nie kusić losu i dać to co mogę najlepszego dla moich chłopców...

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :D:D:D nie wiedziałam, że więcej takich jest :D trafiło nas strasznie skoro tyle ze sobą jesteśmy :lol2: nie wyobrażam sobie inaczej :)

 

dobrze poczytać, że ludziom fajnie razem :) i tym optymistycznym akcentem żegnam Was dziewczyny i udaję się na spoczynek :lol2: (czyli do fascynującej książki J. Chmielewskiej ;)).

 

uwielbiam Chmielewska, papa dobranoc , tez juz zmykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniczko, ja mam co prawda trójkę rodzeństwa, ale że od kolejnej po mnie siostry jestem 8.5 roku starsza, to hmm.. przyjaciółki z nas żadne. Niestety..

Ona nawet u mnie w Ire nie była, ogólnie do niedawna żyłyśmy ze sobą baaardzo źle. Brat przyjechał z siostrą bliźniaczkę i już więcej wstępu do nas nie ma..

Nabroił i Radek jest na niego baaardzo cięty.

 

jedynie z młodszą siostrą się dość dobrze dogadujemy:) Chyba wynika to z tego, że cholernie podobne do siebie jesteśmy.. Ale różnica 11 lat na razie jeszcze ogromna jest.

 

Na szczęście mam przyjaciółkę ze studiów i ona jest moją najkochańszą siostrą.. Bez kontaktu z nią już sobie życia nie wyobrażam. Rozumiemy się bez słów, nawet jak się pół roku nie widzimy, to rozmowa się toczy , jakbyśmy przed chwilą piły razem kawusię.

 

Tak więc posiadanie rodzeństwa nie jest równoznaczne z tym, że nie czujesz się samotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemiś, yokasia piąteczka 2010 :lol2:

 

My 19 czerwca :)

 

alana musisz każdy post na jaki chcesz odpowiedzieć zaznaczyć tą ikonką cytatu z plusikiem co znajduje się w prawym dolnym rogu pod każdym z postów. I potem na którymkolwiek z wybranych przez Ciebie postów do odpowiedzenia musisz kliknąć "Odpowiedź z cytatem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas 9 lat 14 lipca :)

alana musisz każdy post na jaki chcesz odpowiedzieć zaznaczyć tą ikonką cytatu z plusikiem co znajduje się w prawym dolnym rogu pod każdym z postów. I potem na którymkolwiek z wybranych przez Ciebie postów do odpowiedzenia musisz kliknąć "Odpowiedź z cytatem" :)

dziękować :)

Edytowane przez alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anagat, moja siostra 7 lat starsza, brat 12 i spokojnie mogę powiedzieć, że to najlepsi przyjaciele na świecie :). Różnica wieku odgrywała rolę w dzieciństwie, teraz już nie (albo tego nie widzę hehehe).

 

Arniczko w niczym nie uraziłaś, coś Ty :hug: doskonale rozumiem to co piszesz tylko mnie zawsze na ziemię sprowadzasz :lol2:.

 

Pysiaczku, to z Was młodsze małżeństwo :cool: o cały tydzień :rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokasta, to u Was też rozstrzał duży.

Ja jestem najstarsza.. nie wiem, może coś ze mną nie tak. Na razie moje najmłodzsze rodzeństwo ma 17 lat.. Jak dla mnie to jeszcze szczyle. Nie ufam szczególnie 20 letniej siostrze i bratu. Więc o przyjaźni nie można mówić. Tyle razy zawiodłam się na nich, że jeszcze na pewno kilka lat potrwa zanim sie do siebie zbliżymy.. Chociaż jestem pewna ,że to przyjdzie, jak już będziemy wszyscy mieli podobne priorytety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...