Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Karolek..CUUUUUUUUUUUUUDNEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

To na leżaczku wymiata:D:D Prawdziwa GRUBA RYBA:):)

 

A Nemi.. co to 'techniki', jakoś byśmy ją dopracowały:D:rotfl: A Ty tak od razu, że się NIE DA:D:D

 

P.S. Arniczko.. Stópkę Ignasia posmyrałam, bo uparcie wpycha mi ją w wątrobę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......ja bym go popchnęła w jego miejsce ... czyli do brzucha.. niech się facet nie rozpycha za bardzo... :lol:

 

Jak ja czytam, jakie przemeblowanie mały Ci robi to mi się od razu moje chłopaki przypominają... a Emila to już przed urodzeniem widziałam i butki mogłam przymierzyć od razu w sklepie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugatka zaraz jakieś Ci wkleję:D

 

Co myślicie o tym gościu? A raczej jego fotkach?

 

http://dareksmietana.com/

http://photosligo.com/index.php/family-and-children-photographysligo-photographer.html

 

On mieszka w pobliżu.. i chyba Polak:D:D

Nie jest to do końca , to czego bym chciała..

 

Aaa i kobietki, ja jestem tak nakręcona na tę sesję.. bo wszystkie zdjęcia , jakie mam robione w ciąży , są własnie podobnej jakości:( :(:(

 

Radek jest świetnym facetem, ale z robienia zdjęć to on by zdecydowanie nie wyżył;/

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola Twój młodszy ile ma teraz???jakie ma oczy :jawdrop::jawdrop:

 

cuda, no cuda. Będziesz miała świetną pamiątkę!

 

ze swojej ciąży mam też mało zdjęć. najbardziej normalne to jeszcze z pracy, na tle podpasek :) a reszta to już niestety z syfu budowlanego, gdzie brzuch załapał się przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anagat widziałam :) dziękuje

fajny brzusio :) odpoczywaj dopóki możesz :)

jak to dobrze że ja mam to już za sobą, dwie córy mi już do szczęścia wystarczą :)

mi mąż robił foto samego brzucha, miesiąc po miesiącu od połowy ciąży ... w podobnym ustawieniu i kadrze, bardzo miła pamiątka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola Twój młodszy ile ma teraz???jakie ma oczy :jawdrop::jawdrop:

 

cuda, no cuda. Będziesz miała świetną pamiątkę!

 

ze swojej ciąży mam też mało zdjęć. najbardziej normalne to jeszcze z pracy, na tle podpasek :) a reszta to już niestety z syfu budowlanego, gdzie brzuch załapał się przy okazji.

 

 

Edi mój młodszy wczoraj skończył 13 miesięcy

 

Anagat fajnie wyglądasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bash:NO NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

znowu przegapiłam no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

wczoraj byłam daleko od komputerka i nawet nie mogłam sprawdzić co na FORUM

;(

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

chyba popełnię harakiri albo seppuku !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnęłam do Ciebie oderwać się trochę od smutnych chwil u mnie, a tu cisza... Gospodyni zapracowana... gości też nie widzę...

 

No właśnie... czuję się opuszczona... nikt nie zagląda... :(

 

A tak w ogóle to luty się skończył - u mnie jak zwykle pod koniec miesiąca palcem w tyłek se nie mogłam trafić. I do tego nazbierało mi się trochę zaległości do nadrabiania, więc na FM wpadałam tylko na parę minut dziennie. Ale weekendka mamy. :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ja tu też dziennie jestem, ale nic ciekawego nie mam do powiedzenia. Zamawiam właśnie sprzęty do kuchni + pralka i na głowę dostaję...pół dnia próbowałam dojść do tego czym różni się lodówka Bosch KGV 36VL30 od KGV 36VL30E i oprócz różnicy w cenie (120 zł) nie znalazłam żadnej różnicy w wyglądzie ani technologi np. A poza tym już zaczynam świrować na punkcie balkonu :) Nie mamy żadnych mebli, sofy, kuchni a ja już przeglądam strony ogrodnicze i myślę co by tu posadzić na balkonie mym :D

Idę na mieszkanie popodniecać się moja podłogą bo w takim słońcu jakie mamy dzisiaj na śląsku wygląda pięknie - faktycznie jak dąb bielony jasny :D

Edytowane przez alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...