Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madzia jak zdrówko? Sądząc po Twojej nieobecności na forum pewnie znowu jesteś zapracowana, a to chyba oznacza powrót do zdrowia. Pozdrawiam :)

 

No prawie wyzdrowiałam. :) W robocie rzeczywiście cyrk na kółkach i tak siedzę, i się zastanawiam, czy ja mam pracy więcej, czy się nie mogę zorganizować... I niestety z przykrością muszę stwierdzić, że chyba to drugie, a to mnie martwi...

 

A tak poza tym to absolutnie nic nowego dziewczęta - zakupiłam parę nowych książek na allegro (kasa na dywan poszła się...), no i jak to u mnie bywa czytanie wciągnęło dość mocno... Na dziś zaplanowałam sobie porządki w szafach ubraniowych, bo mam nadzieję zima się już skończyła, więc coś tam trzeba poprzerzucać.

 

No i najlepsze:

Wczoraj podjęliśmy się z T. akcji przytransportowania naszych rowerków z domu mojego ojca, gdzie do tej pory sobie spokojnie stały (nota bene jakichś 2 lat). Rano przyglądamy się pogodzie, no nie jest źle - słonko jakieś niemrawe, ale nie pada. No to jedziemy - do ojca autobusem - 3 przesiadki po drodze, zeszło nam ponad godzinę. Posiedzieliśmy z godzinę, znaczy ja posiedziałam, Tomek doprowadzał rowery do stanu używalności... Wracamy... Cudownie - do przejechania jakieś 13 km. Słonko nadal świeci, no to jedziemy. Mniej więcej po przejechaniu 1/3 drogi dopadł nas grad. Normalnie najprawdziwszy GRAD. Schowaliśmy się na przystanku, przeczekamy. Rzeczywiście po kilku minutach przestało sypać gradem, pojawił się deszcz. :bash: Czekamy dalej. Po kolejnych kilkunastu minutach przestało padać, więc na rowerki i w drogę powrotną do domu. Jakieś 3 km dalej znów grad... :mad: Już się nie zatrzymaliśmy - poprawiliśmy kaptury nieprzemakalnych kurtek i sobie pojechaliśmy. Do domku dotarliśmy cali mokrzy, ale rowery są.... Wieczorem AspirinC i do łóżka... Mam nadzieję, że znów się nie rozchoruję.

 

Chciałam Wam pokazać jaki sobie dywanik znalazłam do pokoju, ale po tych zwariowanych zmianach nie wiem jak się wstawia zdjęcia... :(

 

Edit: udało się wstawić miniaturkę:

 

http://images38.fotosik.pl/1460/5751ae488ef9ad0am.jpg

Edytowane przez nemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąt radosnych, wyjątkowych,

Pełnych szczęścia, jasnych, zdrowych :)

 

http://www.hotelsunlimitedinc.com/weddingblog/wp-content/uploads/2012/03/Easter1.jpg

 

Niniejszym świątecznie ujawniam się w Twoim wątku Madziu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki Kochane,

 

Bardzo dziękuję za życzenia!

 

Od rana biegam po FM zostawiając życzenia w Waszych wątkach, ale jeśli nie dotarłam do Wszystkich to zostawiam je jeszcze tutaj. I oczywiście bardzo przepraszam za przeoczenie - jak już pisałam, nie mogę się w ogóle pozbierać do kupy ostatnio... :)

 

Szczególny przytulas dla Alany, która wciąż skutecznie buntuje się przed założeniem własnego wątku, choć namawiamy ją od dawna. :hug:

 

 

Ewciu (julianna16) witam Cię serdecznie w naszych skromnych progach i raz jeszcze, tym razem publicznie dziękuję za cudnej urody wizualki mojej mikro-kuchni. :hug:

 

 

Jaj przepięknie malowanych

 

Świąt słonecznie roześmianych

 

W poniedziałek dużo wody

 

Zdrowia, szczęścia oraz zgody!

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

życzy nemi.

 

 

http://img707.imageshack.us/img707/3457/50348272.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...