Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ja też wolałabym nie oglądać II połowy. :( Kurde miałam wrażenie jakby grała nie ta sama drużyna. Ehhh...

 

I jeszcze Czesi dostali po tyłkach od Ruskich. To też niedobrze - tym bardziej, że Ruscy twierdzili, że mecz z Czechami traktują jak rozgrzewkę. Czyli później będzie rzeź niewiniątek.

 

No ale dziś 2 fajne meczyki z grupy śmierci. Mam nadzieję, że obędzie się bez stanów przedzawałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo teraz też jest ciekawie - "dawca bramek" wygrywa z Holandią... No no... Holendrzy sporo strzelają, ale kiepsko z celnością, natomiast Duńczycy, na spokojnie a jakby bardziej efektywnie. No nic zobaczymy co będzie dalej.

 

Jola miałam dokładnie takie same odczucia na meczu Czechy-Rosja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wiggle::wiggle::wiggle:

 

Z Grecją remis i z Rosją remis. Przez ten z Grecją mało się nie popłakałam... A ten z Rosją cieszy bardzo. :) Jak to mówią, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Ale gol Błaszczykowskiego pięęęękny...

 

Trzymamy kciuki za mecz z Czechami - ten musimy wygrać, bo remis nie umożliwi nam wyjścia z grupy.

No i wczorajsza wygrana Ukrainy też fajna - dobrze by było, gdyby choć jeden z gospodarzy wyszedł z grupy.

 

Dziś wracałam z pracy rowerkiem na turbo-przyspieszeniu, żeby na mecz Czechy-Grecja zdążyć (2 pierwsze bramki trafione w ciągu pierwszych 8 minut, więc niewiele brakowało a bym przegapiła), a jutro czeka mnie to samo. A w piątek przeorganizowałam cały dzień w pracy i to nie tylko sobie - mecze ważniejsze. Ja to jednak jestem crazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kapsl - przepraszam, że tak późno. Płytki są ok - wycieram je ręcznikiem papierowym po kąpaniu żeby mi nie zostawały kropki, ale poza tym są bezproblemowe. Na początku właśnie ślady po wodzie nad wanną doprowadzały mnie do szewskiej pasji, ale odkąd przecieram to jest w porządku. Myje się je płynem do szyb, albo wodą z octem, a później wyciera do sucha, wtedy się bardzo ładnie błyszczą. Nie trafiłam z brązową fugą - jest zbyt jasna i trochę mnie to drażni, ale ostatnio staram się nie zwracać na to uwagi. :)

 

Brązowe płytki są matowe, jasne błyszczące - pod tym względem bardziej odpowiadają mi te ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dzięki Dziewczęta. :hug:

 

TAR przez ten dzisiejszy mecz to mam wrzody. Kibicowałam Niemcom, bo tam grają nasi. :) No ale mamy dziwny finał Hiszpania-Włochy...

 

Anetka świeczek brak, bo osiągnęłam już taki wiek, że koszt świeczek na torcie przekraczałby koszt tortu ;) Ale torcik tak - dupencja rośnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczęta. :hug:

 

TAR przez ten dzisiejszy mecz to mam wrzody. Kibicowałam Niemcom, bo tam grają nasi. :) No ale mamy dziwny finał Hiszpania-Włochy...

 

Anetka świeczek brak, bo osiągnęłam już taki wiek, że koszt świeczek na torcie przekraczałby koszt tortu ;) Ale torcik tak - dupencja rośnie. :)

:hug:metryka to sprawa drugorzędna, najwazniejsze na ile lat sie człowiek czuje:yes::D no i tym sposobem ja od dobrych kilkunastu lat wciaż mam 20!:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...