Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanko nt. płyty tej, którą miałaś i Ci pękła. Masz rozeznanie jak dużo prądu zużywa takie cudo? I jak z podłączeniem jej w blokowym mieszkaniu, podobno potrzebna jest "siła"? Wiesz coś na ten temat?

 

A w ogóle to gdzie Ty się podziewasz jak Cię tu nie ma? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupiłaś płyty.. w co wątpię... To kup indukcję... Ma funkcję szybkiego gotowana, dużo mniej prądu czerpie, szybciej się gotuje niż na ceramicznej, nawet na gazie ziemnym , nie wspominając gazu z butli...

Sprawdzałyśmy komisyjnie z kilkoma dziewczynami...

 

Tak na wszelki wypadek wczoraj zrobiliśmy ze ślubnym zdjęcia do paszportu...

Ale o wyjeździe pozostanie mi jeszcze pomarzyć.. choć baaardzo chciałabym...

 

No i opowieści typu.. niech ten samolot na mnie poczeka.. ten, który odleciał kilka godzin temu ... rozłożyły mnie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechać to ja i bym chciała... ale...

Kostkę trzeba zrobić wreszcie....

Znów te kamienie pochłaniają wszystkie oszczędności....

 

Ja mam indukcję Whirlpoola.. taką na 77cm, bo przynajmniej duże gary mi się mieszczą...

Chyba żadna nie jest zła... a ta nie jest bardzo droga bo coś koło 1400zł... jeśli dobrze pamiętałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, Siostra moja już wszystko napisała (dzięki Kochana :hug: jesteś niezastąpiona :hug:). Faktycznie w robocie mam kocioł straszny i mało pozytywny, ale w sumie o tym co się w tej pokręconej turystyce dzieje to wiedzą już wszyscy. :) Generalnie do domu wracam tak zmęczona jakbym pracowała fizycznie w kamieniołomie, a nie siedziała za biurkiem... :mad: :mad:

 

O robieniu czegokolwiek w eM nawet nie myślę. Ja nawet posprzątać nie mam kiedy. Kupiłam szafki nocne do sypialni i już prawie miesiąc leżą w kartonach, jak przywiozłam z Ikei tak leżą.

 

Mam pytanko nt. płyty tej, którą miałaś i Ci pękła. Masz rozeznanie jak dużo prądu zużywa takie cudo? I jak z podłączeniem jej w blokowym mieszkaniu, podobno potrzebna jest "siła"? Wiesz coś na ten temat

 

Rocia nie mam pojęcia czy płyta dużo prądu zużywa (ja w ogóle płacę b.dużo za prąd) - u mnie nie ma gazu w bloku, więc i tak wyjścia nie mamy żadnego.

 

Odpowiem za sis.. zarobiona po łokcie:mad: No ale kochana skrobnij tu chociaz kilka słów;p

 

He he - powiedziałabym nawet że po kokardy.

 

Tak na wszelki wypadek wczoraj zrobiliśmy ze ślubnym zdjęcia do paszportu...

Ale o wyjeździe pozostanie mi jeszcze pomarzyć.. choć baaardzo chciałabym...

 

Arnika pomyślimy o czymś dla Was, tylko niech te pokręcone biura trochę ceny "urealnią" - bo to co się teraz porobiło jest absolutnie irracjonalne. Wszyscy narzekają, bo drogo jak diabli... Miejsc w samolotach mało, upadek OLT spowodował konieczność reorganizacji całej siatki połączeń lotniczych, więc w kółko zmiany, anulacje i inne nieszczęścia.

 

No i opowieści typu.. niech ten samolot na mnie poczeka.. ten, który odleciał kilka godzin temu ... rozłożyły mnie... :lol:

 

No takich to ja mam więcej... W biurze zbieramy takie "kwiatki" do specjalnego arkusika... :D Głupota ludzka niestety bywa nieskończona. Dziś jedna z moich koleżanek opowiadała sytuację klienta, który od 3 dni się awanturuje, że kupił wycieczkę w jakimś biurze i nie wie w jakim i żebyśmy mu znaleźli to biuro gdzie on to kupił. Problem tylko jeden - on nie bardzo wie co właściwie kupił...

 

W pracy , w pracy.. :) A do urlopiku to jeszcze trochę podobno..

Ale adwokat ze mnie normalnie:D

 

 

Dokładnie - urlop dopiero w październiku. Ale jako że szewc bez butów chodzi to oczywiście nic jeszcze nie zarezerwowałam dla nas. Chyba pierwszy raz odkąd pamiętam będę czekać na lasty, bez pomysłu gdzie jechać. Ehhh...

 

Pesymistycznie trochę. :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sekretarka :) Madzia Ci się odwdzięczy :)

 

No ja to się nie mogę doczekać kiedy Ania się zjawi na południu. :D My mamy "tirowe" zakupy zaplanowane. :D

 

 

A tak poważnie - Sis kawaaaaa! Znaczy nie już nie kawa! Coś z procentami, bo Ty już możesz :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć gaz tańszy, ale taki z butli to nie mam pojęcia - w sumie ja to się gazu trochę boję, więc jego brak szczególnie mi nie przeszkadza. Od 8 lat mieszkam tylko w miejscach gdzie go nie ma. :)

 

Ale niech się wypowiedzą mądrzejsi, bo nie chcę Cię Rocia wprowadzać w błąd. :)

 

Sis no to akurat jak się będziesz przeprowadzać. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym jak paliła mi się od gazu patelnia z olejem, a później cała kuchnia to nie chcę gazu..

Może i tańszy gaz.. ale i więcej ceregieli... nie wiem o ile tańszy .. 10-20zł miesięcznie...

Ale po butlę dzwonić/jechać.. przemieniać... i żywy ogień....

Ja mam indukcje i rybka mi to kiedy gaz się skończy czy święto , czy środek tygodnia...

No i powiem, że mniej się kurzy/brudzi niż jak jest gaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się ,, nie podoba.. Ja chyba z całym sprzętem AGD zrobię tak, że poszukam sprzętów na ceneo pod względem ilości pozytywnych ocen i wybiorę pierwszy najtańszy, który w miarę podpasuje:D Właśnie szukałam i pewnie amica będzie:D Bo można dostać za <1000zł.. Mnie się już łeb lasuje od tych wyborów..Boję się, że nie zdążę kupić, zanim reszt kasy wyparuje.. grrr:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...