Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

Ja też jestem ciekawa tych garów TAR - o moich doświadczeniach z garami ze sklepu na I. pisałam kilka postów wyżej więc szukam czegoś innego. W TK widziałam ładne (bo czarne), ale właśnie z teflonem w środku, a takich nie chcę... I takich za 5 tys. też nie chcę. :D

 

Sister myślisz, że Radek coś zawalił i stąd te kwiaty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kwiaty wprawiły mi uśmiech na usta :lol:

 

 

Płyta tylko indukcyjna... gotowałam na gazie ziemnym i propan/butan (dla mnie masakra), na elektrycznej, na ceramicznej i indukcji...

Indukcja jest ekstra, szybko się gotuje, duży zakres regulacji no i najbardziej energooszczędna...

Whirlpoola mam wszystko AGD w kuchni... Dla mnie porażką jest zmywarka..

Nie miałam wcześniej zmywarki, ale nie domywa, proszku nie wypłukuje, nie polecę nikomu, to samo z okapem nie wciąga wcale... ma za mała obudowę rury i przez to nie mam zamaskowanego podciągu... wygląda masakrycznie...

Indukcja jest szeroka dla mnie dobra, mogę polecić, i kilka dziewczyn forumowych ma ten sam model i są zadowolone.

Piekarnik piecze i ja nie szukałam z wodotryskami, jest OK

Reasumując z tej firmy mogę polecić indukcję, oraz piekarnik, ale absolutnie nie zmywarki czy okapu.

Natomiast od wielu lat mam lodówkę Liebherra i polecę ją.. co prawda wysiadł 2 X czujnik temperatur, ale jak moje chłopaki robią sobie erkondyszyn w kuchni z lodówki to żadna by nie wytrzymała... Lodówkę polecam i też nie ma żadnych dziwnych funkcji... chłodziarka + zamrażarka i koniec.. za to ma 2 metry i czasami miejsca brakuje... na działce mam elektroluksa i też jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wystosuję pytanie na wątku:D Więc jakby co, zajrzyjcie:D Hihi bo ja już przemyśliwuję połoączenie wątku swojego z wątkiem Nemi.. Bo tu zawsze wesoło i towarzysko:D

 

Hi hi a jeszcze nie dawno ja się chciałam do Ciebie przeprowadzać, bo u mnie się nic nie działo i nie miałam czasu pisać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Lashe wytłumacz.. Bo moje uszy jak radarki..

Heh Nemi , kto wie?? Gdzie wilka nie ma.. tam ..

 

Tomek właśnie stwierdził, że to jest właśnie ta pokrętna logika bab. Że niby panowie to takie gesty spontaniczności miewają bez powodu. ;)

 

 

ja mam okap ciarko, niedrogi, ladne wzornictwo i ciagnie jak smok - jestem bardzo zadowolona 2 i 3 biegu uzywam okazjonalnie

 

Kurcze o tej firmie nic a nic nie słyszałam, ale jak polecasz to zapisuję coby nie zapomnieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jeśli garnek jest mniejszy niż powierzchnia pola indukcyjnego to skubane pole udaje, że garnka nie widzi ...no i nie grzeje ...

 

ta funkcja nazywa się Rozpoznawanie obecności i wielkości garnka, a mamina płyta jej nie posiada

Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Wy się proszę ze mnie nie śmiać...

Ten największy gar z Ikei jest u nas na porządku dziennym i taki ciut mniejszy 6litrowy też...

Mniejsze to jeszcze tylko 4 litrowy, ale to już tylko na jeden dzień zupa, a do ziemniaków zwykle jak nie dla dla wszystkich to 2 litrowy, jak wszyscy chłopcy są i ktoś jeszcze to 3 litrowy...

Mniejsze nie wchodzą w grę...

A w ogóle to ja nie cierpię gotować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze o tej firmie nic a nic nie słyszałam, ale jak polecasz to zapisuję coby nie zapomnieć. :)

 

to polska firma zajmujaca sie od lat okapami, pare lat temu (k. 10) zawodowo na nich trafilam i troche zakupow poczynilam. od tamtej pory rozwineli sie rewelacyjnie zarowno w "dizajnie" jak i jakosci, wydajnosciach itp. a cenowo sa naprawde konkurencyjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...