Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

[h=2][/h]

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

 

Radości i pokoju płynących z tego, że Bóg, narodzony w Betlejem, KOCHA NAS.

A także codziennej odpowiedzi na tę MIŁOŚĆ

w Waszych szczerych i otwartych sercach

w Nowym Roku 2013

życzą, a także dziękują

za okazaną pomoc i wsparcie:

Aleksandra, Paweł, Julia, Mikołaj Gaża - NELKI

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[h=2]http://forum.muratordom.pl/images/icons/icon1.png[/h]

 

''A nadzieja znów wstąpi w nas ,nieobecnych pojawiąsię cienie.

 

Uwierzymy kolejny raz , w jeszcze jedno Boże Narodzenie.....''

 

Szczęśliwych ,wartych pamęci ,przeżytych w zgodzie ze światem i

 

sobą samym ,pełnych życia i miłości Świąt życzy

 

KASIA Z RODZINĄ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemiczku, coś mi powiadomienia nie przychodzą..

Przeczytałam Twoją historię z kurierem.. Miałam dokładnie taką samą..

Czekałam na maszynę do szycia. Cały dzień siedziałam z małym w domu, nikt nie dzwonił do drzwi.. Po czym popołudniu patrzę na stronę kuriera- paczka doręczona!!!!

 

Okazało sie w końcu, że kurier zostawił paczkę w domu obok i dał ją mojej kuzynce- inne imię/ inne nazwisko/ tylko ulica ta sama..

 

Opieprzyłam firmę przez telefon. Z tą rodziną nie żyjemy jakoś najlepiej.. Paczkę odzyskałam dnia następnego.

 

Z kolei Radkowi kiedyś kurier wrzucił paczkę.. do PIWNICY przez otwarte okienko i sam sobie pokwitował (no bo chyba musiał)..

Na szczęście ktoś z rodziny w tym samym tygodniu akurat zszedł do tej nieszczęsnej piwniczki po coś i zauważył pakunek.

 

Może pocieszę Cię tym, że ja nie mam żadnych ozdób świątecznych w tym roku prócz kilku gałązek jakiegoś iglaka z lampkami..A ciuchy nasze nadal leżą na książkach na meblościance;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Madziu dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

http://2.bp.blogspot.com/-baECGGWXqmU/UBUIwMOoE1I/AAAAAAAACTs/w5O3JIByWBs/s400/Happy+New+Year+Wallpaper+2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu życzę Wam, żeby Rok, który właśnie się rozpoczyna był pełen pozytywnych chwil, przeżyć, pełen miłości i zrealizowanych planów! Żeby cieszył Was każdy drobiazg, bo właśnie radość z drobiazgów daje prawdziwe Szczęście! Życzę Wam, żebyście doświadczali go na każdym kroku! buziaki dla Was, Kochani moi! :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki Kochane! Dzięki wielkie za życzenia. :hug: :hug: :hug: Ja również mam nadzieję, że 13 będzie szczęśliwa, a rok 2013 choć trochę lepszy od 2012. :D

 

A jak się czujecie o rok starsze?

 

Jeny, jeśli nie będzie, to ja wysiadam:( To był zdecydowanie najgorszy rok w moim życiu, nawet pomimo narodzin Ignasia..

Kurcze 8 stycznia wylatuję. W ciemno jedziemy.. zatrzymamy się u znajomych dopóki nie znajdziemy domku.. Już źle się zaczyna..

 

Rok starsza.. przerażające.. w tym roku strzeli mi 30-cha..

 

No nic.. a więc SZCZĘŚLIWEGO ROKU 2013!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po prostu MUSI być lepszy niz poprzedni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...