Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wykańczamy się... i nasze maleńkie eM...


nemi

Recommended Posts

Dziękować! :) Kciuki się przydadzą baaaardzo.

Ostatnie miesiące w poprzedniej firmie były bardzo męczące i bardzo stresujące. Pod tym względem teraz jest lepiej.

Ale strasznie zaszokowało mnie to, z czym nie miałam wcześniej styczności - totalny brak samodzielności ludzi, z którymi pracuję. Ja byłam przyzwyczajona do zupełnie czegoś innego i takie zachowania niesamowicie mnie frustrują (mam wrażenie że część mojego zespołu nie wie o istnieniu Google).

 

Kurcze stęskniłam się za Wami straaaasznie! Ale wątków chyba nie dam rady nadrobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Dorotko :hug:

 

Korpo mi się nie podoba, bo ja nie jestem przyzwyczajona do tego typu pracy. Jak dla mnie to jest zbyt dużo pierdół pt. procedury / ścieżki / schematy / modele, które powstają bez żadnego celu (nie mówiąc już o ekonomicznym wykorzystaniu czasu) - po prostu coś się robi po to, żeby robić. No i wyścig szczurków... to też bardzo trudno mi zaakceptować. :yes:

 

Ale będę dzielna i dam radę. Znaczy może wytrzymam do wiosny, choć mąż mój twierdzi, że nie wytrzymam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nemi, jak miło że wróciłaś :)

Jeśli chodzi o Twoją zmianę pracy to jakbym o sobie czytała. Pracowałam przez 16 lat w małej firmie a teraz wylądowałam w olbrzymiej korporacji która wchłonęła naszą kochaną firemkę .... wrażenia mam podobne jak TY... jedynie pocieszające jest to że trafiłam do grupy zgranych, przecudownych osób.

A to co się dzieje poza naszym pokojem chyba muszę po prostu olać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Niech ten świąteczny czas wypełni Wasze serca spokojem, miłością i nadzieją. Abyśmy w tych dniach odkryli to, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!!!

 

http://img7.imageshack.us/img7/2388/q5lt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Narodzenie.jpg

 

Madziu z okazji Świąt życzę Wam, aby wszystkie plany,

nawet te wydające się abstrakcyjne udało się zrealizować.

Szczęścia - dzięki któremu te zamierzenia będą realne.

Zdrowia, które pomoże w ich realizacji.

Pieniędzy - bez których, nawet te najwybitniejsze są niczym.

I przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...