Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dorki i Beńka chatka maleńka


dorben

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 503
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dorotko dobrze, że jeszcze nie masz tych wylewek to u ciebie mogą skuć cały i położyć od nowa, nie zgadzaj się na wycinanie bo po 5 krotnym pomalowaniu mimo że pan anioł obiecał że widać nie będzie to widać tak że sam przyznał, że tego się nie spodziewał i że odda pieniądze-tylko pieniędzy jak na razie brak...oby u ciebie wiązało się to z mniejszymi nerwami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOMA4 - baaardzo serdecznie Cię witam!! Jeśli chodzi o ocieplenie - prześlę szczegóły wieczorem, musze w domu odgrzebać. Ale od razu dodam, ze rozwiązanie fajne, ale firma, którą braliśmy - szczerze odradzam. O ile poddasze obyło się bez problemów, o tyle ocieplenie posadzki spieprzyli po całości - sprawa w toku jeszcze jest, bo musiał kto inny po nich poprawiać.

ania - nie pocieszasz mnie... Współczuję Ci przebojów - widać u nas się dopiero zaczyna. Masakra jakaś - wszystko się pieprzy, juz się pogodziłam, ze przeprowadzka dopiero w 2012

Dla niewtajemniczonych:

ostatnia nowina z domku - z sufitu odpadły 2 m kw tynku, reszta niebezpiecznie zwisa tuż nad drzwiami wejściowymi..ech, aż się pisac nie chce:( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOMA4 Masakra jakaś - wszystko się pieprzy, juz się pogodziłam, ze przeprowadzka dopiero w 2012

Dla niewtajemniczonych:

ostatnia nowina z domku - z sufitu odpadły 2 m kw tynku, reszta niebezpiecznie zwisa tuż nad drzwiami wejściowymi..ech, aż się pisac nie chce:( :( :(

 

Dorben, na żadnej budowie chyba nie jest różowo, ja też już kilka razy przekładałam zakończenie zmagań budowlanych...

Pozdrawiam serdecznie :hug:TRZYMAJ SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Dorotko! Współczuję tych tynków! No można się wściec, załamać, czy mieć dosyć.

 

Za pozdrowienia dziękuję. Galerii swojej nie mam.

Cegiełki świetne - ostatnio oglądałam różne cegiełki w Centrum klinkieru, ale gapa, zapomniałam się zapytać, jaką mają cenę. Będę pamiętać o Twoich. Kurcze, może trzeba było jednak przeżałować kasiorkę i od razu wykleić kominek cegiełkami?

 

Życzę już spokojnego budowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...