Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dorki i Beńka chatka maleńka


dorben

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 503
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Cześć kochane!!!!!!!!!!! Ależ się stęskniłam!!

Dzięki Wam wszystkim za wsparcie, cieszę się, ze u Was postepy (i zaraz pędzę do dzienników nadrabiac zaległości:) )

 

 

Ilonka tak się cieszę, ze u Ciebie do przodu!! Renia wszystko obejrzałam - slicznie jest, no i tak GOTOWO!!

pozdrawiam baaardzo bardzo:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane!!

Nie pisałam tak długo, bo po co, skoro miałyby to być głównie narzekania i przekleństwa. I nie chodzi o tynkarzy - ci przyjechali, poprawili i odjechali. Natomiast cała reszta nam się posypała przez jednego człowieka, który skutecznie nas zablokował i cały czas zwodzi. I nie chodzi o jakąś drobną rzecz, ale o naprawdę sporo prac (czytaj sporo zaliczek). Cóż - za naiwnośc się płaci...Choć cały czas liczę na polubowne załatwienie sprawy, dlatego nie chcę jeszcze opisywac szczegółów, zwłaszcza ze wcześniejsza z nimi współpraca naprawdę dobrze się układała. Mam nadzieję, ze to jakies przejsciowe klopoty firmy, a nie zaplanowana akcja-oszustwo. No i jestem w kropce, bo prace stoją, umówione wcześniej firmy od wykończeniówki wściekłe,bo muszę wszystko odwołać (choć umawiałam terminy wliczając 6tygodniowy zapas), my nie wiemy co robić. Na razie czekamy..

Z nowości - uruchomione jest ogrzewanie - także grzejemy dom bez elewacji (ocieplenia) choc dawno juz miala byc. Na górze mamy zrobione ściany i sufit, w zasadzie możnaby juz malować, reszta stoi. Ja zrealizowałam się ogródkowo sadząc 4 okazałe brzozy, jabłonki i modrzewia. Kończę juz projekt tak zwanego ogrodu, może wrzucę niebawem - tak do dyskusji..

Ogólnie mam DOŚĆ - co ekipa to gorzej, straciłam wiarę w ludzi i wyparowało ze mnie całe zaangażowanie. I nie chce mi się myśleć jak się z tego patu wykaraskać.

No dobra - koniec tego smędzenia, tym bardziej ze te moje 'problemy' dotyczą TYLKO materialnych kwestii. W końcu mamy gdzie się podziać, teściowa nie wyrzuca wiec damy radę. Cieszę się baaardzo , ze Wam tak dobrze idzie!! Zwłaszcza jestem pełna podziwu dla Ciebie Ilonka - gorąco Ci kibicuję i ślę buziaczki!!

Chyba zacznę pojawiać sie częściej, bo jak się człowiek wygada (wypisze) to faktycznie jakos lżej, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dziękuję pięknie za życzenia, zwłaszcza ze te noworoczne na razie (odpukać) sie sprawdzają:)

Po wielu perturbacjach trafiliśmy w końcu na solidną i rzetelną firmę wykończeniową, w dodatku w rozsądnej cenie:) Prace śmignęły do przodu i tak oto mamy już: - łazienki obkafelkowane, podłoga świeżutko położona, domek ocieplony, ogrzewanie działa, góra obmalowana, dół częściowo - ogólnie dom wreszcie przypomina DOM:) W związku z tym został wyznaczony nowy nieprzekraczalny termin przeprowadzki - marcowy!! Przenosimy jak tylko się da (czyli jak tylko będzie kuchnia??) także dlatego, ze przy obecnych kosztach paliwa codzienne dojazdy na budowę to czysta rozrzutność!!

W tym optymistycznym nastroju śmigam nadrabiać forumowe zaległości, a wieczorem może cyknę kilka fotek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...