Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dorki i Beńka chatka maleńka


dorben

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 503
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odbyliśmy wczoraj spotkanie z panami tynkarzami - okazuje się, ze mogą wejść wcześniej, nawet za tydzień, bo wypadła im robota..Ale zeby niebyło tak pięknie pan elektryk pochorował się i będzie zaczynał od poniedziałku, więc z tynkami pewnie się odwlecze do następnego tygodnia.. Jednak to i tak wcześniej niz planowaliśmy i to prawie o miesiąc! Cieszę się bardzo, bo w tym tempie przeprowadzka na święta staje się bardzo bardzo realna!! Rety - to byłby prezent! Drodzy czytający, a jak Wy szacujecie czasowo tzw. wykończeniówkę lub jak u Was to poszło (od SSZ do wprowadzenia)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbeniku cieszę się że już tynki się u Ciebie kroją u mnie na początku kwietnia. mnie się marzy przeprowadzka we wrześniu/ październiku żeby tą moją wiochą się nacieszyć jeszcze przed zimą( kawkę na tarasiku i takie tam) .Jeśli niektórzy wprowadzają sie po 7 miesiącach to nam też się uda!!!

POZDRAWIAM :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata to jest super tanio, ja drozej płaciłam za te mniejsze. Chyb anajlepiej będzie jak zadzwonisz do tego pana i go porządnie wypytasz jaka to wada pod groźbą, ze jak Ci nakłamie to mu odeslesz i aferę zrobisz... Jeżeli to kolor to bym brała, ale jak się okaże ze II gat. z powodu krzywizn to absolutnie bym się w to nie pakowała, zwłaszcza ze z układaniem 1 gatunku nieraz sa jaja. Jak kupowałam swoje to chyba ze 3 razy rozmawiałam z panem telefonicznie, zeby mi oopowiedział jak ten odcień sie różni czy aby na pewno na całej partii tak samo. No a jesli to blisko to po prostu pojedź i obejrzyj, będziesz miała 100% pewności.. PS> kurcze zazdrozcze tych dużych, są megasuper!!!

A gdzie je będziesz kłaść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...