Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dorki i Beńka chatka maleńka


dorben

Recommended Posts

dorben kuchnia wyszła piękna!!!!! a przebojów z płytą nie zazdroszczę! oby sprawy potoczyły się na twoją korzyść :)

Co do pyłu, woodentica i czekoladowych fug to ja na moim brownie faktyczny kolor fug zaczynam zauważać dopiero teraz (po roku mieszkania), a walka z pyłem to jak walka z wiatrakami :)

I wrócę jeszcze do stolarki to my mamy na dole orzechowe drzwi, na podłogach woodentic brown i siakieś panele (niedopasowane do kafli :/ ) następnie jasne schody i u góry jasne drzwi. Mi się podoba, ale słyszałam komenty, że te jasne schody nie pasują do dolnych brązów :/

 

I dziękuję za komplementa odnośnie mojego domku i Tosi. Pozdrawiam!

 

Rohan piękny! ja nie jeżdżę, ale uwielbiam konie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 503
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dorotko co do drzwiczek tych od szafy w wiatrołapie to my mamy takie belki wstawione bo u nas było między jedą a drugą ścianą 130 cm więc belki są takie kwadeatowe 5x5 cm i do tego przykręcane zawiasy jak do drzwi a nie do mebli .

A jeśli chodzi o kurz to ja na początku ścierałam 2 razy dziennie jeden raz ajaksem raz woda plus ocet i jeszcze teraz są smugi ale już malutkie ,wina to pewnie tego też ,że u nas brak schodów (ale już zamówione).pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorben :)

Konik śliczny :) Fajnie, ze fasze marzenia sie spelniają.

A dom z zewnątrz wcale nie smętny. Ja widzę super chałupkę, której wystarczy rzucić biały tynk i będzie git. Całe piękno w Waszym domu to ta prostota. No podoba mi się ogromnie już teraz widać jego ogromny potencjał, kiedy już obrośnie w te wszystkie płoty, tarasy i inne bajerasy. Samemu domowi wystarczy biały tynk, nawet chyba tego klinkieru bym nie robiła. A kuchnia rewelacja :) na niedoróbki przymknij oko :) na ścianie w kuchni ten zielony taki ciemny, czy na zdjęciach tak wyszedł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ida2 czeeść! Miło Cię widzieć, no popatrz, to by była historia, gdyby się okazało ze znasz Rohana - mamy go od niecałego miesiąca, kupiliśmy go od Agnieszki Borkowskiej, ale ostatnimi czasy nie stał on u niej, tylko gdzieś w Gliwicach czy Katowicach. Jeśli faktycznie znasz go z tego okresu ro byłoby super - mogłabyś nam rozjasnic ten fragment jego przeszłości, bo o ile stare jego dzieje znamy z pierwszej reki, o tyle o tym ostatnim okresie nie wiemy nic:)

 

Za nami bardzo pracowity weekend - kazda szparka w domu odkurzona castoramowym megaodkurzaczem:) Niestety fugi jak były szare tak są... Za tydzień będziemy walczyć dalej - tym razem chyba juz z pomocą jakichs chemicznych wynalazków!!

Edytowane przez dorben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Hej, dorbenka :)

Strasznie dawno nie byłam u Ciebie. Weszłam dziś i mi mowę odjęło, tyle pięknych rzeczy zobaczyłam. :) Na pierwszym miejscu oczywiście konik - cudny! Niech się Wam zdrowo chowa (oby nie po krzakach :D). Kuchnia wyszła superowo - w połączeniu z ciemną zgaszona zielenią i cegłą wygląda naprawdę ekstra. Ta cegła i belki mnie powaliły. Jest ślicznie. A co do zewnętrznych widoków, to chałupa ma potencjał - dach wyszedł świetnie i co najważniejsze bryła doskonale zgrywa się ze stylistyką wnętrza. No to Ci posłodziłam, ale jak najbardziej słusznie - to takie słodzenie bez lukru. :D :D

Jestem Ci bardzo wdzięczna za namiary na firmę "cegiełkową", bo zamierzam obłożyć ścianę w holu - dzięki Tobie, dorbeniku, odpadł nam problem i koszt cięcia cegieł - dzięki. :)

Buziaki zostawiam i lecę. Paa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego Alleluja życzy Tosia, Jasiek, Marta i Bartek ze Stańczykowa :)

 

http://img407.imageshack.us/img407/8447/wielkanoc2012jakudekoro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dorbenku :)

Wdepnęłam z życzeniami.

Z okazji świąt życzę Tobie i Twoim najbliższym samych wspaniałości wiosenno-świątecznych. Niech będzie zdrowo, radośnie, wiosennie i kolorowo. No i oczywiście MOKRO! :)

 

A to wielkanocny "klóriczek" w wiosennym prezencie :)

 

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/383417_420169111343468_100000511486526_1636309_223146747_n.jpg

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dorotko!

 

Zobaczyłam, u kogoś Twój avatar i musiałam tu przyjść. Piękny Rohan, taki dostojny. Ale ja nie jestem obiektywna - dla mnie każdy koń jest piękny. Mamy u nas 2 miejsca, gdzie chodzimy popatrzeć (i pogłaskać) na te wspaniałe zwierzęta. A co jest najfajniejsze moje młodsze dzieciaki wcale się ich nie boją (chociaż są takie duuuuże). Konie są duże, dzieciaki z tych mniejszych ;)

Świetna historia z Idą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...