Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dorki i Beńka chatka maleńka


dorben

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 503
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cześć Dorbenko. :D

Przywitać się przyszłam i już tu zostanę, jeśli pozwolisz :D

 

Zazdroszczę Ci przede wszystkim..... drogi..... :lol2: U nas masakra, za każdym razem jak jadę na budowę mam rajd, adrenalina skacze,dojadę ? nie dojadę ? zakopię się?? a może nie?.... i wcale mi się to nie podoba.

Potem zazdroszczę Ci bliskości Wrocka, byłam tylko raz, przejazdem i czuję niedosyt. krasnoludki mnie urzekły. :yes:

 

Dołączam do miłośniczek białej , lub prawie białej elewacji.Mały Biały Domek to zawsze było to o czym marzyłam. I wiesz co ? Te marzenia się spełniają :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)ile się u Was dzieje!!!Super, u nas ocieplenie też Jacek z kolegą, a i płyty g-k będziemy sami kłaść będziemy na poddaszu za niedługo, więc jak tylko się zabierzemy albo więcej się dowiem, dam Ci znać, teraz pojawiły się jakieś nowe płyty, warto poczytać sobie styczniowy numer Muratora - bardoz dużo o montażu, rodzajach, itp. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLa dzięki za info- wieszze ja jeszce nigdy nie kupiłam tej gazety, chociaz na forum potrafię przesiedziec godzinami? Na razie śledzę ten wątek od Renaty - nie za wiele rozumiem, więc gazetkę zaraz biegnę kupić. A w ogole to i nas nic sie nie dzieje!! Tylko plany, plany i organizowanie rzeczy na przyszłość, tymczasem domek jak stał tak stoi...

Ilonka z oświetleniem i włącznikami - to różnie, zależy która lampa- po weekendzie wrzucę nasz plan, akurat ostatecznie ustalimy co i gdzie.

atija Witam, witam bardzo mi miło, ze wpadłaś. U nas, jak widzisz, jeszcze wszystko bardzo do tyłu w porównaniu z Waszym domkiem. Co do drogito mamy o tyle fajnie, ze mieszkamy na przeciwko sołtysów, więc wszelkie dziury naprawiane są na bieżąco!! A jeśli chodzi o wrocław - cóż mieszkanie tu na codzień bywa łagodnie mówiąc upierdliwe (a konkretnie poruszanie się autem). Mimo to zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć lepiej po tynkach i wylewkach - żeby wełna nie wchłonęła wilgoci ze schnących podłóg i ścian. Robiłam wywiad na grupie wiosennej u bardziej zaawansowanych ludzików i większość radziła taką kolejność. Ale druga opinia jest taka, ze jak dobrze połozysz żóltą folię to nic nie powinno się dziac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dumam nad tym naszym domkiem i doszłam do wniosku, ze brakuje mu ....czegoś z jajem, hehe! Te dyskusje o urządzaniu, wykańczaniu są takie jakies - nadęte. Az mi się normalnie udzieliło, ze mam nieustawną kuchnię, ze salon za mały, ze okna mam bez szprosów, a powinnam z, itp..itd.. -no bez przesady, szkoda życia na takie zmartwienia!! Od dziś KONIEC, robię po swojemu, jak mi w duszy gra. I basta.

W tych oto klimatach buntu prezentuję przerobiony projekt dolnej łazienki. I niechmnie ściśnie, jeśli sie z niego wycofam!

 

http://img577.imageshack.us/img577/7567/lazienkadolnastrusie.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/5720/lazienkadolnastrusie1.jpg

 

Oczywiście czekam na Wasze zdanie!!!!!!!!!

pozdrawiam wszystkich :)

Edytowane przez dorben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program to google sketchup - darmowy produkt googla do ściągnięcia - bardzo intuicyjny, a zarazem precyzyjny -nauczysz się w 2 wieczory. Ogolnie rysujesz sobie bryły na zasadzie rozciągania wzg. danego kierunku o dowolną długość (podajesz w cm, m itd), jak masz model to kolorujesz (ikonka z wiaderkiem). Masz różne faktury, a dodatkowe można ściągnąć z sieci lub edytowac istniejące. Bardziej skomplikowane obiekty typu kibelek, grzejnik, lampa wstawiasz jako komponenty0gotowce - do ściągnięcia oczywiście z sieci :)

A poza tym mozesz wczytac dowolny jpg, doskalowac i nakleic np. na ścianę (poprostu przeciąsz plik w pole rysunku)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...