Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Smród z kanalizacji


Roman4

Recommended Posts

pomozcie mi bo juz nie bardzo wiem co robic mieszkam w budynku 2 pietrowym na 2 pietrze jest to stary budynek w moim mieszkaniu znajduje sie odpowietrzenie pionu kanalizacji uchodzace do komina od 2 lat normalnie podczas marnej pogody w mieszkaniu nie mozna wytrzymac tak smierdzi jak bym mieszkal w rurze kanalizacyjnej nigdy tego nie bylo ale jak sie okazalo akurat w tamtym roku odkad zaczelo tak bardzo smierdziec sasiad z parteru podlaczyl do tego komina wantylacje z wentylatorkiem nie wiem czy to tylko zbieg okolicznosci czy moze to ma cos wspolnego z tym moze ktos mi cos doradzi z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
Dzień dobry,jestem tu nowy,ale mam pytanie proszę o poradę;mieszkam na poddaszu,gdy zrobiłem istalację kanalizacyja do roku nic nie smierdziało,teraz gdy spuszczam wodę w kuchni smierdzi w łazience z wanny,to ten sam pion,nie mam odpowietrzenia nie mam nawet jak tego zrobić,zamontowałem napowietrzniacz w łazience na wannie ale nie wiem możę w kuchni pod zlewem mam go zamontować,jak woda spływa z wc,z wanny,pralki,czy umywalki to nic nie czuć tylko z kuchni,może Ktoś wie co zrobic Proszę o poradę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje,tylko zastanawia mnie dlaczego to wyszło po roku mieszkania a nie od razu?i jak by można zrobić ta wentylację.to chyba by trzeba było łazienkę rozwalić bo rura kończy się pod posadzką? ale jeszcze dam ten jeden napowietrzniacz,zobaczę,tam niby pisze że napowietrzniacz nie powinien puszczać zapachu a tutaj on jest,pojawia się po 2 minutach od zejscia wody z kuchni...Dziękuje za poradę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...