Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z103 Michała i Pauliny i Maksia i... - komentarze


wroblewm

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej ironman, nie uraziłeś :)

Z premedytacją nie piszę o kosztach bo zdążyłem się już dawno zorientować, że nie ma to żadnego sensu. Przed rozpoczęciem budowy też byłem ciekawy jak bardzo oberwie mój portfel, ale dość szybko zrozumiałem, że nikt mi na to pytanie nie odpowie bo nie ma na nie jednej odpowiedzi. Jest tyle czynników, które mają wpływ na koszt inwestycji, że nie sposób ich wymienić. Jeśli miałbym określić widełki, w których można zamknąć budowę domu podobnej wielkości to byłoby to 350-1500 tys. zł

To niestety nie jest żart ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gratulacje pieknego domku, przeprowadzka zbliza sie wielkimi krokami. Macie wiele fajnych pomysłów i zastosowanie je w waszym domu napewno ułatwią wam życie;)

Podoba mi się jak wpasowaliście kominek we wnętrza. Grafitowa łazienka bardzo odważna z super efektem! Kuchnia bardzo w moim typie więc z niecierpliwością czekam na montaż.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy gorąco chociaż jeszcze nie do końca jest cieplutko, ale wiosna już tuż tuż

dzisiaj właśnie przeczytaliśmy Wasz dziennik od deski do deski, muszę stwierdzić, że dobrze wam idzie i budujecie ładny domek, co mi się jeszcze bardzo spodobało to płytka grafitti w łazience, jest bomba, jeśli można wiedzieć to w jakiej jest cenie i jak się nazywa oraz gdzie ją zdobyć

pozdrawiamy i życzymy dalszych postępów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mariwa,

dziękujemy za uznanie. Miło czytać, że nie tylko nam podoba się domek :)

Płytka w łazience nazywa się Grafittis - PERONDA.

My kupiliśmy w Maxflizie, w Krakowie http://www.sklep.max-fliz.com.pl/. To chyba niedaleko od Was.

Oglądaliśmy ją w Poznaniu (sklep IBERO).

Maxfliz miał jednak najlepszą ofertę - pobili wszystkich. Zamówiliśmy tam całe łazienki! I na prawdę było warto, super kontakt, świetnie zapakowane. Aktualny numer tel. znajdziecie na ich stronie - pytajcie o Pana Marcina! Ceny można negocjować, w zależności od wielkości zamówienia. Odezwij się na priv to powiem Ci na kogo się powołać ;)

Cena tej płytki w chwili, gdy jej szukaliśmy wynosiła 150-300zł. Duże widełki bo płytka niezbyt popularna i naciągaczy bez liku. Jeśli jednak będziecie nią zainteresowani to zostało nam jej naprawdę sporo - sprzedawca w jednym sklepie trochę oszukał z wymiarami ściany na wizualizacji. Możemy odsprzedać z rozsądnym rabatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...