Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pokaż ja w zeszłym roku zachorowałam tam na taki jedne, ale właśnie dla 1 szt ostatecznie zrezygnowałam i żałuje.

 

ten świąteczny :)

 

http://www.impressionen.de/shop/produkt/tischdecke/4353331

 

Elena76 ja bym się chętnie pisałam na wspólne zamówienie.

 

Co prawda produkt , który mnie interesuje typowo świąteczny nie jest, ale marzy mi się że będą w nim leżeć upieczone pierniczki :D

(http://www.impressionen.de/shop/produkt/vorratsdose-/3985709 )

 

Madzialenka, to dam znać, jak sie sytuacja wyklaruje, bo szczerze mówiąc to jeszcze liczę na jedną forumkę co już chyba ten sklep przećwiczyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To krzyczcie głośno jak będziecie zamawiać :lol:

 

no tak, ale ja będę zamawiać tylko pod warunkiem, że ktoś na pewno się podłączy, bo koszty przesylki są niezrozumiale wysokie (jak zamawiam ciuchy to za przesyłkę z Niemiec do Polski płacę niecałe 5 eur)

 

no i jeszcze pozostaje kwestia czy zamawiać teraz czy z kamienną twarzą pokerzysty czekać na wyprzedaże, ale tak żeby przed świętami doszło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale ja będę zamawiać tylko pod warunkiem, że ktoś na pewno się podłączy, bo koszty przesylki są niezrozumiale wysokie (jak zamawiam ciuchy to za przesyłkę z Niemiec do Polski płacę niecałe 5 eur)

 

no i jeszcze pozostaje kwestia czy zamawiać teraz czy z kamienną twarzą pokerzysty czekać na wyprzedaże, ale tak żeby przed świętami doszło :lol:

 

To ile przesyłka? W zeszłym roku chyba 10 euro kosztowało ...

 

Z tego co pamiętam to w zeszłym roku bardzo wcześnie mieli obniżone ceny ... więc chyba warto poczekać, zwłaszcza że tani nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena76 to czekam na informacje, ja mogę poczekać do świąt na ten słoik na pierniczki, bo on jest w ich ofercie od dość dawna i go nie chcą przecenić.

dostawa jak sobie sprawdzałam to 9,8 euro w tej chwili kosztuje.

 

Niestety ja niemieckiego zupełnie nie znam więc po stronie poruszam się tylko intuicyjnie i obrazkowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...