Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elena76 to czekam na informacje, ja mogę poczekać do świąt na ten słoik na pierniczki, bo on jest w ich ofercie od dość dawna i go nie chcą przecenić.

dostawa jak sobie sprawdzałam to 9,8 euro w tej chwili kosztuje.

 

Niestety ja niemieckiego zupełnie nie znam więc po stronie poruszam się tylko intuicyjnie i obrazkowo :D

 

Coś podobnego znalazłam w polskimsklepie http://www.zpotrzebypiekna.com/dom/kuchnia/pietrowy-pojemnik-szklany.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że takie dekoracje mnie trochę przytłaczają i w większości wydają mi się tandetne, także w tych sprawach raczej stawiam na minimalizm. Jeżeli chodzi o święta w moim domu, to jedyną dekoracją jest choinka. Wszystko inne jest nazbyt kiczowate.

 

A jesteś pewna/pewien że widziałeś już to WSZYSTKO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena76 to czekam na informacje, ja mogę poczekać do świąt na ten słoik na pierniczki, bo on jest w ich ofercie od dość dawna i go nie chcą przecenić.

dostawa jak sobie sprawdzałam to 9,8 euro w tej chwili kosztuje.

 

Niestety ja niemieckiego zupełnie nie znam więc po stronie poruszam się tylko intuicyjnie i obrazkowo :D

 

Madzialenka, to ja chyba jakiś Bangladesz wybrałam a nie PL bo mi wyskoczyło blisko 20 ojro, albo te wszystkie świąteczne ozdóbki mnie oślepiły ;)

 

Jesteś z W-wy lub okolic? Pytam na okoliczność ewentualnego odbioru zamówienia :)

 

 

A ja kupiłam te choinki z Tchibo są na prawdę ładne i wcale nie uważam żeby były małe.

 

Ja też je zamierzam kupić, dziś w drodze do domu zaczepię Tchibo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzialenka, to ja chyba jakiś Bangladesz wybrałam a nie PL bo mi wyskoczyło blisko 20 ojro, albo te wszystkie świąteczne ozdóbki mnie oślepiły ;)

 

Jesteś z W-wy lub okolic? Pytam na okoliczność ewentualnego odbioru zamówienia :)

Ja też je zamierzam kupić, dziś w drodze do domu zaczepię Tchibo :)

 

Ja jestem chętna na 1 bieżnik co go w zeszłym roku wypatrzyłam i może jakieś ozdóbki, ale to już tylko jeżeli będziecie chciały czekać do przecen.

 

A dzisiaj przez giga korek wylądowałam w TK Maxx i straciłam głowę :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętna na 1 bieżnik co go w zeszłym roku wypatrzyłam i może jakieś ozdóbki, ale to już tylko jeżeli będziecie chciały czekać do przecen.

 

A dzisiaj przez giga korek wylądowałam w TK Maxx i straciłam głowę :cool:.

 

Spoko, ja też liczę, że zdążę przed świętami na przeceny się załapać :)

 

co fajnego w TK Maxx zanabyłaś? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena76 ja w Katowicach aktualnie urzęduje, ale jeśli się uda kupić to coś się wymyśli. Moja firma ma oddział w Wa-wie, a wysyłki do mnie robią bardzo często, więc jakoś się to zorganizuje.

 

Dla szukających Choinek z tchibo - jeszcze wczoraj były w tchibo w scc.

 

Kubota jeśli nie uda się*kupić tego w immpression.de to pomyślę. Tamten jest prosty bez żadnych napisów, ozdób itp i to mi się nim bardzo podoba, ale ten też fajny. Dzięki za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toficzku to tak jak my z małżem w sobotę:D

 

Z tą różnicą, że jakbym ja tam była z mężem to bym tyyyyle kasy nie wydała ;).

 

Chciałam opisać co kupiłam ale nie potrafię, jak uda mi się jutro na budowie zrobić foto to wkleję (bo już zawiozłam do przyszłego domu :p). Kupując te elementy miałam dokładnie pomysł gdzie to stenie, mam nadzieję że się sprawdzi :lol:

 

A słyszałyście o bonach (10, 20, 50 zł) w H&Y od 12-go? W sobotę planuję mały skok ;). Jeszcze trochę a zabraknie mi miejsc do stawiania tych piękności ... zupełnie nie potrafię się zdecydować bo i to i tamto i siamto mi się podoba ... :rolleyes:.

 

Ell kupiłaś choinki z tchibo?

 

Gorąco polecam ten stojak z lidla (69,90 zł)

http://www.lidl.pl/static_content/lidl_pl/images/PL/PL_66542_01_b.jpg

 

Mam taki od zeszłej gwiazdki niestety przegapiłam ofertę w lidlu i zapłaciłam prawie 2x tyle w selgrosie. Super stabilny, mega łatwy w obsłudze, stawianie i demontaż choinki stał się dziecinnie prosty.

edit: w ofercie od 14-go

Edytowane przez tofee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...