Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

efilo

Recommended Posts

A propos tego:

 

fajny patent na stojak :D

http://2.bp.blogspot.com/_p31m9goIAVs/TO2E_J0AkbI/AAAAAAAAJVU/9p4g6dFUxmU/s640/natural-stand-for-fake-christmas-tree-4.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_p31m9goIAVs/TO2E35SeSZI/AAAAAAAAJVQ/9N-rsdCqUhE/s1600/natural-stand-for-fake-christmas-tree-1-500x334.jpg

 

nabyłam dziś to :D

 

choi 001.JPG

 

A foremki i owszem, IKEA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepejeans - pierwszy pomysł ten z odcinanym Mikołajem - świetny :D

 

Już wiem, że coś takiego u mnie ruszy od I grudnia - do Wigilii. Moje dzieci już tupią nóżkami kiedy Mikołaj i święta a to fajnie pomaga odliczać czas. Zwłaszcza, że jeden z nich 20 grudnia ma urodziny - więc przyda się podwójnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - super !!!!! a z czego robiłaś te ozdoby ? to masa solna czy styropian czy zupełnie coś innego ,bo nie mogę się rozeznać ?

 

Hej Ew-ka, dzięki! Masa solna wg przepisu arco, czyli pół na pół sól i mąka plus odrobina wody, pieczone w 100st. A ja zrobiłam granolę, dzięki temu, że zamieściłaś przepis :) Tylko okazało się, że nie mam takich składników, ale i tak wyszła dobra ;)

 

 

P.S. Czekam na swój kalendarz adwentowy, nie omieszkam się pochwalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ew-ka, dzięki! Masa solna wg przepisu arco, czyli pół na pół sól i mąka plus odrobina wody, pieczone w 100st. A ja zrobiłam granolę, dzięki temu, że zamieściłaś przepis :) Tylko okazało się, że nie mam takich składników, ale i tak wyszła dobra ;)

 

 

P.S. Czekam na swój kalendarz adwentowy, nie omieszkam się pochwalić ;)

 

dziękuję Aga :) a długo się piecze ,bo ja pierwszy raz ......a kusi mnie okrutnie :)

 

ps....chwal się obowiązkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Super sklepik - dzięki zalink. Nakupiłam cudów do ozdoby mojej choinki ze styropianu która juz pomalowana czeka. Uwaga choinkę styropianową owinęłam sznurkiem (dzięki za pomysł) i pomalowałam białym sprajem i... styropian znikł po prostu się stopił Kartonowy stożek tańszy i lepszy

 

Aaaaa ktoś pytał o puste przeźroczyste bombki - widziałam wczoraj w empiku plastikowe otiwerane - łatwo czymś wypełnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...