Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ew-ka, granolę piekłam 45 minut i ze dwa razy mieszałam. Zlepiła się dopiero po ostygnięciu.

 

basbur, masę solną piekłam godzinę na jednej stronie plus pół godziny na drugiej, żeby dosuszyć. Figurki mają pół cm grubości. Myślę, że mokre figurki daj na kaloryfer, kiedyś ta woda wyparuje!

 

pepe, dzięki za inspirację, zabieram się za robienie patyczkowej choinki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, granolę piekłam 45 minut i ze dwa razy mieszałam. Zlepiła się dopiero po ostygnięciu.

 

Aga - chodziło mi o masę solną :D

 

ale doczytałam odp dla basbur :yes:

 

OK, veni, vidi, vici:

 

[ATTACH=CONFIG]87747[/ATTACH]

 

Jak zrobiłam TU.

 

Pozdrówki :)

FANTASTYCZNY pomysł ......z kilka dni mam babski wieczór i zrobię moim dziewczynom takie obrazki .......dziękuję za objaśnienia :hug: Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubota, dzieki, to ja pytalam o bombki. przejdę się dzis do empiku i sprawdzę:)

 

A sznurkowi od malowania nic się nie stało? bo tez mam taką wizję z malowaniem;)

 

Sznurek bez problemu. Ja malowałam na biało a sznurek był beżowy więc trochę farby zeszło jak skończę to wrzucę foto.

Dzisiaj kończyłam szopkę do szkoły w słoiku jako kula wodna - proste i fajne inspiracja z http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_sniezna_kula_ze_sloika.shtml

 

A i mam pytanie planuję też taką choinkę http://galeria.tipy.pl/11974,0,zdjecie-choinka-ze-sznurka.html ale ktow wie co to a itwardzacz do sznurka? Gdzie to kupić i jak to się nazywa. Pan w Castoramie nie wyglądał na zorientowanego....

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mozna kupic wstazki w kratke biało czerwoną? nie moge znalesc na all...

 

Psosin, ja wczoraj w osiedlowej pasmanterii kupiłam ;)

U mnie produkcja filcowych ozdób idzie pełną parą, masa solna w róznych kształtach upieczona, czekam na wieńce - jak się odważę to wstawię zdjęcia;)

Dzięki za info o szklanych bombkach, dziś ruszam do LM i Empiku, moze u nas na prowincji też znajdę;)

Edytowane przez basbur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...