Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

efilo

Recommended Posts

Zlinczujecie mnie , ale sztuczna choinka dla mnie odpada , choćby najpiękniejsza , jak te z Almi-decor

Wyjeżdżam na całe święta , ale świeżutka choineczka musi być , albo wcale

 

Po co od razu linczować??? Choinkę ubieram tydzień przed BN i stoi u mnie do 2 lutego, więc żywa nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki dziewczyny :lol2:

to moje pierwsze zdjęcia na forum

a nad stołem wieniec zasłania pewną lampę, z którą już się bardzo nie lubimy, niestety m. uważa że jest "zupełnie dobra" więc na razie pozwalam dzieciom grać na dole w piłkę, niestety jeszcze nie dały rady nic z nią zrobić aby przestała być zupełnie dobra:p:p więc wieszam na niej różne rzeczy żeby odwrócić od niej uwagę:p

 

kubelko - ja się kiedyś na Twoim wątku ujawniłam i podglądam :rolleyes: wczoraj planowałam jeszcze kule z mchu Twoim wzorem, a ponieważ byliśmy po wigilijnej sobotniej imprezce ze znajomymi, zebrałam swoje zwłoki i maluchy najpierw na pływalnię żeby wrócić do życia, a dopiero w godzinach popołudniowych matka wariatka wzięłam chłopaków do lasu - w ciemnościach z latarkami po mech - było bardzo fajnie .... niestety strasznie trudno szuka się mchu nocą, więc na razie brakuje nam głównego skłądnika kul:rolleyes:

 

a jeszcze anetę wczoraj pominęłam śliczna jodełka? (mam słabość) i te poszewki z ptaszkiem rewelacja! gdzieś Ty to dostała?

Edytowane przez koga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ogromnie podobają się wiszące gałęzie z ozdobami. Mam nawet zdobyczną gałąź, stoi niestety w kącie, bo nie mam gdzie jej powiesić:(

 

Ale mam za to wieniec, podarowany przez moją zdolną sąsiadkę Kasię, który wczoraj był stroikiem na stole (nie zrobiłam zdjęcia niestety), a na Święta ozdobi nasze drzwi.

 

http://desmond.imageshack.us/Himg406/scaled.php?server=406&filename=dsc08737c.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu stroik uniwersalny :D - dwa w jednym !

Tylko gwiazdkę na szczycie dodać.

 

 

 

 

http://4.bp.blogspot.com/_BdJaqKChU-s/SUUSfQZDaqI/AAAAAAAAAqk/PKrnsAwgyBo/s1600/stojak-na-jajka.jpg

 

Jak dla mnie to Boże Narodzenie (kształt choinki) i Wielkanoc (jajka) w jednym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...